Yükleniyor . . .

2022’DE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA

2022’DE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA

2022 yılında Güneş’in İkizler burcuna olan ziyareti, yaşanan değişime adapte olmaya itecek. Büyük resmi daha net göreceğiz. Tahmin, olasılık ve varsayım gibi kavramları geride bırakırken, asıl odağımız kendini uygun ifade edebilen kişilerde olacak.

Optimum Çözümler

2022’nin 21 Mayıs tarihinden 21 Haziran ekinoksuna kadar sürecek bu geçiş, keskin süreçlerin ulaklığını yapacak biz insanoğluna. Birbirinin yanında olmak isteyen milletler, güç birliği yapmaya çalışacak. Stratejik olarak hata yapan ülkeler ve söylemleriyle bir kitlesel hareketin başlangıcını harlandıracak siyasetçilerle birlikte eşi benzeri zor rastlanır günlere yürüyeceğiz.

Manevi Borç

Uluslararası etkisi yadsınamayacak derecede olan Güneş – İkizler seyri, bireysele indiğimizde aile ilişkilerindeki o saf bağları hatırlatacak. Haksızlık kavramına 7’den 70’e savaş açacağız. İnternet aleminin yanlış lanse ettiği bilgiler, kitleleri ne kadar kaosa sürüklese de bir bilene soracağız. Başımıza buyruk hareketler bu gökyüzü olayının içerisinde barınmayacak

Güneş İkizler Burcundayken Neler Gündeme Gelebilir?

 • Moda dünyası ve aykırı tasarımlar vitrinlere çıkabilir.
 • Markaların toplumun genelini yansıtmayan marjinal ürünleri artabilir.
 • Futbol dünyasındaki transfer usulsüzlükleri spor medyasının gündemine oturabilir.
 • Maddi yönden zorluk çeken şirketlerin konkordato açıkladıklarına şahit olabiliriz.
 • Ülkemizin ticari limanları daha çok konuşulacak.
 • TBMM’de yaşanan fikir ayrılıkları fiziksel mücadelelere dönüşebilir.
 • Devlet daireleri
 • Faturalar
 • Hizmet sektörü
 • Muhasebeciler
 • Mali müşavirler
 • Turizm işletmecileri

Birçok alanda etkisini hissettirecek olan Güneş – İkizler seyri, dünyanın bu günlerden sonra eskisi gibi dönmeyeceğini, yeni alışkanlıklar kazanacak insanoğlunun kitlesel evrimi gözler önüne serecek.

Gerilen Yıkar

Öfke ile sükûnet arasındaki ince çizginin ne kadar incelebileceğini bizlere gösteren Güneş – İkizler seyri, geri dönüş yollarını bile yakan diyaloglara sevk edebilir. İçimizde tuttuğumuz, uzun zamandır dile getirmediğimiz olaylar artık daha fazla bize yük olmadan dudaklarımızdan dökülecek. Sözlerimiz yıkacak mı yoksa yakacak mı? İşte bunu bu gizemli döngüde tecrübe edeceğiz. Aile içindeki konuşmaların arttığı, beklentilerin açıkça belirtildiği Güneş – İkizler seyrinde öfkeye yenik düşmenin bizleri ne kadar etkilediğini birinci gözden izleyeceğiz. Bununla beraber iş yaşantımızdaki detaylar da daha fazla gözümüze batabilir. İş değişikliği için gün sayanlar içerisinde gerilim barındıran Güneş – İkizler döngüsünde radikal kararlar almaktan korkmayacaklar. Yazgıları değiştiren, adımları sağlamlaştıran, yer yer şüpheye zihnimizde yer açan bir gökyüzü olayına karşı dirayet göstermek isteyeceğiz.

İnsan DNA’sı Farklı Kapıları Açacak

Kromozomlarımızdan DNA dizilimlerimize kadar birçok araştırmanın yapılacağı, hatta kamuoyuna alışılmışın dışında yeni buluşlardan bahsedilecek Güneş – İkizler seyrinde en önemli olana odaklanacağız. Kendi doğamıza! Her ne kadar konu insan doğası olduğunda kesin yargılarla konuşamasak da astrolojide hayatın simgesi olan Güneş, insanlığın nasıl bir doğal seleksiyona doğru evrileceğini gözler önüne serecek. Covid-19 pandemisi gibi kısıtlamaların üst düzey olacağı bir patojenle karşı karşıya kalmasak da hücrelerimizin bağışıklık kazanması bizleri inanılması güç bir sürece hazırlayacak.

Güneş – İkizler Seyri Hangi Kavramları Ön Plana Taşıyacak?

 • Temassız Ödeme Yöntemleri
 • Sosyal medya yasaları
 • Ekonomi okur yazarlığı
 • Dijital hukuk
 • Yenilenebilir enerji
 • Biyokimya
 • Nanoteknoloji

Sözcüklerin Yükünü Taşıyabilenler Kazanacak!

Güneş’in İkizler seyri, 2022’nin Mayıs ayını beklenmedik gelişmelerle bezerken, aslında detaylar arasında saklanan ipuçlarını daha net görebileceğiz. Gerek kariyer hayatında gerekse sosyal çevresinde yaklaşımını dengeleyebilenler alelade olmayan bugünlerde zihnindeki dağınıklığı toparlayabilecekler. İstikrar ve disiplin kavramlarının gücünü sonuna kadar hissedeceğimiz Güneş – İkizler seyrinde aklımızda olmayan olgular için eyleme geçmeyeceğiz. Kalp gözümüzü açan günlere hazırsak, Güneş – İkizler; “ne bekliyorsun!” sözünü kulaklarımıza fısıldayacak.

İkizlerin İlk 10 Gününde Doğanlar: Kendinizi geliştirdiğiniz konularda aksiyon almak isteyecek, kıpır kıpır yapınıza seviye atlatacaksınız. Bugünlere imza atacağınız ya da anlaşma sağlayacağınız herhangi bir konuda bile önemli yollar kat edebileceksiniz.

İkizlerin İkinci 10 Gününde Doğanlar: Gökyüzü size gülümsüyor. İçinizdeki depresif havayı ise sizden başka kimsenin dağıtamayacağını Güneş – İkizler seyrinde çok güçlü bir biçimde tecrübe edeceksiniz. Özellikle de ailevi konularda sizden beklenmeyen biçimde sorumluluk alabilirsiniz.

İkizlerin Son 10 Gününde Doğanlar: Geç kalmışlık ya da eksiklik gibi konuları ardınızda bırakma zamanı geldi. Gök kubbe, davranış biçiminize hendek atlattıracak. Sorunlu bir ilişkiniz, evliliğiniz varsa arayı bulan yapınız sayesinde huzurunuzu bozmayacaksınız. Ani seyahatler bakış açınızı sandığınızdan daha çok etkileyecek.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

20.04.2022

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...