Yükleniyor . . .

2022’DE BAŞAK BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE BAŞAK BURCUNU NE BEKLİYOR?

Geç Gelen Huzur

Bin bir zorluğun içinden çıkıp, “ben buradayım!” diyebilmek her burca nasip olmaz. “Ey dünya sen nelere kadirsin, ne günlerden geçtim ama bir şekilde hayata tutunabildim” sözünü yılın başından itibaren dilinize pelesenk edeceksiniz sevgili Başak burçları… Öyle ki gökyüzü 2022 yılında bütün mesaisini sizin için yapacak, tabiri caizse dünya sizin için dönecek. Neden mi? Cevabı kolay; Nisan ayında yedinci evinizde uhrevi bir kavuşum gerçekleşirken siz de bütün yaşanmışlıkları şöyle bir gözden geçirecek, kendinizle gurur duyacaksınız. Yaşadıklarınız bir sonraki yaşayacaklarınıza örnek olacak. Geç de olsa rahat bir nefes alabileceksiniz.

 • Uzun zamandır tatile çıkamayan bir Başak burcuysanız bu sene aklınızdaki tatil planını hayata geçirebileceksiniz.
 • Evinizdeki düzeni değiştirmek için doğru zamanın bu sene olduğunu düşünecek yeni eşyalar için katalogları kurcalayacaksınız.

Aşka Ne Verirseniz O da Size Onu Verecek

Siz adaleti hayatın her yerinde görmekten hoşlanan, bunun için çaba sarf eden bir burçsunuz. Daha önce 1856 yılında yaşanan bu senede ise 2022’nin 24 Nisan’ından 1 Mayıs’ına kadar gezegenlerin ilişki evinizde kavuşum yapması daha önce almadığınız sorumlulukları size aldıracak. Şunu belirtmeliyim ki bu kavuşum daha önce nasıl dönüm noktalarından geçtiğinizi size hatırlatacak. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almanın hafifliğini yaşayacak, inançlarınızı tazeleyeceksiniz.

 • İnanması zor gelse de yılın birçok alanında kazanan burç olacaksınız.
 • Çevrenizdeki bazı kişilerin paralarını siz yöneteceksiniz, danışmanlık yapacaksınız.

Boş Durmayacaksınız

Verimsiz geçen dakikalarda gerginliğinizin seviyesi de artacak. Sürekli kayda değer işler yapmak ve vaktinizi değerli kullanmak isteyeceksiniz. Bu çabanız ne kadar bazı detayları es geçmenize sebep olsa da, birçok konuda aynı anda bilgi sahibi olacaksınız. Çevrenizin ilgisini çekecek, sık sık aranacak, organizasyonların içine dahil edilmek isteneceksiniz. Yaşadığınız içsel sorunlardan yalnızca kurduğunuz plan ve programla çıkabileceğinizi fark etmeniz uzun sürmeyecek. Mavi sema hayatınızın her anında motivasyonu korumanız gerektiğinin sinyallerini verecek.

 • Ailenizdeki yaşlı bireylerle daha iyi anlaştığınızı fark edeceksiniz.
 • Bazı dostlarınızla beklenmedik polemiklerin sonucunda yol ayrımına düşebilirsiniz.

İlişkisi olan bir Başak burcuysanız; Sevgilinizin ailevi sorunlarını gerice bırakması ilişkinize can suyu olacak. Kalpleriniz ve zihinleriniz bir olacak.

Kalbi boş bir Başak burcuysanız; Yeni tanıştığınız birinin şüpheli davranışları yanılgılarınızı çoğaltabilir

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Eğitiminiz için yatırımlar yapacaksınız  
 • Kıskançlığa özellikle de kariyer yaşantınızda yer vermeyeceksiniz

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • Öfkenizin yeteneklerinizin önüne geçmesine izin vermeyeceksiniz
 • İşinizle ilgili yatırımlar yapmak motivasyonunuzu arttıracak.  

2022’in Son Dört Ayında;

 • Değerlerinizden ödün vermek istemeyeceksiniz.
 • Ailenizle daha fazla vakit geçireceksiniz.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...