Yükleniyor . . .

2022’DE YENGEÇ BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE YENGEÇ BURCUNU NE BEKLİYOR?

İçinize Atmayacaksınız

2022 yılı sizin için içinde yük barındırmayan bir yıl olacak. Kendinize tepeden tırnağa yeni bir hayat çizecek, asla aynı hatalara düşmek istemeyeceksiniz. Önünüze çıkan zorluklar başta ne kadar çekilmez gibi görünse de bunları aşmak için kendinizden verecek, konfor alanınızdan çıkacaksınız. Kalbinizi ferahlatmanın tek yolunun içinizdekileri söylemeniz gerektiğini vurguluyor gökyüzü. Şunu unutmayın ki siz içinize atmayı huy edinen bir burç değilsiniz. Yılın başından itibaren açık sözlü tavırlarınızla bunu hissettireceksiniz.

  • Son 5 yıldır önünüze bir set gibi düşen bütün engelleri bir bir geçeceksiniz. Aile içi ilişkilerinizde geri dönülemez kararlar alacaksınız.
  • Kreatif alanlardaki başarınızı bu yıl içerisinde daha fazla ortaya çıkarabilecek, üretkenliğinizin kaybolmadığını anlayacaksınız.

Pişmanlık Bir Seçenek Değil

Olayları enine boyuna düşünen bir burç olarak geçmiş yıldan bu yana yürüdüğünüz yolları ve aldığınız kararları yeniden masaya yatırmak isteyeceksiniz. Ancak bunu yaparken hiçbir şekilde pişman olmayacağınızın altını çizen gök kubbe sonuca ulaşmak için yoğun zihinsel aktiviteler yaşayacağınızı vurguluyor. Düşünüyorum öyleyse varım sözü benim için söylenmiş diyecek, aklınızda yer etmiş bütün tecrübeleri bir kitap gibi önünüze sereceksiniz.

  • Maddi kazanımlarınızı yatırıma dönüştürmek için adımlar atacaksınız.
  • Evli ve çocuk sahibi olmak isteyen bir Yengeç burcuysanız yuvanıza neşe katacak haberi bu sene alabilirsiniz.

Aşkta Bekleyen Tarafsınız

Duygularınızı öyle kolayca dile getiremediğinizi söyleyenleri mat edeceksiniz. Bu yıl içinize kapanık ruh halinizden sıyrılıp güzel sözcüklerle hislerinize tercüman olabileceksiniz. Evlilik düşüncesi için artık daha somut planlar yapacak, hayat düzeninizi yavaş yavaş değiştirmeye başlayacaksınız. Gök kubbe planlarını önceden yapmayı seven bir burç olsanız da hızlı gitmeyeceğinizi, adımlarınızı sağlam atacağınızı vurguluyor. Sizin için yılın en şanslı ayı Temmuz olacak.

İlişkisi olan bir Yengeç burcuysanız; defalarca ayrılıp barıştığınız bir ilişkiniz varsa, artık bu duruma bir son vermek isteyeceksiniz. Aşkta empati arayacaksınız.  

Kalbi boş bir Yengeç burcuysanız; aşkı hiç beklemediğiniz birinden duyacaksınız. Sosyal medyadan başlayan bir konuşma nelere kadirmiş diyebilirsiniz.  

2022’nin İlk Dört Ayında;

  • Temkinli haliniz yerini şaşkınlığa bırakabilir.
  • Bonkör tavrınızdan faydalanmak isteyen kişilere dikkat!

2022’nin İkinci Dört Ayında;

  • Uzun zamandır başlayamadığınız spora bu aylarda başlayabilirsiniz.
  • Akademik olarak tez çalışmalarına hız verebilirsiniz.

2022’in Son Dört Ayında;

  • Freelance çalışıyorsanız yeni projelere başlayabilirsiniz.
  • Girişimcilik, cesaret ve azim duygularınız artacak.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...