Yükleniyor . . .

2022’DE TERAZİ BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE TERAZİ BURCUNU NE BEKLİYOR?

Orada Ben Vardım

Emekler, değerler ve geri dönüşler sarmalına hoş geldiniz… 2022 yılı sizin için manidar bir gözlem ile başlayacak. Daha önce rotasını bulmasında yardımcı olduğunuz, derdini dinlediğiniz ve size sürekli akıl danışan kişilerin yaşamlarındaki değişimi görmek sizi de mutlu edecek. Siz doğruları konuşmaktan kaçan bir burç değilsiniz ve olmadınız. Bu yıl da doğrularınızdan vazgeçmeyecek, yönünüzden sapmayacaksınız. Eksik kalan, noktalanmayan bir konu bırakmayacaksınız. Derin düşüncelerin içine zaman zaman düşen zihniniz yanılmak konusunda epey mesai harcarken, “gören gözlerimdi, hisseden ise kalbim.” Diyeceksiniz.

 • Dürüstlüğünüz çevrenizden takdir görecek.
 • Ticaret konusunda ayakları yere basan düşünceleri olan bir Terazi burcuysanız, satmak istediğiniz ürünün tanıtımını en doğru şekilde yapmak, kazançlarınızı arttırmak isteyeceksiniz.

Her Anınızda Olgunlaşacaksınız

Bu yıl sizin için diğer yıllardan çok daha farklı olacak. 2022, sizi olgunlaştırma hedefleriyle geliyor. Bu hedeflerini de değer verdiğiniz alanlar üzerinden size sunacak. Sıkıca tutunduğunuz hedeflerinizle bir adım öteye taşıyacaksınız kendinizi. Sonucu aldığınızda ise “buna değerdi” sözünü söyletecek siz gök kubbe… Yaşamınızdaki bu çabanızı güzel anlara harcarken kalbinizde aşkı hissedeceksiniz. Ani yakınlaşmalar uzun hikayelerin kıvılcımı niteliğinde olabilir.

 • Kendinizi deşarj edebileceğiniz hobilere yöneleceksiniz. Eski sizi geride bırakıyorsunuz.
 • Garanti adımlar atmayı seven bir burç olsanız da 2022 sizden risk alma cesaretini almayacak. Korkusuz tavırlar göstermeye devam edeceksiniz.

Başlayana Kadar Zordur

Sadece bir adım atmak sizi sonunu kestiremediğiniz süreçlerin içerisine çekecek. Geçen yılın içerisinde barındırdığı var olma mücadelesi belki de benliğinizi ortaya çıkarmak konusunda size engel oldu. Ancak bu sene konfor alanınızı terk edebilecek, kendinizi gerçekleştirebileceksiniz. İmkânsız olarak tanımladığınız konularda daha etkin bir yapıda olduğunuzu gözlemlerken aslında gözünüzde büyüttükleriniz ne kadar kolaymış onu göreceksiniz.

 • Sizin için planların tıkır tıkır işleyeceği ay Mayıs ayı… Arafta hissettiğiniz, sonuca varamadığınız bütün olaylar nihai sonuca kavuşacak.
 • Miras, borç, telif, kredi gibi konularda geniş bir gündeminiz olabilir.

İlişkisi olan bir Terazi burcuysanız; Sevgilinizin ilgisiz tavırları aranızdaki gerilimi tırmandırabilir.    

Kalbi boş bir Terazi burcuysanız; Kısa süre önce bitirmiş olduğunuz ilişkinin etkilerini halen hissedebilir, güven sorunları çekebilirsiniz.

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Yeni projeler için verimli aylardasınız.
 • İş arayışındaysanız size referans olan kişilerin sayısı çoğalabilir

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • Finansal anlamdaki atılımlarınız sonuç verecek. Gücünüzün farkına varacaksınız.
 • Taşınma fikri yılın başında ne kadar mümkün olmasa da bu aylarda taşınabilirsiniz.

2022’in Son Dört Ayında;

 • Kendinizi bulduğunuz her boş vakitte geliştirmek isteyeceksiniz. Aynı anda birden fazla kursa kayıt olabilirsiniz.
 • Sosyal yaşantınızda çocuksu kıskançlıklardan uzaklaşacak, vizyonunuzu arttıracaksınız. 

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...