Yükleniyor . . .

2022’DE ASLAN BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE ASLAN BURCUNU NE BEKLİYOR?

Başarı Tesadüf Değildir

Sevgili Aslanlar, 2022 sizin için hayal kırıklıklarının olduğu bir sene değil. Aksine geçmiş yıllarda verdiğiniz bütün emeklerin karşılığını bu sene alacaksınız. Bekleyen derviş muradına ermiş sözünü zikredeceksiniz. Değişim ve dönüşüme karşı ön yargılı bir yapınız olmasa da hayatınıza aniden giren değişim rüzgârı sizi de reform sürecine sokabilir. Unutmayın ki 2022 yılını en çok zorlayacak burçlardan bir tanesi de sizsiniz. Çizgilerinizi çekecek, sınırlarınızı yeniden belirleyeceksiniz. Potansiyelinin farkında olan bir burç olarak limitleri zorlamak içinde çekingen olmayacaksınız.

 • Kendi işinin sahibi bir Aslan burcuysanız, işleri büyütmek adına maddi alternatifler bulabilirsiniz.
 • Yeni bir işe başlamış ama adaptasyon sorunu yaşadığını düşünen bir Aslan burcuysanız, artık duygularınızı kariyer yaşantınıza müdahil olmasını istemeyeceksiniz.

Silkelenme Vakti Geldi!

Gök kubbe düzeninizden çıktığınız anda ayarlarınızın bozulduğunun altını çizerken 2022’nin Şubat’ından itibaren daha realist olacağınızı vurguluyor. Bir anda aldığınız kararların aslında bir sonuca bağlandığını bu sene daha net bir biçimde görürken kendiniz için en doğru yolu çizeceksiniz. Kalbinizle aklınız bir arada ve orantılı çalışacak. Gemileri yakmaksa sizden asla eksik olmayan bir duygu… İçinize sinmeyen en küçük konuyu bile tek hamlede geçeceksiniz. Dikkatler üzerinizde.

 • Yakın arkadaşlarınızın bulunduğu bir ortamda normalde gözlemlemeseniz de başka kişilerin dedikodusunun yapıldığını işitebilirsiniz. Buna sessiz kalmayacaksınız.
 • Net olmadığını düşündüğünüz herhangi bir kararı almayacak, inanmadığınız yollarda yürümeyeceksiniz.

Düşmekte var Kalkmakta

Ödün vermediğiniz konular, prensipleriniz ve tecrübeleriniz… Bu üçlünün etrafında dönen bir Eylül ayı size maddi anlamda farklı bir bakış açısı katacak. Daha önce maddi standartlarınızı yükseltmek için verdiğiniz çabanın bir nedeni olduğunu düşüneceksiniz. Emeklerinizin karşılığını almak hem maddi gücünüzü yerine getirecek hem de özgüveninizi arttıracak. Aklınız sadece alacağınız sonuçlarda olacak. İş arayışı içinde olan bir Aslan burcuysanız 2022’nin Mayıs’ında beklediğiniz haberleri sonunda alabileceksiniz.

 • Aileniz arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini dile getirebilir.

İlişkisi olan bir Aslan burcuysanız; Sevgilinizle aranızdaki ilginin azaldığını düşünüyor ve ilişkinizin vites düşürdüğünü düşünüyorsanız, ilişkinizi hızlandıracaksınız.  

Kalbi boş bir Aslan burcuysanız; Çevrenizdeki çok utangaç görünen bir kişiden sürpriz bir itiraf alabilirsiniz.  

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Fiziksel ve mental anlamda bir yeniden doğuş sürecinde olacaksınız
 • Kamusal alanda çalışma düşünceleriniz varsa düşünceleriniz bu süreçte olgunlaşacak

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • “Benim düzenime ne oldu?” sözünü bu aylarda zikredebilirsiniz.
 • Mesleki anlamda kendinizi yeniden tanıdığınız bir sürecin içerisinde olabilirsiniz.

2022’in Son Dört Ayında;

 • Akrabalarınızın ailenizle olan bazı anlaşmazlıklarında arayı bulacaksınız
 • Yorgunluğunuzun bu aylarda artması zihinsel verimliliğinizi etkileyebilir

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...