Yükleniyor . . .

2022’DE VENÜS BALIK BURCUNDA

2022’DE VENÜS BALIK BURCUNDA

Aşkın gezegeni Venüs, 5 Nisan tarihinde su burcuna geçecek. 2 Mayıs tarihine kadar devam edecek bu geçiş, bizleri içsel bir yolculuğa çıkarmasıyla eski defterlerin her zaman açılması gerektiğini güçlü bir biçimde hatırlatacak. Bu seferki Venüs Balık geçişi sıradan olmayacak. Çünkü hem Jüpiter hem de Neptün ile kavuşurken iyicil gezegenlerin güç birliğini konuşacağız.

“Yıkılmadım, Ayaktayım!” Diyenler Kazanacak

Balık burcunda hareket edecek olan Venüs, yolunu çizmek için önemli engellerden geçen insanoğluna neyi sevdiğini bir kez daha düşündürecek. İsteklerimiz karşısında her zaman daha iyisini isteyecek, yükseklere hedef koyacağız. Yaptığımız iş ne olursa olsun en iyisi olma ve bunu estetik bir biçimde yapma içgüdüsü veren Venüs, kalbimize baharı misafir ettirmişken azmimize hendek atlattıracak. Dudaklarımızdan dökülen sözler alelade olmaktan çıkıyor. Neden mi? Çünkü Venüs – Balık seyri eyleme dökebildiğimiz kelamların habercisi…

Venüs Balık Seyri Neleri Konuşturacak?

 • Merkez Hakem Kurulu (Venüs’ü Balık)  
 • Trabzonspor (Venüs’ü Balık)
 • Nike
 • Atatürk Havalimanı

Venüs – Balık Hangi Olayların Benzerini Yeniden Yaşatacak

 • Martin Luther King suikastı
 • Kardak Krizi

Venüs – Balık Hangi Sektörlere Kazandıracak?

 • Güzellik Merkezleri
 • Kozmetik şirketleri

Cesareti Kalpte Hissedeceğiz

Su burcuna hareket edecek olan güzellik gezegeni Venüs, uzun süreli üzgünlüklere “dur” demeye geliyor. Düştüğümüz yerden kalkma konusunda güçlü olduğumuz bir sürecin kapısını açan Nisan ayı, Venüs’ün güçlü hisleriyle kol kola girecek. Uzun zamandır almak istediğimiz ancak içimizdeki cesareti bir türlü ortaya çıkaramadığımız kararlı bir bir uygularken göreceğiz kendimizi.

 • Savurganlık azalacak.
 • Hislere bir düzen getirmek isteyenlerin sayısı artacak. Duygularının esiri olmuş, kariyerini, planlarını bu duygular boyunduruğunda aniden değiştiren kişiler, yaşama daha realist bakmaya başlayacak.
 • İş kurmak isteyen kişiler girişimci ruhunu ön plana çıkarabilecekler.
 • Aile içi sorunları çözmek zor olmayacak.
 • İkili ilişkilerdeki buzlar erirken, güven problemlerini bertaraf edeceğiz.
 • Hırslarımızı en doğru biçimde düzene sokacak, “bırakamam” dediğimiz alışkanlıklara prensiplerimizle set çekeceğiz.
 • Bu döngüde ödem birçok kişinin ana sorunu haline gelebilir.

Derdimiz Yuvamız

İyicil gezegeninin su burcundaki serüvenine Jüpiter’de yardımcı olacak. Dışarıdaki yaşantımız, sosyalliğimizle birlikte evimizin düzenini de yeniden inşa etmek isteyeceğiz. Bu süreçte eşya değişikliği, çeşitli mimari fikirler ve farklı düşünceler ile yaşam alanımıza yeni bir soluk kazandırmak isteyeceğiz. Bunu kişi bazlı düşünmememiz gerektiğinin altını çizen gök kubbe, eviyle ilgilenen kişilerin artacağını, buna bağlı olarak da iç mimarların bu günlere epey mesai harcayacağını da işaret ediyor. Kısıtlamaların yavaşça esnemesiyle dört duvardan çıkan insanlık, dört duvarının içini yenilemek isteyecek. Gündelik hayatta kendi yaşam alanımızı inşa ederken, kolektif alanlarda ise Mimar Sinan’ın inşa ettiği yapıları konuşacağız. Bu, yüksek mühendisliğinin önünün açıldığının da bir işaretidir.

Tarihler 16 Nisan’ı gösterdiğinde su burcundaki Stelyuma eşlik edecek Venüs, insan sığ ve insancıl tavrımızın ne kadar ayrıştığını gösterecek.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

5.03.2022

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...