Yükleniyor . . .

2022’DE MERKÜR ASLAN BURCUNDA

2022’DE MERKÜR ASLAN BURCUNDA

19 Temmuz’da iletişim gezegeni Merkür Aslan burcunda konumlanmaya başlayacak. 4 Ağustos’a kadar ateş burcunda seyr-i aleme dalacak olan aklı yöneten gezegen, hitabet gücü yüksek olanları daha fazla ön plana çıkaracak. Kısa süreli akıl oyunlarına hazır mısınız?

Borçlu Ölmez, Benzi Sararır

Merkür’ün Aslan burcunda hareket etmesi, gökyüzünün tamamen akılcı bir mantık eşliğinde ateşe teslim olduğunu görmemizi, yaşamamızı ve deneyimlememizi sağlayacak. Potansiyelimizi ve kapasitelerimizi ortaya çıkaracak. Yaklaşık 17 gün sürecek Merkür’ün Aslan burcundaki hareketi kendi hayatlarımızda ben bunu da yaşadım, şunu da görmüştüm gibi yorumlar yapacağımızın habercisi.

 • Tuhaf ani hastalıklar
 • Hiç ummadığımız kişilerin bilmediğimiz borçları ve alışkanlıkları
 • Bağımlılıklar (Kumar, lüks, iş)

Büyük Lokma Ye Ama Büyük Laf Söyleme

Konuşmayı temsil eden gezegenin ateş burcundaki seyri, nihilist bir yapı da verecek. Dolayısıyla da kavgacı bir iletişimden umursamaz, bildiğini okuyan bir iletişime döneceğiz. Az, öz ve sonlandırıcı konuşmalar popüler olacak. Dolduruşa getirmeye, kulağımıza bir şeyler fısıldamaya çalışanları ise tek kelime ile reddedeceğiz. Eğer Merkür’ünüz Aslan burcundaysa, “ben biliyorum, aa onu mu demiş, bunu mu demiş, nasıl benim hakkımda bunu nasıl söyler” tarzında konuşmalara denk gelirseniz Merkür Aslan seyrinin etkisindesiniz demektir.

Merkür, mitolojik hikayelerde tanrıların habercisi olarak görev yapmakta. O yüzden sabırsız yanımızı da anlatabilir, çok bilmiş yanımızı da…

Merkür’ün Aslan Burcundaki Seyri Neleri Gündeme Getirecek?

 • Devam eden bir ilişkiniz varsa, kıskançlık konusu sıkça gündeme gelebilir.
 • Sevgilinizin telefonunuzu kurcalayabilir, beklemediğiniz birçok soru karşınıza gelebilir.
 • Seyahatlerinizin sayısı artış gösterebilir.
 • Beklenmedik planlara dahil olabilir, kendinizi bir anda çanta hazırlarken bulabilirsiniz.
 • Harcamalarınız artış gösterebilir. 2022’nin en çok harcama yaptığınız dönemi bu döngü olabilir.

Aslan Burcundaki Merkür Diyor ki;

“Tarafını Seçmeyen Bertaraf Olur”

Aklı yöneten gezegen sabit burçta hareket ederken, tarafsızlık bir yana dursun, aksine herkes tarafını net şekilde dile getirecek. Herkes durduğu ve duracağı yeri Merkür’ün Aslan burcundaki seyrinde daha çok ön plana koyacak. Karşılaşılan olayları, anlamlandırmaya çalışacak. Farklı giyinmeye çalışanlara ve üstten üstten konuşanlara tanık olacağız.

Yaşam Tarzları Mercek Altında

Instagram’da ya da diğer sosyal medya platformlarında adeta bir görsel şölen yaşanacak. Siyasetçilerin yaşam tarzlarını bu döngüde daha fazla konuşacağız. Yediklerinden çok giydiklerini bu sefer konuşuyor olacağız. Egosu yüksek olan kişiler pot kırabilir.

2022’de Merkür Aslan Seyrinin Gündemi

Aslında kimin kimi kıskandığını bu döngüde anlayacağız. Özellikle düğünler ve organizasyonlarda birbirine yan gözle bakanların karelere yansımasına da tanıklık edeceğiz. Kim kimin doğum gününe geldi, kim kimin düğününe gitti ve ne taktıdan ziyade kimin kimi kıskandığına kafa yoracağız. Merkür Aslan seyri sıradan değil. Çünkü Satürn’e karşıtlık yapacak.

 • Aniden kilo alımları
 • Ödem ve şişlik
 • Eski konular tekrar karşınıza çıkabilir.

Merkür Aslan Burcunda Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 • İnatlaşmalar ve bağımlılıklar
 • Egolar havada uçuşurken analitik yanınız arka planda kalabilir.
 • Yüksek sesli ve mimikli konuşmalar
 • Cana yakın görünen herkese eşit iyi niyet göstermemek gerekebilir.
 • Dürüstlük ile boşboğazlık birbirine karışabilir.

20.06.2022

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...