Yükleniyor . . .

2022’DE İKİZLER BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE İKİZLER BURCUNU NE BEKLİYOR?

Bu Yılı Çok Hareketli Yaşayacaksınız

Sevgili İkizler burçları bu yıl sizin için yavaşlığı getirmiyor. Aksine hayatınızdan hızı eksik etmeyen yanınızla dikkat çekeceksiniz. Hızını almış ve etrafındaki olayları da peşine takıp getiren bir yıl karşısında çaresiz kalmak size göre değil. Unutmamalısınız ki hem mükemmeliyetçi hem de anı yaşayan bir yapıda bulunamayacağınızı en iyi siz biliyorsunuz. Dolayısıyla bu sene kendinizi duygularınızın hararetli yapısına kaptıracak ve neden-sonuç ilişkilere az da olsa ara vereceksiniz. Plan yaparken belirsizlik yaşamak en son istediğiniz detaylardan biri olurken, yaşantınızın temposuna bir tutam araştırmacı ruhunuzu katacaksınız. Her organizasyona bir çırpıda katılmayacak, işittiğiniz her söze sorgusuz sualsiz inanmayacaksınız.

  • Arkadaşlık konularında çeşitli imtihanlarınız olabilir. Öncesinde sözünden şüphe etmediğiniz kişilerin falsosunu yakalamak, şüpheci yapınızı körükleyecek.
  • Evli ve çocuklu İkizler burçları için her zamankinden daha hızlı bir yıl geliyor. Çocukların hareketi evinizin düzenini değiştirecek.

Kararlarınız Sizi Siz Yapacak

Hiçbir konuda boşuna söz sarf etmek ve yok yere antipatik bir duruma düşmek yıl boyunca istemediğiniz bir durum… Hal böyle olunca hem keskin yanlarınızı törpüleyecek hem de kendinizi geliştirip daha farklı iletişim türleri geliştireceksiniz. Geçmişte birçok konu yüzünden karşı karşıya geldiğiniz ve anlaşamadığınız kişiler varsa, onlarla bile yapıcı ilişkiler kurduğunuzu fark edeceksiniz. Sizin için karavana geçilmiş bir detay içerisinde büyük olayları barındırabilir, dikkat!

  • Ani iş değişiklikleri adaptasyon problemlerini farklı bir seviyeye taşısa da üstesinden gelebileceksiniz

Savaşçı yönümüzü ortaya koyan Mars, Ekim ayında burcunuzda! Bu da duygusal baskılarınızın önünüze gelen engelleri aşacağınızı işaret ediyor. Kısacası yüreğinizin dilediği gibi yaşayacaksınız.

İlişkisi olan bir İkizler burcuysanız; önceleri boyun eğmek zorunda kaldığınız konularda artık daha net açıklamalar yapabileceksiniz. Aşka doğruları söylemek de dahildir…

Kalbi boş bir İkizler burcuysanız; bir araya gelmem dediğiniz bir kişiden sürpriz bir değişim görebilir, size olan ilgisini karşılıksız bırakmayabilirsiniz.  

2022’nin İlk Dört Ayında;

  • Kariyerinizdeki somut adımları bugünlerde atacaksınız.
  • Ailenizin uğraştığı hukuksal sorunlarda sorumluluk alabilirsiniz.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

  • Kalbinizin kırılmasına izin vermeyin, yıpranmışlıklar aşılmak içindir.
  • Zihinsel yoğunluğunuzu arttıracak, sınırları zorlayacaksınız.

2022’in Son Dört Ayında;

  • Hayatınızı bugünlerde iyi yönetin
  • Söyledikleriniz düşündüklerinize ters düşebilir, gözlemleyin.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...