Yükleniyor . . .

2022’DE KOVA BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE KOVA BURCUNU NE BEKLİYOR?

Parolanız Hisleriniz Olacak

Hislerinizin peşinden gittiğiniz, ne olursa olsun hayata karşı olan mücadelenizi devam ettirdiğiniz bir yıla hoş geldiniz. Yıla bu kadar savaşçı bir ruh haliyle girmişken hayal kırıklıkları yakınınızdan bile geçmeyecek. Geçen yılın genelinde hem fiziksel hem de ruhsal anlamda hissettiğiniz yorgunluğu elinizin tersiyle iteceksiniz. Ne kadar ruh halinizdeki iniş çıkışlardan etkilenen bir burç olsanız da 2022’de bu özelliğinizden bile pozitif anlamda yararlanabilecek süreçlerinizi analitik bir bakış açısıyla gözlemleyeceksiniz. Gelişiminizi kendi gözlerinizle görmek sizi farklı bir kişilik yapacak.

 • Aile içinde yaşanabilecek tartışmalarda sizin ne kadar önemli bir figür olduğunuzu fark etmek öz saygınızı arttıracak.
 • Evli bir Kova burcuysanız eşinizle ortak kararlar almak, gelecek için attığınız önemli adımlardan olacak. Eşiniz ile hislerinizin paralel gittiğini görmek, ona karşı olan tutkularınızı güçlendirecek.

Düşünmeye Vakit Bulabilecek Miyim?

Yoğun, karışık ve bir o kadar tuhaf bir yılı ardınızda bırakarak 2022’ye girmek sizi daha bireysel düşüncelerin içine sokabilir. Çevrenizdeki kişiler sizi ne kadar bencil birisi olarak görse de onların bu sığ bakış açısından etkilenmeyeceksiniz, hayallerinizi gerçekleştirmek için canınızı dişinize takabilecek, hırslarınızın kurbanı olmayacaksınız. Gök kubbe daha önce başınızı kaşımaya vakit bulamadığınız anlardan kurtulduğunuzu, köşenize çekilip bireysel yaşantınız için de düşünmeye vakit bulacağınızın altını çiziyor.

 • Ortaklı bir işin içinde olan Kova burçları için ortak sorumluluk alma süreçleri başladı. Artık kimsenin hatalarını kapatmak istemeyeceksiniz.
 • Öğreten gezegen Satürn, emeklerinizin karşılığını alacağınızı farkındalığınızın bir deniz feneri gibi çevrenizdeki karanlığı aydınlatacağını işaret ediyor.
 • Sosyal çevrenizde her olayı yüksek yaşayan ruh halinizi bir kenara bırakacak daha dingin bir yapıda olacaksınız.

Değişim Özünüze Döndürecek

Özellikle Ay Düğümlerinin sabit burçlarda hareket etmesi, 2022 yılı boyunca fiziksel birçok değişimi müjdeleyecek. Unutmayın ki bu yılın size olan en büyük kıyağı maddi anlamda olacak. Kazançlı çıkmak ise tamamen sizin elinizde. Yılın en önemli Retro’suyla birlikte Kasım ayına dikkat kesilmeniz gerekecek. Burada atılacak adımları iki kere düşünmenizde fayda var.

 • Epeydir düşündüğünüz estetik operasyonlar için bu yılı seçeceksiniz, aynalara küsmek sizin için bir sona eriş olmayacak.

İlişkisi olan bir Kova burcuysanız; Kalbinizin en ücra köşelerinde yeşerttiğiniz duygular sevgilinizde de yeşerecek, duygu bütünlüğünü oluşturacaksınız.

Kalbi boş bir Kova burcuysanız; Geçmişe dair acılarınızı geride bırakacaksınız, gökyüzü yanınızda.  

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Akademik anlamda kariyer düşünecek, istatistikleri göz önünde bulunduracaksınız.
 • Maddi gücünüzü arttırmak için varlıklarınızı satmayı düşünebilirsiniz.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • Sosyal çevrenizin değişmesi söz konusu
 • Planlarınızı aksatmak hayallerinize ulaşma yolunda gecikme yaşatacak.

2022’in Son Dört Ayında;

 • Spora başlayacak, yeni beslenme düzenleri edineceksiniz.
 • Sizin için çaba harcamayanlara daha fazla emek vermeyeceksiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...