Yükleniyor . . .

2022’DE MERKÜR BALIK SEYRİ

2022’DE MERKÜR BALIK BURCUNDA

10 Mart gününün sabah saatlerinde Balık burcunda hareket etmeye başlayacak olan iletişim gezegeni, akılları berraklaştıracak. Beyazları daha beyaz bir tona sevk edecek.

İnsanı İnsan Yapan İletişimdir

İkili ilişkilerin, diyalogların, hatta fikir alışverişlerinin ne boyutlara geldiğini bugünlerde daha çok gözler önüne gelirken, kimi zaman gereğinden çok düşündüğümüzü fark edeceğiz. Gerçekle yüzleşmemek için yalanların perdeli koridorunda saklanmak bir seçenek olmayacak. Merkür bizi birebir gerçekle yüzleştirecek. Gerçek ağırdır sözünü sadece kişisel hayatlarımızda değil, televizyonlardan izlediğimiz yaşam manzaraları sayesinde de göreceğiz.

Çocuklar Çocuk Kalsın!

Merkür’ün Balık seyri, çocukların tam anlamıyla çocukluklarını yaşayamadığını 7’den 70’e herkese anlatacak. Bununla beraber Güneş, Jüpiter ve Neptün Balık burcunda hareket ederken Merkür’ün de Balık burcuna olan gelişiyle şenlik tamamlanacak. 3 buluşmanın arasına girecek iletişim gezegeni, su ile ilgili tüm detayların masaya yatırılacağı günlerden geçeceğimizin habercisi…

 • Suyun seviyesini konuşmak bir yana, İstanbul’un altındaki sırları, en önemlisi ise su yolları konuşulacak.
 • Önemli tarihi mekanlarımızdan Yerebatan Sarnıcı’ndan Büyük Ada’ya, Heybeli Ada’dan daha birçok önemli mekâna kadar suları konuşacağız. Bu gündemler bir günde gelişip, bir günde bitebilir.
 • Dünyada yoksulluk seviyesi yüksek yerlerdeki çocukların sudan bulaşan çeşitli bakteriler yoluyla hastalandığını görebiliriz.

Aç Gözünü Seyret, Tekrarı Yok Bunun!

Gezegenler son burçta bir araya gelirken, dünyanın birçok köşesinde halen aktifliğini sürdüren tarikatlardan bihaber kalmayacağız. Çünkü ayinlerini gözlerden ırak bir şekilde yapmayacaklar. Her gün kullandığımız popüler dijital platformlarda bu ayinlerin bazılarına dolaylı da olsa denk geleceğiz diyor bu gökyüzü gündemi.

2022 Baharı Tarih Yazdıracak

2022’nin sırlarını anlamak tahmin ettiğimiz kadar zor olmayacak. Hepimizi bir anda içine çekecek bu yıl, içinde büyük enerji salınımlarını barındırıyor. Kavramlar öz değiştirirken baştan aşağıya değişecek rutinlerle karşı karşıya kalacağız. Bu enerji salınımı ilk olarak İstanbul’u kapsayacak. Şehrimiz her zamankinden daha başka bir özgürlüğe açılacak. Daha önce böyle bir deneyim yaşamadığımızı bize kanıtlamak içinse hepimizi bilgi yumağının içine bırakıverecek. Hem de sıfır noktasından başlamak istercesine….

 • Arka arkaya hızlıca değişen gündemle birlikte semalarımızda uçan uçakları anlamakta güçlük çekeceğiz. Bir yanımız ironi düşünecek bir yanımız da şaşkın kalacak.
 • Bu döngünün bize yaklaştığını hissedenlerden olabilirsiniz. Kendinizi tuhaf bir enerjinin içinde, uykusuz ve daha önce hissetmediğiniz duygu selinin içinde hissediyorsanız bunun somut bir sebebi olduğunu düşüneceksiniz.
 • Gezegenlerin bu sefer, gezegenimizdeki suları yükselterek etkilediğini uzmanlardan dinleyeceğiz.
 • İnsanlık anlamlandıramadığı enformasyonlara maruz kalacak. Bugüne kadar insanoğlu arasındaki ayrışmayı tetikleyen inanç, din ve mezhep konularının üzerine gidilmeye gerek kalmayacak bilgilere ulaşıldığına vakıf olacağız.

Merkür – Balık Seyrinin Etkisini Nasıl Anlayacağız?

 • Uzun zamandır saklanan gerçekler ortaya dökülecek.
 • Ani kilo alımı, şişkinlik ve beslenme bozukluğu ortaya çıkabilir.
 • Zehirlenmeler, mide bulantısı ve baş dönmesi sorunları artabilir.
 • Dalgınlık ve unutkanlık artabilir.
 • Yer kabuğunun devamlı ayaklarımızın altından kayıyor hissi artacak.
 • Küçük sakarlıklar, ayakların dolanması, ellerin terlemesi baş gösterebilir.
 • Göz hassasiyeti bugünlerde artacak. Alerji gibi konular gündeme gelebilir.
 • Uykusuzluk ve geceleri daima uyanma sorunu kendini belli edecek.
 • Düşünceleri bir türlü bir araya getirememe, konuşurken dilin dolanması gibi konular artabilir.

Merkür – Balık Seyrinin Sallayıp Savuracağı Günleri: 

 • 23 Mart, 27 Mart

Merkür – Balık Seyrinin Mucizevi Günleri

 • 14 Mart’tan 21 Mart tarihine kadar.

Bu Dönemde En Çok Neleri Gözlemleyeceğiz?

 • Su kirliliği, suyun yapısının sürekli laboratuvar gündemi olması,
 • Seller, ani yağmurlar, heyelanlar,
 • Deniz tabanında yaşanan kırılmalar, depremler,
 • Tatbikatlar, donanma gemileri, denizlerde petrol platformu olan ülkelerin ani yangınlarla uğraşması.

Merkür’ü Balık Olan İsimler

 • Recep Tayyip Erdoğan
 • Muammer Güler
 • Beşir Atalay
 • Ahmet Davutoğlu
 • Lady Gaga
 • Gülse Birsel

Balık Burcundaki Merkür Burçları Nasıl Etkileyecek? 

Koç: 2. Evinizde hareket edecek. Çevrenizde güven oyu kazandığınızı fark edeceksiniz. Unutmayın ki bu gökyüzü olayı ile beraber hisleriniz her zamankinden daha güçlü olacak.

Boğa: 3. Evinizde etkili olacak. Seyahat ve eğitim konularında yön değiştirdiğinizi fark edeceksiniz. Çevreniz bu dönemde genişleyecek. 2012 yılından bu yana aynı sektördeyseniz 14 Mart haftasında önemli bir teklif alabilirsiniz.

İkizler: 4. Evinizde etkili olacak. Aile, aşk ve ikili ilişkiler konusunda kalbinize güven hâkim olacak. Huzuru yakalamak sizi mutlu edecek. Kardeşlerinizle aranızdaki kırgınlıklar bitiyor.

Yengeç: 5. Evinizde etkili olacak. Bu dönemde iletişim konusundaki engelleri aştığınızı fark edeceksiniz. Verimli yönünüzün arttığı görmek bir yana dikkatiniz artacak.

Aslan: 6. Evinizde etkili olacak. Bugünlerde sizin de içinde bulunacağınız birçok organizasyonun içinde yer aldığınızı fark edeceksiniz. Bugünlerde yeni bir diyete başlayacaksınız.

Başak: 7. Evinizde etkili olacak. Bugünlerde kısır döngüye girdiğini düşündüğünüz işleriniz açılacak. Ticarete olan yatkınlığınız artarken, ortaklı işlere sıcak bakabilirsiniz.

Terazi: 8. Evinizde etkili olacak. Genişleme söz konusu. Evli çiftler için yuvalarına yeni bir misafirin katılma haberi gelebilir. Bununla birlikte maddi gücünüz sınanabilir.

Akrep: 9. Evinizde etkili olacak. Mesafelere meydan okuduğunuz bir sürece ev sahipliği yapıyorsunuz. Şansınızı sonuna kadar zorlamak isteyeceksiniz, uzun zamandır aklınızda olan yurtdışı artık hayal olmaktan çıkabilir.

Yay: 10. Evinizde etkili olacak. Kariyer basamaklarını tırmanırken dikkatli olmanız gereken günleri işaret eden Merkür, disiplin ve otorite konusunda yeni tecrübeler edineceğinizin altını çiziyor.

Oğlak: 11. Evinizde etkili olacak. Merkür’ün Balık seyri, evinizin içindeki düzeni etkileyecek. Kendinize yeni teknolojik eşyalar almak isterken beklenmedik arızalar hevesinizi etkileyebilir.

Kova: İletişim gezegeni 12. Evinizde etkili olacak. Aklınızda olan tüm işleri bir sonuca ulaştıracaksınız. “Başarmanın yarısı inanmaktır.” Sözü sizin için söylenmiş adeta. Bugünlerde tuhaf rüyalar görebilirsiniz.

Balık: Burcunuzda hareket edecek olan Merkür, yıllardır süren miras konularınızı bir çözüme kavuşturabilir. Hiç bilmediğiniz ya da alamayacağınızı düşündüğünüz bir kazancı geri alabileceksiniz. Sürprizlere hazır olun.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

01.02.2022

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...