Yükleniyor . . .

2022'DE GÜNEŞ'İN BALIK GEÇİŞİ

2022'DE GÜNEŞ'İN BALIK GEÇİŞİ

Astrolojide yaşamı simgeleyen Güneş, 18 Şubat akşamı Balık burcuna geçecek. 21. Yüzyılın en farklı Güneş Balık seyri olacak. Balık burcunun 2 yönetici gezegeni, yan yana semada saf tutarken, Güneş’in de usulca yanlarından geçmesi, her şeyin bir sonu bir de başlangıcı varmış dedirtecek. Deyim yerindeyse bu yıla kadar yaşadığımız bütün sorunları kökünden çözecek. Bu kavuşumlar saf frekansın yayılımını başlatacak. Tek yapmamız gereken amatör ruha bürünüp, öğrenmekten vazgeçmemek.

Sağlıktaki Devrimler Birer Birer Açıklanacak

Dünya bir solucan deliğinden geçiyormuş gibi her şeyi bambaşka bir forma sokmaya meylediyor. Sektörel bazlı devrimler gerçekleşirken, gündelik hayata yansıması çok da uzak olmayacak. Hepimizi IP adresi haline getirmeye çalışan dünya, eskimiş meslekleri yutacak, yeni mesleklere ise ilerlemesi için yol gösterecek.

Beyazın en beyazına teslim olurken, bilginin en saf hali ile tanışacağız. Bilim insanlarının buluşlarının yanı sıra, birçok hastalığa dair yeni tedavi yöntemleri de ortaya çıkabilir. Yeniliklere açık olan birçok sektör revize görecek. Lego gibi yapboz gibi bir sarmalın içine düştüğümüzü fark edeceğiz. Dünya farklı bir yöne akarken, en çok konuşulanların başında ise sağlık gelecek.

Dünyayı sarıp sarmalayacak Güneş Balık seyri; tedavisi yok denilen hastalıkların şifalarını da beraberinde getirebilir.

Alerjik reaksiyona sahip bünyeleri yakından ilgilendiren gelişmeler, Güneş’in su burcunda konumlanması ile karşımıza gelecek. Kullanılacak yeni metotlar, bu hastalığın artık kalıcı bir şey olmasının önüne geçebilir.

  • Obezite kalıcı bir hastalık olmaktan çıkabilir.
  • Gastrit ve reflü gibi mide rahatsızlıklarına dair yeni tedavi tekniklerini öğrenebiliriz.
  • Çocuk sahibi olmak isteyenler için de bilim çare bulacak.
  • İnsan beyni ile ilgili yapılan araştırmaların hangi raddeye geldiğini de yine bu döngüde duyabiliriz.

Geçmiş ve Gelecek Arasındaki Köprüdeyiz

Tarihte bir yolculuk yapmak isterseniz, 1856’da Nikola Tesla’nın doğduğu bir gökyüzünden geçtiğimizi söyleyebilirim. Sıradan bir Güneş Balık seyri gibi düşünmeyin. Jenerasyon gezegenleri, Tesla’nın doğduğu döngüden geçerken, yaşamı temsil eden Güneş’i de yanlarına aldığında bir nevi portallar açılacak. Boyutlar arası portallar, yalnızca bilim dünyasında ses getirmekle kalmayacak. İnsanlık resimlenenleri görüntüleyecek. Bu saf frekansın bilim dünyasında açılımını ilim dünyasında kötüye kullananlar da olacak.

Arkeolojik kazılarda bulunanlar, geçmişe ayna tutarken, insanoğlunun atasının evrimine dair yeni bilgileri öğrenebiliriz. Yanı sıra dinleri de ilgilendirebilir. Bu döngüde konuşulacaklar arasında Mescid-i Aksa ve Süleyman Tapınağı ile ilgili konuları, haberlerde görebiliriz. Okuyacaklarımız kısa bir haber niteliğinde olmayacak. Neptün Balık seyri, 1 Kasım 1856 yılında başlayan İngiltere-İran Savaşına da atıfta bulunacak. Yeni meydan okumalara tanıklık edebiliriz. Kısacası güçlü günlerdeyiz. Sıradan değil, insanlık tarihini etkileyecek değişimlerin etkisindeyiz.

  • Balık burcunun ilk dekanatında (ilk on gününde) doğanlar; Bir önceki burcun özelliklerini taşır. Hayal güçleri oldukça yüksektir. Hızlı ve analitiklerdir. Sevdiklerine karşı duyarlı, çatışmalardan rahatsızlık duyan, insanlara yardımcı olmayı benimseyen bir kişiliğe sahiptirler. Sabit fikirli olmaları, fikirlerinin kolay kolay değişmeyeceğinin kanıtıdır.
  • Balık burcunun ikinci dekanatında (ikinci on gününde) doğanlar; Balık burcunun sezgiselliğine sahiptir. Sistem kurma ve iş bitirme, sonlandırma konularında iyilerdir. İkinci dekanatta doğan Balık burçları genellikle yöneticiler veya eğitmenlerdir. Kreatif tarafları gelişmiştir. Sayısal zekâları güçlüdür ve alerjik bir yapıya sahip olabilirler.
  • Balık burcunun üçüncü dekanatında (üçüncü on gününde) doğanlar; Balık burcunun özelliklerinden çok bir sonraki burcun özelliklerini taşırlar. Hızlı konuşur ve bir o kadar da belirgindir vücut tavırları. Yüz hatları kemikli ve köşeli, gözleri belirgindir. Üçüncü dekanatta doğan Balık burçları, gündelik konuşmalarda teşhiş koymayı çok sever. Yapılanları asla unutmaz. İşte burası biraz daha duygusal dediğimiz, Balık burçlarından ibarettir.

Güneş, her gün 1° ilerler ve her burç yaklaşık 30 gün sürer. Otuz günlük parçalar, on günlük devreler halinde incelendiği vakit kişiliğin temaları daha rahat anlaşılabilir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

01.02.2022

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...