Yükleniyor . . .

2022’DE YAY BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE YAY BURCUNU NE BEKLİYOR?

Gökyüzü Hızınıza Hız Katacak

Hızlı akan bir gökyüzü ile 2022’ye merhaba demek de zaten size yakışırdı. Öyle ki yılın ilk günlerinde hem burcunuzda bir tutulma gerçekleşecek hem de mücadele gezegeni Mars’ın desteği ile daha cesur kararlar verdiğinizi fark edeceksiniz. Yeni yılın ilk aylarında aklınızda uzun zamandır yer eden ancak bir türlü adım atamadığınız alanlarda bulacaksınız kendinizi… Performansınıza ve başarma hırsınıza siz bile şaşıracaksınız. Bu yıl benim yılım olacak diyenlerdensiniz.

 • Yurtdışı planları olan ve bunu uzun zamandır gerçekleştirmek isteyen bir Yay burcuysanız bu hayalinize 2022’de ulaşacaksınız.
 • Evli ve çocuklu bir Yay burcuysanız yuvanız için elinizi her zamankinden daha sık bir şekilde taşın altına koyacaksınız. Aile boyu planlar yıla yayılacak

Kırgınlıklara Güle Güle!

Kurallarınızla dikkat çektiğiniz bir yıla girmişken sizinle ilk defa tanışan kişilere her gün yeni deneyimler katacaksınız. Sizinle birlikteyken size karşı nasıl davranmaları gerektiği ile alakalı kullanım kılavuzu taşıyacaklar adeta. Planlarınızın büyüklüğü yılın her anında hissedilirken vizyoner tavrınızı evinizden işinize kadar her alanda yansıtacak. Geçmişe takılı kalıp üzgünlüklerle boğuşmaktansa önünüze bakmayı artık huy haline getireceksiniz. Ancak gök kubbe geçmişten bahsetmekten hoşlanan yanınızdan kolay kolay vazgeçmeyeceğinizin altını çiziyor.

 • Yakın bir arkadaşınızın uzun süreli ilişkisini sonlandırması sizi ne kadar üzse de ona hayata geri dönebilmesi için epey yardımcı olacaksınız.
 • Kendi işini kurmak isteyen bir Yay burcuysanız üçüncü kişilerin düşüncelerinden sıyrılacak planlarınıza hız kazandırabileceksiniz.
 • Mars’ın Haziran ayında karşıt burcunuza geçmesi geleceğinizi dizayn etmek için size itici bir güç olacak.

Gerçekliğiniz Sizi Hayatta Tutacak

Görülmemiştir ki hayaller dünyasının eline düşmüş olasınız. İşte tam burada neyi, niçin yaptığınızı anlayacaksınız. Kuvvetiniz mental anlamda yeni bir yapılanmaya girecek. Benliğinizi, inançlarınızı ve tutkularınızı eş zamanlı kontrol altına alacaksınız.

 • Aniden işten ayrılma isteğiniz ne kadar şaşırtıcı karşılansa da sizin daima aklınızda bir plan vardır.

İlişkisi olan bir Yay burcuysanız; Evlilik hazırlığına girişmek sizin için şaşırtıcı olmayacak.

Kalbi boş bir Yay burcuysanız; Yaz aylarında kendinizi aşkın derin sularına bırakmak isteyeceksiniz.

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Romantik yanınız ağır basacak
 • Olması güç hayallerin peşinde koşmayı bırakacaksınız.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • Yeteneğinizin olduğu alanları keşfedecek, yeni hobiler edineceksiniz.
 • Sosyal ortamınızda ilgi çekmeye başlayacaksınız

2022’in Son Dört Ayında;

 • Sizi sonunda anlayan bir kişi ile yolunuz kesişebilir
 • Dış güzelliğiniz için harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...