Yükleniyor . . .

26 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASI TAVSİYELERİ

Güneş Tutulması Tavsiyeleri

Gezegenlerin mücadelesini çok net bir şekilde hissedeceğimiz bir Güneş Tutulması ile karşı karşıyayız. Her türlü iletişimi, ilişkiyi etkileyecek olan Güneş Tutulması ne kadar hırslı ve çetinse, bizim o kadar sakin ve anlayışlı olmamız gerekiyor. Yani anlayacağınız yeni tecrübeler edinim, anı hafızamıza eleyeceğimiz olaylarla karşılaşacağız. Bir şeylerin son bulması her zaman kaybetmek anlamına gelmez. Bazen hayat kaybettirerek kazandırır. İşte böyle bir döngüde olacağımız zamanlar kapıda!

Görmek ile tanık olmak arasında kalan zihnimiz bize her zaman olduğu gibi en doğru olanı gösterecektir. Ancak duygularımızı da yabana atmamalıyız. Bir sürecin ne kadar zor olup olmadığı her zaman size bağlıdır. Hayata ne taraftan bakacağınıza, neyi görmek isteyeceğinize siz karar verirsiniz. Mücadele her zaman var ve var olacak. Ancak her mücadeleyi savaş olarak görürseniz, bir süre sonra kendinizle harp içinde olduğunuzu da fark edersiniz. Mutlaka size sizden başkası da lazımdır, ancak hayat daha önceki deneyimlerinizde de size öğretmiş olmalı gidenin yerinin dolduğunu. Ancak hayatta yeri dolmayan tek bir kişi var.

Kendiniz.

Kendinizi kaybettiğiniz an artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu döngüde çevrenizdeki insanları anlamaya çalışacağınıza önce kendinizi anlamaya çalışın. Hayattan ne bekliyor, ne istiyor ve istediklerinizi elde etmek için ne yapıyorsunuz?

Unutmayın iyi günler nasıl geçip gidiyorsa, kötü günlerde aynı şekilde geçip gidecek ve geriye kalan yalnızca siz olacaksınız.

Herkes aynı maskeyi takarken aslında yüzler görünüyor

Kişisel hayatlara yoğunluk katacak olan Güneş Tutulması birçok değişikliği de beraberinde getirecek. Olur mu olmaz mı denilen konular yönünü değiştirirken, kararsızlık da su yüzüne çıkacak. Bu zamana kadar şüphe duyduğunuz ancak emin olmadığınız kişilerin tam da hissettiğiniz gibi kişiler olduğunu da çok net bir şekilde göreceksiniz. Kaybetmenin çok kolay olacağı bu döngüde kendinize saklamanız gereken sırları, insanları da tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Daha önce bağlarınızın koptuğu ancak sıkı bir düğüm attığınızı düşündüğünüz ilişkiler tam da düşündüğünüz gibi aynı yerden kopacak.

Yaşanan her şeyin ardından tecrübelerinize daha çok güvenin ve dış dünyaya karşı ördüğünüz duvarlardan kendinize minik bir pencere açın.

Hatırlayın ve Yapın

  • Yaşamın acı gerçekleri ile yüzleşirken hayır demeyi öğrenin ve değerinizden azına asla razı olmayın.
  • Karamsar ve depresif hallerin sorumluluklarınızı size unutturmasına izin vermeyin.
  • Yaratıcılığınızı ertelemeyin. Üretkenlik en büyük intikamları bile kıyabilir.
  • Doğanızda olmasa bile agresif taraflarınızı keşfedebilirsiniz. Derin derin nefes alarak önleminizi alın.
  • Sorgulamaktan vazgeçmeyin, bu süreçte emin olduğunuz durumlarda bile yanılabilirsiniz.
  • Karamsar tarafınızı susturun. Gelecek için her zaman bir umut ışığı olabileceğini unutmayın!
  • Değişmek fark etmekten geçer. Duygularınızın ne dediğine kulak vermeye çalışmalısınız.
  • Ruhsal olarak kendinizi sıkışmış hissettiğiniz anlarda sevdiğiniz şeylere yönelmeyi deneyebilirsiniz.

Şimdi gelin, size bir tavsiye de bulunayım; boş bir kâğıda not tutmaya başlayın. Yapacaklarınızın listesini belirlemeniz bu etkiyle birlikte size bazı geri dönüşleri de hatırlatacaktır. Bir yandan tutulmadan dolayı gerilen gökyüzü aynı burç etkisinde geri hareketinde iken normal seyrinde giden konuların bile akışını değiştirebileceğini gösteriyor. İyileşmek, yenilenmek, dönüşmek, hepsi, her şey sizin elinizde. Yeter ki kendinizi sevin ve kendinize inanın.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

06.02.2017

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...