Yükleniyor . . .

A’DAN Z’YE BURÇLAR!

A’DAN Z’YE BURÇLAR!

KOÇ
Dışa dönük bir idealisttir!
Güçlü bir "ben" duygusu vardır. Her şeyin açık ve net olmasından hoşlanır. Kendi düşüncelerinin doğru olduğuna inanır. Yol gösterir fakat çok sabırsızdır. Koç burcu, Zodyak'ta birinci evde bulunuyor. Yönetici gezegeni olan Mars, fiziksel görünüşü, bencil çıkarları, karakter niteliklerini, dış etkenlere uyumlarını ve tepkileri tanımlar, etkiler. Mars, ruhsal özellikleri ve davranışları da etkiler! Birinci ev, kişiliğin bilinçlenmesini etkileyen fakat kontrolümüzün az olduğu yaşam alanlarını simgeler. Birinci evi etkileyen iki önemli gezegen vardır, Mars ve Plüton. 
 • En belirgin duygusu
Aşırı derecede hassas ve duygusaldır. İlkel bir öfke ve kızgın bir hava içinde olurlar. Neşeli bir yapıya sahiplerdir. Dışarıdan bakıldığında duygularıyla yaşayan bir insanı çağrıştırmazlar. Bu görüntüleri, duygularını göstermekten hiç hoşlanmamalarından kaynaklanır. Ne yaşıyorsa, kendi içinde yaşar! 
 • Sevdiği mekân
Kalabalık mekânlardan ve renkli ışıkları olan yerlerden hoşlanırlar. Partilere bayılırlar ve hep aranan insan olmak isterler.
 • Katlanamadıkları
‘Seni seviyorum' gibi kelimeleri kullanma sıklığının azalmasına ve 'hep bir şeyler eksik' cümlesine hiçbir şekilde katlanamazlar.
 • Alışveriş
Koç burçları, elindeki parayı en zor tutan burçlar arasında yer alıyor. Bir anda tüm paralarını bitirerek zorda bile kalabilirler. Savurgandır! Her gördüklerini almak gibi bir alışkanlıkları vardır. Bu huyları başlarına dert açsa da çok umursamazlar. Çünkü gönüllerinin zenginliğinden hiç şikâyet etmezler ve değişmek de istemezler.
 
BOĞA
Sıcakkanlı ve ne istediğini iyi bilen!
İnatçı yapıları genelde kendilerine dert olur. Materyalisttirler ve günlük düzeni bozma korkusuyla yaşarlar. Boğa burcu, Zodyak'ta ikinci evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Venüs, para, sahip olunacak mal, mülk, mali durum ve iş hayatını, ticari yetenekleri, güvenliği ve ekonomik sorunları tanımlar ve etkiler. İkinci evin şifresi, para ve maddedir! Bunlara bağımlı olan lüks, konfor, servet, gelir ve ticari yetenekler, kazanma becerisi ve değerlendirme ikinci evden etkilenir. İkinci evin yönetici gezegenleri Venüs ve Ay’dır. İkinci evde bulunan diğer gezegenler, kişinin parasal ve maddesel tüm yetenekleri ile ekonomik seçeneklerini belirler.
 • En belirgin duygusu 
Hareketlilik onlara göre değildir. Alıngan bir yapıya sahiptirler. Önlerine serilen fırsatları, kuşkuyla karşılayabilirler. Enerjilerini kullanmayı pek sevmezler! Daima temkinli ve mantıklıdırlar. Maddiyata önem verdiklerinden, hissiyatları da hep güvende kalabilmek üzerinedir. 
 • Sevdiği mekân
Grubu topraktır. Doğa ile bütünleşme, hislerini her zaman tetikler. Doğayı çok sevdikleri için orman yürüyüşüne ya da pikniğe gitmekten çok hoşlanırlar.
 • Katlanamadıkları
Özür dilemekten hiç hoşlanmazlar. Eğer bir hataları varsa ve gerçekten karşı tarafa haksızlık yapmışlarsa, ancak o zaman özür dileyebilirler.
 • Alışveriş
Mantıklı hareket ederler. Paraya önem veren Boğa’lar alışveriş yaparken yarını ve geleceklerini düşünürler. Tutumludurlar!
 
İKİZLER
İnsanlara yardım etmeyi çok sever!
Genelde ortamın neşe kaynağı olurlar. Başkalarına karşı duyarlıdırlar. Düşünceleri berrak ve tarafsızdır. Dakiklerdir. İkizler burcu, Zodyak'ta üçüncü evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Merkür kardeş ilişkileri, iletişimi, öğrenim ile kısa yolculukları, çevre ilişkilerini ve kısa süreli planları etkiler. Üçüncü evi tanımlayan şifre entelektüellik! Yakın çevre ve kısa yolculuklar, üçüncü evi temsil eder. Üçüncü evde bulunan gezegenler, kişinin yakın çevresi ile ilişkilerini, düşünce ve davranışlarını, toplumda var olma mücadelesindeki zihinsel tavrını doğrudan etkiler.
 • En belirgin duygusu
İkizler, arkadaşlık kurduğu insanlarla her hangi bir ortama girdiğinde, o ortamda neşe kaynağı oluverir. 
 • Sevdiği mekân
Yeni yerler keşfetmeyi severler. Şık mekânlardan hoşlansalar da bilinmeyen balıkçı lokantalarına gitmeyi de isterler.
 • Katlanamadıkları
Karşısındaki insanın kendisini dinlememesine tahammül edemez! Çünkü dinlememek ona göre saygısızlıktır. İkizler için saygısızlık, affedilemeyecek bir kusur!
 • Alışveriş 
Alışveriş yaparken pek de tutumlu değillerdir. Alışveriş onlar için önemlidir. Alacakları ne olursa olsun, teker teker denemek isterler. 
 
YENGEÇ
Yengeç’ler iyi niyetlidir! 
Merhametli oluşları, çevresindeki insanlar tarafından hoş görülür. Yumuşak huylulardır. İç dünyaları zengindir. Konuşmaları akıcıdır. Yengeç burcu, Zodyak'ta dördüncü evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Ay kişinin doğumunu, ev yaşamını, olanaklarını, anne ve baba ile koşullarını, yaşam sonu şartlarını, kişisel bağlılıklarını etkiler. Dördüncü ev, aile ve yuvayı temsil eder! Doğal gezegeni Ay olmasına rağmen, güçlü gezegenler Jüpiter ve Neptün de dördüncü ev üzerinde etkilidir. Bu ev, oluşturduğumuz çevre koşullarını kuvvetli bir bağ ile yönetir. Bunların etkisinde kişi, yaşam boyunca kendisine uygun bir temel ilke oluşturur. Bu da daha çok içinde bulunduğu ev ortamında kendini belli eder.
En belirgin duygusu
Yengeç’ler anaç yapıları ve merhametli oluşlarıyla, bütün dikkatleri üzerlerine toplarlar. İyi niyetleri sayesinde birçok kazançları olur.
 • Sevdiği mekân
Deniz, nehir, göl kenarlarını kısacası sahilde olmayı çok severler. Bu mekânlarda huzur bulduklarına inanırlar.
 • Katlanamadıkları
Eğer partneri Yengeç’in kendi zevkleri dışında bir aktiviteyle beraberlik devam ettirmeye çalışıyorsa, Yengeç için bu durum hiç hoş karşılanmaz.
 • Alışveriş
Cimri davranan Yengeç’ler bazı durumlarda fazla para harcarlar. Alışveriş yapmak onlar için terapi niteliği taşır.
 
ASLAN
Aslan burcu cömerttir!
İleri görüşlü insanlardır. Kendilerini beğenirler ve ön planda olmaktan hoşlanırlar. Yaratıcılıkları gelişmiştir. Aslan burcu Zodyak'ta beşinci evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Güneş, çocuklarını, eğlence ve zevk yaşamını, aşkları, tutkuları, sosyal etkinliklerini, alacağı riskleri ve atılacağı serüvenleri doğrudan etkiler. Beşinci ev, yaratıcılığı belirler!
Beşinci ev kişinin çocuklarını, tüm güzel sanatları, aşk ilişkilerini, sosyal çevresini, eğlence eğilimini, kumar ile olan ilişkisini ve maddi spekülasyonları yönetir. Bundan başka çocuklarının ilköğretim durumunu, spor çalışmalarını, yaratıcılık yönünden kişinin başarısını ve toplumda kabul edilirliğini gösterir. Beşinci ev başka bir deyişle dinamik gücümüzle yaşantımızda değiştireceğimiz tüm eylemlerin idare edildiği yerdir.
 • En belirgin duygusu
Aslan’lar neşelidir. Bulundukları ortamda etraflarına neşe saçarlar. Ön planda olmak için insanları kullanabilirler.
 • Sevdiği mekân
Aslan’lar pahalı mekânlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Yurtdışında gezmeyi ve gece eğlencelerinde bulunmayı severler.
 • Katlanamadıkları
Aslan’lar kendilerine saygı duyulmamasından nefret eder!
Onlar için saygı her şeyden önce gelir. Kendilerini dinlemeyen biriyle arkadaşlık kurmazlar.
 • Alışveriş 
Alışveriş yaparken oldukça bonkör davranırlar. Her şeyi kolay kolay beğenmezler ve eğer bir alışverişte yanlarında arkadaşları varsa, onlara hesap ödetmezler.
 
BAŞAK
Son derece dikkatli olan Başak’lar detaycıdırlar! Titiz oluşlarıyla bilinen Başak’lar, tertipli ve alçak gönüllülerdir. Başak burcu, Zodyak'ta altıncı evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Merkür, kafayı kullanma becerisini, çalışma yöntemlerini, kişisel çabaları, fiziksel ve duygusal sağlığı etkiler. Altıncı ev, işle ilgilidir ve yararlı sonuca ulaşmak için aklı kullanma yeteneğini gösterir. Bu evdeki gezegenler ve burada bulunan burcun karakteri ve oluşan bakış açıları, kişinin işine yaklaşım tarzını, metodunu, hizmetlerinin yorumunu, yararlı hedeflere ulaşmak için kafasını pratik ve olumlu biçimde kullanma yeteneklerini gösterir. Burçlar kuşağında Zodyak’ın ilk altı evi, kişisel bilgileri temsil eder! Yaşantının büyük bir kısmı, toplum içinde ve başka insanlarla temas içinde geçer. Bu nedenle bundan sonra gelen altı ev, daha çok toplum ilişkileri ile bağımlıdır. Kişinin yaşadığı topluma uyumunu, etkileşimini ve bunlara olan doğal tepkisini ortaya koyar.
 • En belirgin duygusu
Başak’lar duygularıyla değil, mantıklarıyla hareket etmeyi sever! Mantık çerçevesinde önemli gelmeyen hiç bir şey, hayatlarında yer almaz.
 • Sevdiği mekân
Ev sohbetlerini severler çünkü dostlarıyla vakit geçirmek isterler. Sinema ve konsere gitmekten hoşlanırlar. Abartısız mekânları tercih ederler.
 • Katlanamadıkları
Başak’lar her şeyi çok iyi hatırlar. Arkadaşlarının kendileri hakkındaki düşünceleri olumsuzsa, onları hayatlarından çıkartmayı bile göze alırlar. Eğer karşınızdaki insan Başak ise onun size söylediklerini unutmamaya çalışın.
 • Alışveriş 
Detaya önem verirler. Alışverişten önce alacakları ürünü araştırırlar ve uygun fiyatlı ürünleri almayı tercih ederler. 
 
TERAZİ
Son derece dengelidir! Ölçülü davranmaya çalışırlar. Adalet duyguları çok gelişmiştir. Yalandan nefret ederler. İletişimleri iyidir. Terazi burcu, Zodyak'ta yedinci evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Venüs, yabancılarla olan ilişkilerini, seçilecek eş tipi ve evliliği, ortakları, yakın dostları, dostlukları ve toplum yaşamını etkiler. Yedinci ev, kişinin evliliğini, dostluklarını, ortaklıklarını ve toplum hayatını belirler. Bu ev, başkaları ile tüm ikili ilişkileri, kişinin eylemlerini, bunlara karşı başkalarının tepkilerini de belirtir. Yedinci ev aynı zamanda seçilecek eşin tipini ve ortağın niteliğini tanımlar. Yedinci evin yönetici gezegeni Venüs olduğu gibi diğer bir güçlü gezegen de Satürn'dür. 
 • En belirgin duygusu
Sevgileri güçlüdür! Bazen karamsar davransalar da bu karamsarlıkları sadece bir kaç dakika sürer.
 • Sevdiği mekân
Eğlenmeye bayılırlar! Kalabalık ve müzikli ortamlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Maçlar ve açık hava konserleri, onlar için iyi bir eğlencedir.
 • Katlanamadıkları
Karşısındaki insanın yalan söylediğini anladığı andan itibaren, onunla ilişkisini keser. Çok kıskançtır! Eğer partnerinin çevresini tanımazsa, kıskançlık krizlerine girebilir.
 • Alışveriş
Kaliteyi severler ve alışverişte estetiğe çok önem verirler. Kombin etme yetenekleri gelişmiştir. Alacakları ürün dayanıklıysa, para onlar için önemli değildir.
 
AKREP
Tutkulu insanlardır! Amaç sahibi olmak isterler. Hayal dünyaları geniştir. Kararları keskin ve kesindir. İçgüdüleri gelişmiştir. Akrep burcu, Zodyak'ın sekizinci evinde bulunur. Yönetici gezegenleri olan Mars ve Plüton, birleşik kazançlar, ortak evliliğe ait paralar, mistik deneyimler, kalıtımsal özellikler, miraslar, cinsellik, ölüm nedeni, bilinçaltı ve kişinin yararlarını doğrudan etkiler. Sekizinci ev, kişisel sahiplenmeyi temsil eden ikinci evin karşıtıdır! Dolayısıyla birleşik ve toplumsal kazançların yapıcısıdır. Burası, miras veya ortak çalışmaların ürünü olan gelirlerin de temsilcisidir. Sekizinci ev maddenin enerjiye dönüşmesi ile ilgili olduğundan, kişinin başka bir âleme göçmesi gibi olayların da belirleyicisidir. Fiziksel bedenin yok olmasının ardından, miras konusu ön plana çıkar. Bu oluşumun da yöneticisi bu evdir. Sekizinci evin yönetim yelpazesi içine cinsellik, ölüm ve yeniden yapılanma da girer. Cinsellik iki zıt kutbun birbiri ile buluşması ve kavuşum olduğundan dolayı, bu evin etkisi altındadır. Ölüm ve yeniden doğuş da birbirini etkileyen ve tamamlayan bir devinim olduğu için bu evin alanındadır. Sekizinci evin şifreleri cinsellik, ölüm, yeniden doğuş, miras, katılım ve birleşik kazançtır.
 • En belirgin duygusu
Bazı Akrep burçları karamsardır. Önlerine sunulan iyi fırsatları bile karamsarlıkları yüzünden kabul etmeyebilirler.
 • Sevdiği mekân
Gürültülü ortamları çok severler. Gece hayatlarından asla ödün vermeyen Akrep’ler, çekiciliklerini ortaya çıkaracakları yerleri tercih ederler.
 • Katlanamadıkları
Her şeyi kafalarına takarlar. Eğer Akrep erkeği size çiçek almışsa ve siz o çiçeği soldurmuşsanız, sizinle ilişkisini bitirebilir. Çünkü çiçek onlar için duyguları temsil ediyor.
 • Alışveriş 
Alışverişe çıkmaktan hoşlanmazlar ama en büyük indirim takipçileridirler. Kimselerin görmediği detayları görürler.
 
YAY
Son derece açık sözlülerdir! Öğretmekten çok hoşlanırlar. Yargı duyguları ön plandadır. Yüce ruhlu ve cömertlerdir. Yay burcu, Zodyak'ta dokuzuncu evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Jüpiter, kişinin ruhsal yaşamını, öğrenimini, uzun yolculuklarını, kanuni işlerini, düşlerini, uzak ülkelerdeki durumunu etkiler. Dokuzuncu ev, din, felsefe, kanun ve kişisel eğitimi temsil eder. Uygarlığa yerleşen bütün kurumlarla bağımlı etkenleri de belirtir. Öğretim ve yayıncılık gibi kuşaklara aktarılan bilgiler ve kuramlar da bu evin kapsam ve etkisine girer. Dokuzuncu ev, düşleri, plancılığı, ders çalışmayı ve kişinin kendini kanıtlaması için yapacaklarını etkiler. Uzun yolculuklar, yabancı ülkeler, uzak akrabalar ve insana ders verme durumundaki kişilerle bağlantılarla da doğrudan ilgilidir. Dokuzuncu evdeki burcun ait olduğu grup ve buradaki gezegenler, kişinin öğrenim, yolculuklar, uzak ülkelerdeki yaşam ve uzaklardaki insanlarla iletişimi konusunda nelerle karşılaşacağını açıklar.
 • En belirgin duygusu
Suskun olan Yay’lar konuşmaktan pek hoşlanmazlar. Üne kavuşma duyguları vardır ve bu yönde hareket ederler.
 • Sevdiği mekân
Sergi, konser, tiyatro gibi aktivitelere de katılmak isterler. Oralarda huzur bulurlar. Bulundukları ortamın keyfini çıkartmak isterler.
 • Katlanamadıkları
Çok sıkılgandır ve her şeyi tadında bırakmak ister. Uzun ilişkilerden hazzetmezler. Onlara bir şeyi bir kere söylerseniz yeterli olur.
 • Alışveriş 
Alışverişten hoşlanmazlar. Gezerken gözlerine takılan bir şey varsa, onu almayı tercih ederler.
 
OĞLAK
Oğlak’lar çok sabırlıdır! Amaçlarına disiplinli bir şekilde ulaşmak isterler. Kararı kesindir. Karar verdikten sonra başkalarına aldırış etmez. Oğlak burcu, Zodyak'ın onuncu evinde bulunur. Yönetici gezegeni olan Satürn, kişinin kariyerini, politik yaşamını, niteliklerini, yaşamda iniş ve çıkışlarını, tüm uğraşları ve meslek yaşamını etkiler. Onuncu ev, kişinin profesyonel kariyerini ve mesleki itibarını yönetir! Kişinin toplumdaki mevkiini, sorumluluklarını, mesleki ve toplumsal saygınlığını, kazanacağı onur veya kaybedeceği değerleri, kariyerini, politik ve işle ilgili güçlerle olan bağlantısını belirler. Onuncu evdeki burcun karakteri, buradaki gezegenler ve bakış açıları, kişinin toplumdaki yerini, kariyerini ve ilişkilerini ve de bunlarla ilgili koşulları etkiliyor. 
 • En belirgin duygusu
Oğlak’lar konuşmayı çok sever! Kendisine bir fikir danışıldığında, hemen fikir verebilme özelliğine sahiptir ve anlattıkça anlatır.
 • Sevdiği mekân
Tanıdığı insanların bulunduğu aktivitelere katılmayı severler. Yemekli toplantılar, sanatsal konserler ve abartısız organizasyonlar onlara göredir. 
 • Katlanamadıkları
Onları sıkmamaya çalışın. Çünkü Oğlak’lar sıkıntıya hiç gelemez. Rahatsız olabileceğini düşündüğü durumlar yüzünden sinirli davranır.
 • Alışveriş 
Boş yere alışveriş yapmaktan hoşlanmazlar. Alışverişe çıkmadan önce gerekli olanların listesini yaparlar ve sistematik bir şekilde davranırlar.
 
KOVA
Bağımsızlıklarına fazlasıyla düşkündürler! İleriye dönük hareket ederler. Yenilikçidirler. İnandıkları fikirlere varını yoğunu koyarlar. Kova burcu, Zodyak'ın on birinci evinde bulunur. Yönetici gezegeni olan Uranüs, dostları, umutları, arzu ve dilekleri, sosyal değerleri, yardımlaşmayı ve zihinsel özgürlüğü etkiler. On birinci ev, kişinin arkadaş edinme, topluluk kurma, görüşme ve evrensel konularda çalışma yeteneğini de belirler. Bilindiği gibi beşinci ev kişinin yaratıcılığını ortaya koyuş tarzını belirlemekteydi. Bunun karşı evi olan on birinci ev de bu olgunun toplum ile kesişim noktasını etkiler. Bu evde yönetici gezegen Uranüs-Satürn olduğu halde, güçlü gezegen Merkür’dür. Kişinin bu konularda ihtiyacı olan konuşma ve düşünme yeteneğini Merkür verir. Gezegenin evdeki veya başka bir konudaki durumuna göre etki altındaki kişi, bu yetenekleri ya kolaylıkla kullanır ya da kullanmakta zorluk çeker. On birinci ev, dostluk ve arkadaşlık gibi insancıl olgularla ilgili olduğundan, kişiye derin bir zihinsel özgürlük sağlar. Beşinci ev, cinsel içgüdüyle de bağlıdır. Bu konudaki zihinsel yaratıcılığa hizmet eder. Duygusal ilişkilerden uzak ve kişiye özgürlük sağlayan çalışmaları etkisi altına alır.
 • En belirgin duygusu
Suskun olan Kova’lar konuşmayı pek sevmezler. Toplum içerisine girdikleri zaman, konuşması gereken yerlerde konuşurlar.
 • Sevdiği mekân
Kova’lar kalabalık olan mekânları severler. Çevrelerinde kendilerini dinleyen insanlar olmasını isterler.
 • Katlanamadıkları
Kıskanılmaktan nefret ederler! Kıskançlık krizlerine girip onu daraltmayın. Nerede olduğunu ve kaçta geri geleceğini bilmeye hakkınız olduğunu hatırlatın. Aksi takdirde kafasına göre hareket eder. 
 • Alışveriş 
İyi bir indirim takipçisidirler. Alışverişte tek bir mağaza yerine bir çok mağazada gezmeyi severler.
 
BALIK
Mistik ve felsefi olayları bilmek ister! Rahatlarına düşkünlerdir. Mantıklı yönde hareket ederler. Eğer çok üstlerine giderseniz, gerçeklerden kaçmayı tercih edebilirler. Balık burcu, Zodyak'ın on ikinci evinde bulunur. Yönetici gezegenleri olan Neptün ve Jüpiter, gücü, başarısızlıkları, hastalıkları, gizli düşmanları, beklenilmeyen olayları, ruh sağlığını, alışkanlıklarını, bilinçaltı alışkanlıklarını, zihinsel sırlarını doğrudan etkiler. On ikinci ev, kişinin ruhsal sağlığını da belirler! İnsanın mutluluğu ve başarısı, fiziksel yapısı ile ruhsal varlığı arasındaki dengeye bağlıdır. Doğa kişiye ne kadar yetenek ve şans ivmesi vermiş olsa da bu dengeyi kuracak oluşumlar yerinde değilse, mutsuzluk ve sıkıntı tabloları gözlenir ve bu tablolar kaçınılmazdır. Bütün bu oluşumlar, on ikinci evin denetimi altındadır. On ikinci ev, kişiyi derin bir anlayış ve sezgi gücüyle önemli hizmetlere ulaştırabilir. Sevgi ilkelerine bağlı kişiler, sahip oldukları öteki somut yeteneklerini, insanlık yararına kullanabilirler. On ikinci evin şifresi, bitirilmemiş işler, gizli düşmanlar, her çeşit sır ve dengelenmeyen ruhsal sağlıktır.
 • En belirgin duygusu
Balık’lar canları sıkıldığında, yalnız kalmayı tercih ederler. Eğer mutluysa, arkadaşlarıyla olmayı tercih eder ve ortamın neşe kaynağı olur.
 • Sevdiği mekân
Deniz kenarında bulunan restoranları, romantik müzik dinleyebileceği mekânları tercih ederler. Sanatsal aktivitelere katılmaktan mutlu olurlar.
 • Katlanamadıkları
Balık’ları küçük düşürmeyi denemeyin! Onlar her zaman onaylanmak isterler. Kalabalık bir ortamda arkadaş grubuyla gidilen bir yemekte, ona ‘kilo aldın, tatlı yemesen iyi olur’ gibi sözler söylemeyin çünkü karşılığı hemen gelecektir. 
 • Alışveriş
Balık’lar alışveriş yapmaya bayılır! Asıl ihtiyaçları olan dışında her şeyi alırlar. Çünkü ne istediklerini kestiremeyebilirler. Para harcamayı severler.
Astrolog Zeynep Turan
Günün Ruh Hali
Ay İkizler burcunda. Güncel olaylardan kopuk davrananlar çevrelerinden eleştiri alacak. Dert dinlemekten yorgun düşenlerin tek tavsiyesi “boşver” olacak. Sosyallikten ödün vermek istemeyenler, gizli saklı planlar yapacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...