Yükleniyor . . .

2022 MARS KOVA BURCUNDA

2022 MARS KOVA BURCUNDA

6 Mart’ta Mars Kova burcuna geçiyor. Gökyüzü sanki Mars’ın yolunu açmak istercesine 15 Nisan’a kadar hakikatin gözlerimizin önüne dökülmesi için yanılsamaları gözümüzün önünden kaldıracak. Savaş gezegeni, ayrılığın aslında her zaman kötü bir fikir olmadığını önümüze koymak istiyor. “İnsan ne yaparsa kendine yapar.” sözünü işte bugünler çok daha fazla söyleyeceğimizi işaret ediyor.

Davacın Kadı Olursa Yardımcın Allah Olsun 

Mücadelemizi, tepkilerimizi, içimizde hırslanıp büyüyen sözlerimizi hatta ve hatta aklımıza kazıyıp da hedefimizi rotamızı değiştirmemize yardımcı olan Mars, Kova burcunda fikirlerimizi sonuna kadar savunacağımızı işaret ediyor. Aşırı derecede tepkisel bir döngünün, tam içinden geçerken, inatçılığımızı her zamankinden çok daha fazla ortaya koyacak. İnandıklarımızın doğrultusunda sınanmamız ise en büyük sınavımız olacak.  

Mars, Kova Burcundayken Neleri/Kimleri Konuşacağız?

 • AİHM
 • Anayasa Mahkemeleri
 • Yüce Divan
 • Bosna Hersek
 • Ekrem İmamoğlu
 • Elon Musk
 • Selahattin Demirtaş  
 • İş Bankası
 • Reddit

Mars Karşıtlığı İle Kimler Mücadele Edecek?

 • Arabistan
 • Çin
 • İsrail
 • Kuveyt
 • Sırbistan
 • Macron
 • Selçuk Bayraktar

Dün Neydi Bugün Ne Oldu?

Mars’ın Kova seyri, zaman zaman savrulanlara, zaman zaman da hizaya gelenlere tanıklık etmemizi sağlayacak. Önümüzdeki 50 gün boyunca hava burcundaki yerleşimi idealistliği önümüze koyacak. Grupları ve toplulukları daha çok ön plana çıkaracak. Vakıflar ve dernekler konuşulurken, daha 2 yıl önce gurur duyduğumuz kişileri eleştirmemizi de sağlayabilir. Bu satırları okurken, aklınıza kim geliyorsa, işte o kişi önce sınav verecek. Liderler ön plana çıkacak. Giden ve gelen liderleri konuşacağız. Kimlerin koltuğunu kaybettiğine tanıklık edeceğiz. Yazılarımı yakından okuyanlar bilir, artık Macron’un kaybettiğini cümle alem görürken, Fransa’nın Yunanistan’a yaklaşmasına, yine aynı şekilde İsrail’in Yunanistan’a el uzatırken, Türkiye’ye naz yapmasını bir süre daha anlamlandırmakta güçlük çekeceğiz. Çin bize elini uzatırken, aynı anda Amerika anda bazı ambargoları ve yaptırımları kaldıracak. İran sınırımızda bize hiç olmadığı kadar kapris yaparken, sınırlarımızdan giren Afganların aslında ülkelerinde zamanında eğitimli asker olduklarını bile öğrenmemize sebep olabilir Mars’ın hava seyri…

 • Rusların, Boğazlarımızı kullanma isteği diplomatik bir krizin önünü açabilir. 20 Temmuz 1936’da Uranüs – Boğa döngüsünde imzalanan Montrö Sözleşmesi’ndeki maddeler ülkemizin ana gündemi olacak.

Tembele Kapıyı Ört Demişler, Yel Eser Örter Demiş 

 • Okyanus ötesinden, Avrupa’ya gelen Amerikan askerlerinin ne yapacağına hep birlikte kafa yoracağımız döngünün adı Mars Kova olacak.
 • Avrupa’nın ordu kurmak için kolları sıvadığına, Fransa ile Almanya’nın yıllar yıllar önce söyledikleri hayallerinin gerçek oluşunun da kapısı aralanacak.
 • Aşkenazları (Avrupa Yahudileri) konuşacağız.
 • 15 Mayıs 1920 tarihinde kurulan, TSK’mızın daha çok çıkışlarına ve yeni düzenlemelerine tanıklık edeceğiz.
 • NATO’nun ikili stratejisi sadece kağıt üzerinde kalmayacak. En büyük korkusu da başına gelebilir. Ukrayna, yeni Afganistan olma yoluna girecekse bunun belirleyicisi Mars, Kova seyri olacak.

Felek Kimine Kavun Yedirir, Kimine Kelek Dedirtecek Mars, Kova Seyri

Mars, hava burcunda önümüzü çok farklı kesecek. Sosyal medyalarda ironilerin ardı arkası kesilmeyecek. Ceplerimizi yakan faturalarda birtakım indirimler söz konusu olmaya devam edecek. Elektrik idarelerindeki özelleşmiş şirketlerin devlete geçişinin kapısı da aralanacak. Mars’ın hava döngüsü önüne kattığını masaya yatırırken, irdeleyip daha büyük kararlar almamıza da sebep olacak.

 • Bu döngüde ülkemizde özellikle de ailelerin yönettiği otomotiv şirketlerinin, el değiştirdiğine tanıklık edebiliriz.

Dünya Pandemiyi Rafa Kaldırırken, Üçüncü Doz Aşılar Ne Olacak?

Dünya iki yılı aşkın süredir bir laboratuvar virüsüne maruz kalmışken, bizlerde aşının peşine düşmüş olacağız. Birçok ülke bu virüsün etkisini kaybettiğini açıklarken, Danimarka ve Norveç’in ardından başka ülkelerin de önlemleri ortadan kaldırdığına tanıklık edebiliriz. Aşıya geldiğimizde ise dünyanın yarısının 3. doz aşıyı yaptırmaktan vazgeçtiğine hep birlikte tanıklık edeceğiz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

14.02.2022

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...