Yükleniyor . . .

A'DAN Z'YE BEBEK BURÇLARI...

Makale 05/01/2022

A'DAN Z'YE BEBEK BURÇLARI...

Bebeğinizin karakterini burcundan öğrenin! 

KOÇ BEBEĞİ

Koç burcu bebekleri inatçıdırlar. Onlar için önemli olan, isteklerini yaptırabilmektir. Kafalarına koydukları hedeflerden, genellikle şaşmazlar. Ayrıca Koç bebekleri, hemen sonuç almaya odaklı oldukları için; çabuk konuşur ve çabuk yürürler. Sevgi gösterilerine bayılırlar, annelerinin gönlünü rahatlıkla alabilirler. Koç bebeklerinin kişiliklerinin temelinde, sezgisellik vardır. Canlı, neşeli, hareketli, yaratıcı, söz dinlemeyen ve sabırsız bebekler; genelde Koç burcudur. 

BOĞA BEBEĞİ

Boğa bebekleri, çok sağlıklı ve güçlü bebeklerdir. Hafızaları da çok kuvvetlidir. Fakat yeni gelişmelere, zor uyum sağlayan bir yapıları vardır. Erkek Boğa bebekleri, yaramaz ve şakacı olabilir. Kız Boğa bebekleri ise daha sakin ve düzenlidir. Kurallara sıcak bakmazlar, mantıklı bir açıklama yapılmadığı takdirde. Duygusal bir mizaca sahiptir Boğa bebekleri. Renk ve sese karşı, aşırı hassastırlar. 

İKİZLER BEBEĞİ 

İkizler burcu bebekleri, özgürlüklerine düşkündürler. Kısıtlamalar ve kurallar, onlara iyi gelmeyebilir. Anlama ve kavrama yetenekleri son derece gelişmiştir. Hareketli bebeklerdir. İkizler bebekleri zekidir. Hayalperest olduklarından, hayal dünyaları oldukça geniştir. Anlatmayı ve konuşmayı çok severler, konuşmayı çabuk sökebilirler. Kişiliklerinde, düşünsellik de vardır. Dilsel ve matematiksel zekaları iyidir.

YENGEÇ BEBEĞİ

Yengeç bebekleri, yemeyi ve içmeyi çok severler. Çekingen bebeklerdir ama sevilmeyi isterler her zaman. Yengeç burcu bebeklerinin, kendine dönük bir zeka yapıları vardır. Uysal bebeklerdir. Yengeç bebeklerine, güzel olduklarını söylemek; onları çok mutlu eder. Onlarla konuşmak, ilgilerini çeker. Kişiliklerinin temelinde, duygusallık ağır basar. Empati kurabilme yetenekleri oldukça gelişmiştir. Annelerine çok düşkünlerdir. Korkuları olduğu için, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar.

ASLAN BEBEĞİ

Aslan burcu bebekleri, öğrenmeye hevesli gözükmeyebilirler ama zekilerdir; çabuk öğrenirler. Karakterleri sabit bebeklerdir. Aslan bebeklerinin liderlik vasfı gelişmiştir. Fazla baskıdan rahatsız olurlar ve bunu hemen belli ederler. Son derece gururlu, asil ve güçlü bebeklerdir. Bazı durumlarda, inatla annelerine karşı çıkabilirler. Sabırlı olmayı öğrenmeleri gerekir. 

BAŞAK BEBEĞİ 

Başak bebeklerinin kişiliklerinde, düşünsellik ve yargısallık vardır. Öğrenmeye meraklı oldukları için, sürekli etraflarını izlerler. Huzurlu ve sakin bebeklerdir. Başak bebekleri, sevgi isteklerini gösterecek davranışlarda bulunmakta zorlanırlar. Sevilmeyi isterler ama pek belli edemezler. Bazı Başak burcu bebekleri, biraz huysuz olabilir. Kendilerine has kural sinsileleri vardır ve asi yapıları nedeniyle, fazla baskıya gelemeyebilirler. 

TERAZİ BEBEĞİ 

Terazi bebekleri, hassas ve kırılgandırlar. Yüksek sese karşı çok hassastırlar, korkabilir, ağlayabilirler. Yanlarında sakin ve yavaş hareket etmek, onları rahatlatır. Sanata karşı ayrı bir yetenekleri vardır. Biraz şımarık olsalar da çok zeki bebeklerdir. Görsel ve sosyal zekaya sahiplerdir. Terazi bebekleri, yaşadıkları ortamda oluşabilecek olumsuzlukları çok çabuk sezerler ve bundan çok etkilenirler. Yanlarında yaşanan ufak tartışmalar bile, onları huzursuz edebilir.

AKREP BEBEĞİ 

Akrep bebekleri, kavrama yetenekleri çok gelişmiş bebeklerdir. Duygularını dışarıya çok fazla belli etmezler. Kinci bir yapıları vardır, unutmazlar. Sosyal olan Akrep bebeklerinin, kendilerine dönük bir zeka yapıları vardır. Sezgilerinin çok güçlü olması nedeniyle, empati yetenekleri de gelişmiştir. Güçlü bir iradeye sahiptirler. İstedikleri yapılmadığı takdirde, ortalığı fena karıştırabilirler. Hareketli, enerjik ve cana yakınlardır. 

YAY BEBEĞİ 

Yay burcu bebekleri, dışa dönüktür. Özgüvenleri oldukça gelişmiştir. Çok aktiflerdir. Özgür ruhlu ve atılgandırlar. Yay bebekleri, yalnızlığa karşı çok hassas olabilirler. Aslında rahat karakterleriyle dikkat çekerler. Meraklı oldukları için her şeyi sürekli sorgularlar. Sosyal zekaları gelişmiştir. Yay bebeklerinin en zorlandığı konu, emir alamamalarıdır. Emir aldıkları takdirde, inatçı bir tavır sergileyebilirler.

OĞLAK BEBEĞİ 

Oğlak bebekleri, takdir edilmeyi ve sevilmeyi çok severler. Sabırlı ve sakin bebeklerdir. Oldukça inatçı ve azimli bir karaktere sahiplerdir. Oğlak burcu bebekleri, ev ortamını; evde olmayı çok severler. Ailelerine ve evlerine oldukça bağlıdırlar. Hırslı ve iradelidirler. Mantıksal zekaya sahiptirler. Annelerini fazla yormayan, sakin bir mizaçları vardır. Fakat inat ettikleri durumlarda, onları vazgeçirmek zor olabilir. 

KOVA BEBEĞİ 

Kova bebekleri, çevrelerine karşı oldukça meraklı ve ilgilidirler. Kişiliklerinde mantıksallık ağır basar. Mantıklarına ters gelen davranışlara karşı, sert bir tavır sergileyebilirler. Teknik zeka, yani pratik işlemlerden çok; teoriler kurmaya uygun zeka yapıları vardır. Kova burcu bebekler, son derece asi olabilirler. Bazı durumlarda annelerini çok yorabilirler. Aslında sakin ve yumuşak huylulardır. Ne zaman ne yapacaklarını kestirmek, bazen zor olabilir.

BALIK BEBEĞİ 

Balık bebekleri, çok duygusaldır. Algılama biçimleri, oldukça derindir. Kendilerince oluşturdukları duygusal bazlı algılamaları vardır. Çok duyarlı ve çekingen bebeklerdir. Empati ve sezgileri ile hayal dünyaları geniştir. Kendine dönük ve mistik bir zekaya sahiplerdir. Balık burcu bebekler, oldukça sevecen ve sosyaldir. Değişik ortamlarda yabancılık çekmezler. Etraflarına gülücükler saçarlar. Sanat dallarında yetenekli olabilirler.

Astrolog Zeynep Turan

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…