Yükleniyor . . .

2020 KARARLARI

2020 KARARLARI

Her yıl yaptığımız yeni yıl manifestosunu bu yıl da yapıyoruz.  Biliyorsunuz ki her yılın bitişinde yeni yıla dair yeni kararlar kaleme alıyorum. Uyanışı temsil eden 2020 yılı hepimize kararlılık aşılayacak. Adı büyük kendi büyük yeni yıl içinde bin bir olay barındırıyor.

Önümüzde koskocaman 365 gün var. Tüm bu günleri yenilenmeden, değişmeden yaşamak olmaz değil mi? Her yılın ayrı bir enerjisi var. Ancak 2020 yılının bambaşka olacağını bilmelisiniz.

Hem kişisel hayatımızda hem de dünyada derin izler bırakacak. Peki bizler tüm bu süreçte ne yapmalıyız?

 • Yeniden başlamalıyız. Yorulsak da yıkılsak da yeniden başlamaktan korkmamalıyız.
 • Yüreğimize yük olan herkesten, her şeyden uzaklaşmalıyız.
 • Yeniliği içtenlikle karşılamalıyız.
 • Olumsuz duygulardan elimizden geldiğince uzaklaşmalıyız.
 • Hayattan beklentilerimizi mutlaka yazmalıyız.
 • Kendi gerçekliklerimizden uzaklaşmamalıyız.
 • Mantığımızı duygusal kararlarımızın yanından eksik etmemeliyiz.
 • Sevmekten vazgeçmemeliyiz.
 • Hatalar da yapabileceğimizi unutmamalıyız.
 • İnancımız her zaman sıkı sıkı sarılmalıyız.
 • İyilik yapmaktan, yardım istemekten çekinmemeliyiz.
 • Paylaşmanın ruhumuza iyi geldiğini unutmamalıyız.

Sevgili Twitburc okurlarım mutlaka sizin de bu maddelere ekleyecekleriniz vardır. Her ne kadar yeni yıl manifestosu desek de aslın tüm bu gerçekleri hayatımızın her alanında, her gününde hatırlamalı ve uygulamalıyız.

Huzurlu, mutluluk dolu, sağlıklı bir yıl geçirmenizi dilerim.

Astrolog Zeynep Turan

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...