Yükleniyor . . .

2022 KASIM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

Kasım ayının her köşesinden hissedilecek Mars Retrosu tüm ayı etkisi altına alacak. Mücadele gezegeninin hava burcunda geri gitmesiyle başlayacak Kasım ayında gelin daha ihtiyatlı olmaya özen gösterelim. Çünkü bir anda değişen gökyüzünün sert rüzgarlarına bulanabiliriz. Bu dönem içerisinde yapacağınız organizasyonlarda karşınıza çıkacak eksiklere çok takılmamanızı tavsiye ederim. Yoruculuğu olduğu kadar kazandıran tarafları da olacak elbette. Diğer bir yandan Ay Tutulmasına da ev sahipliği yapacak Kasım ayında, birileri sahneden inerken başka birileri sahneye çıkacak. O yüzden işten ayrılmayı düşünüyorsanız bunu bu aya getirmenizi tavsiye etmiyor gezegenler.

Sorun Çözmek Özgüveni De Artırır

Boğa burcunda meydana gelecek Ay Tutulması Türkiye’den gözlemlenmeyecek. Daha cesur ve bağımsız olurken, bir yandan da daha dik hareket etme eğilimi verecek. Toprak burcunun kendi halinde hareket eden burcundaki Ay Tutulması o burcun karanlık taraflarını hepimize bulayacak. Hal böyle olunca daha dik daha üstten konuşmak bu ayın ilk 15 günlük davranış biçimi olabilir.

 • Tutulmanın etkisiyle birlikte, iştahınız artış gösterebilir. Olur olmaz saatlerde kendinizi masa başında bulabilirsiniz.
 • Fazla uyumak ile hiç uyumamak arasında git geller yaşayabilirsiniz.
 • Televizyon başında uzun saatler vakit geçirenlerden olabilirsiniz.
 • Sosyal medyada bir anda kendinizi hiç ummadığınız kişileri takip ederken, bulabilirsiniz.

Kasım ayı bünyesinde kişisel konuları barındıracak. Beklenmedik aksiyonlarla dolu bir aya adım atacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

 • Kendimizden hiç beklemeyeceğimiz çıkışları yapabiliriz.
 • Hiç ummadığımız kişilerle, ummadığımız yerlerde denk gelebiliriz.
 • Bakış açımızı değiştirmek isteyebiliriz.

Bu Ay Hangi Sektörleri Konuşacağız?

 • Finans/Borsa
 • Madencilik
 • Kamu Sektörü
 • Bankacılık
 • Eğitim

Hüküm, Ekseriyete Göre Verilir

Bu ay içerisinde öğrendiğimiz bilgilerin aslında ne kadar da farklı olduğunu fark edeceğiz. Bilginin, enformasyonun yanlış tarafı ile karşılaşmak ister istemez bizleri de etkileyecek. Ön yargıların ne kadar anlamsız olduğunu, karşılaştığımız olayların çağrışımları bize anlatacak. Bir yanımız ön yargı sarmalından kurtulmaya çalışırken, diğer yandan da ön yargılı davranışlar dikkat çekecek.

Sabır Acıdır Fakat Meyvesi Tatlıdır

16 Kasım’dan sonra gök kubbe ateşe teslim olacak. Hem Venüs hem Merkür hem de Güneş ateş burcunda konumlanmaya başlarken, aynı zamanda da Mars’ın geri hareketinden de etkilenecekler. Değişken burçta toplanan gezegenlerle birlikte ayın geri kalanında herkesin kendi hayatına, kendi evine, kendi köşesine çekildiğini de göreceğiz. 

 • Uzun süredir görüşmediğimiz akrabalarımızla görüşebiliriz.
 • Asla bir araya gelmem dediğimiz kişilerle bir araya gelebiliriz.
 • Yaz ayları içerisinde bitirdiğimiz dostluklar, iş anlaşmaları ya da projelerde yer alan kişilerin aslında bir yerde bizimle birlikteyken iyi çalıştıklarını fark ettiklerini de yine bu ay içerisinde göreceğiz.
 • Haksızlıklar karşısında "keşke" kelimesini daha fazla duyabiliriz.

Kasım Ayında Konuşulacak Burçlar

 • Boğa
 • İkizler
 • Akrep
 • Yay

Kasım Ayının In'leri

Online kurslar, Sosyal medya, ikili ilişkiler, eğitim, taşınma/adres değişikliği

Kasım Ayının Out'ları

Düğünler, Açık alan aktiviteleri, uzun seyahatler, ortaklıklar, estetik

Kasım Ayının Öne Çıkan Günleri

1 Kasım, 8 Kasım, 17 Kasım, 20 Kasım, 21 Kasım, 22 Kasım, 26 Kasım

Kasım Ayının Zorlayacak Günleri

3 Kasım, 5 Kasım, 9 Kasım, 11 Kasım, 13 Kasım

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır.

10.10.2022 Tarihinde Kaleme Alınmıştır

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...