Yükleniyor . . .

2022’DE GÜNEŞ ASLAN GEÇİŞİ

2022’DE GÜNEŞ ASLAN GEÇİŞİ

Güneş Aslan burcunda yücelen noktada hareket ederken, bizlerin de liderlik vasıflarımızı daha çok ön plana çıkaracak. Doğuştan liderlik vasıflarını barındıran Güneş’in Aslan konumu aslında tema olarak tüm burçları yakından ilgilendirir. Özgüven artarken, üstten konuşmalar biraz daha harlayacak.

Güneş Aslan Burcuna Ne Zaman Geçecek?

Yaşamın simgesi Güneş, 22 Temmuz günü saat 22.10 sularında Aslan burcuna geçiş yapacak.

Güneş Aslan Burcunda Ne Demek?

Güneş, astrolojide temel olarak bireyselliği ve benliği ifade eder. Güneş, Aslan burcunun yönetici gezegenidir. Dolayısıyla da kendisini en güçlü hissettiği konumdadır. Duyguları temsil eden, Güneş Aslan seyri, bir yandan sorgulayıcı bir ruh hali verirken bir yandan da meraklı olan kişileri göz önüne serecek.

Doğum haritasında Güneş Aslan burcunda olanlar için yeni bir döngünün başlangıcını işaret eden bu seyir, liderlik, yöneticilik, kahramanlık ve cesaretin ayyuka çıktığı dönem olduğunu bizlere söylüyor. Yaklaşık olarak 30 gün sürecek Güneş Aslan döngüsü yoğun, iş bitirici, popüler etkileri temsil edecek.

Güvenme Varlığa Düşersin Darlığa

Güneş’in ateş burcuna geçişi, sabit niteliği barındırırken, Satürn Kova seyri ile karşıtlık yapacak. Bu da havada kalan tüm konuşmaların netleşmesine sebep olacak. Taklitleri ortaya dökerken, konusunda bilgilileri ortaya çıkaracak. Kısacası herkes konuşamayacak. Her alanda işin ehli söz sahibi olacak. Size tavsiyem bu döngüde ilginiz olup da bilginiz olmadığı konuları çok daha keskin yorumlarla ifade etmeyin. 2022’nin Güneş Aslan seyrinde, Türkiye gündeminde arka arkaya gelen dedikoduların, video ifşalarıyla resmiyet kazandığına şahitlik edebiliriz.

Gizliden Gebe Kalan, Aşikare Doğurur

Başkalarının mutluluğundan çok kendi kişisel hayatlarımızın mutluluğuna kafa yoracağız. Hayattan zevk almak isterken, birtakım isteklerimizi de yerine daha rahat getireceğiz. Ütopik konular gündeme gelecek. İnisiyatif almaktan hiç korkmayacağız. Ta ki 23 Ağustos’a kadar “benim doğrum, benim doğrumdur” diyecek, başkalarının düşüncelerine çok da ödün vermeyeceğiz. Daha lider, daha dayatmacı ve daha kendi alanına yönelen ve kendi istediklerini yapan bir tavra bürüneceğiz. Burcunuz ne olursa olsun Güneş Aslan burcunda hareket ederken, bildiğimizi okuyacağız. Sosyal medya paylaşımları rekabete dönüşürken, nispete nispet tavrıysa havada uçuşacak. Dolayısıyla da sosyal medyada gerilen, sanatçılara şahit olacağız. Hiç birbirine düşmez dediğimiz kişiler sosyal medyada birbirinin üzerinden prim yapma veya lafının üzerine laf söyleme tavrı sergileyecek. Story kavgalarından, birbirlerinin hesapları altında yazışan isimlere şahit olabiliriz.

Kul Sıkışmadıkça Hızır Yetişmezmiş

Güneş Aslan döngüsünde şefkat kendisini biraz geriye çekecek. Ve içimizdeki tüm baskın tavırları, dış dünyaya yansıtmak daha kolay olacak. Birbirini tedavi ederek, iyileştirerek, toparlayarak bir yere gelen ilişkilerde ise bir tarafın yorulduğu ortaya çıkacak. Karşı tarafın fazla emek verdiğini, daha çok sorumluluk aldığı sözleri havada uçuşacak. Yavaşlayan ilişkilerde çiftlerin zihnindeki şeytanlar konuşacak. Güneş Aslan seyri öze dönüşü tetikleyecek. Sorumluluklar bazı insanların sırtındaki kamburu hatırlatacak.

 • Bu döngüde küçük hırsızlıkları da duyabiliriz.

Ateş de Sınanır

Her ne kadar bencil gibi bireyselmişiz gibi üstten konuşmalar yaparmış gibi gözükse de ilgi görmeyi de hal etmek tavrını sergileyeceğiz. Güneş’in Aslan burcuna geçmesi, Satürn ile de karşıtlık yapacağı anlamına geliyor. Güneş Satürn karşıtlık yapması bu kadar etkili mi olacak? Evet, hiç şüpheniz olmasın. 14 Ağustos’ta yaşanacak bu karşıtlık, Türkiye’nin astroloji haritasında da etkili olacak. Yanı sıra da bilim adamlarını ön plana çıkaracak. Kamil insanların kusursuz olmadıkları konuşulacak.

Güneş Aslan Seyrinde Konuşulacaklar

 • STK’lar
 • Tarikatlar ve cemaatler
 • İstanbul Sözleşmesi
 • Kadın hakları
 • Hayvan barınakları
 • Torba yasalar

Güneş Aslan burcunda karanlığı delen ışık gibi karşımıza çıkacak. Birçok şeyle yüzleşmek kolay olurken, biraz daha esneyerek, önümüze gelecek.

Güneş Aslan Burcunda Konuşulacak Sanatçılar

 • Filiz Akın
 • Türkan Şoray
 • Emel Sayın
 • Ediz Hun
 • Türker İnanoğlu
 • Kadir İnanır

Güneş’in Aslan burcunda Türk sinemasının unutulmaz isimlerinin sağlığını gündeme getirecek. Bazı insanların profesyonel, doğuştan oyuncu olduğunu fark edeceğiz. Özellikle topluma mal olan kişilerin… Ben merkezli davranışlar artarken, ülkemize mâl olmuş diğer ünlü isimlerin çocuklarının evliliklerini, ilişkilerini, tüketim alışkanlıklarını daha çok konuşacağız. Herkes kendini bu süreçte öyle ya da böyle göstermek isteyecek.

 • Güneş Aslan burcunda kalbi ve damarları temsil eder. Dolayısıyla bu döngüde kalp ile ilgili sorunlar gündelik hayatta duyabiliriz.

01.07.2022

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...