Yükleniyor . . .

2018 ŞUBAT AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

2018 ŞUBAT AYI YERÜZNE NELER TAŞIYOR?

Arkanıza yaslanın ve sakince yazıya odaklanın, bir taraftan da hayatınızı, değerlerinizi düşünün. Çok emek verdiniz çok da bitkin düştünüz. Çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünüyor, siz de artık onları anlamaya çalışmaktan yavaş yavaş vazgeçiyorsunuz. En yakınınızdaki insanlarla dahi aranıza mesafe koydunuz, hayallerinizi, hedeflerinizi ertelediniz. En son ne zaman gönülden bir şey istediğinizi dahi hatırlamıyor olabilirsiniz.

Gökyüzü yoğun bir gündemden geçerken, hepimizi etkisi altına aldı. Şimdi kimimiz ne yapacağını bilmiyor kimimiz ise çoktan bir şeyler yapmaktan vazgeçti. Aslında tam şu an yeni bir şeylere başlamanın zamanı. Gökyüzünün yoğun etkisini kendinize destek alarak, hatta yarım kalmış işlerinizi, hikayelerinizi geride bırakarak yeniden başlamaya ne dersiniz.

Gökyüzü bu kadar güçlü iken bizler neden güçsüz olalım!

  • Öncelikle hayatta sahip olduğumuz değerlere, insanlara sıkı sıkı sarılalım. Merak etmeyin bu yaşananlar bu yüzyılda herkesin derdi.
  • En son ne zaman pişman olduğunuzu hatırlamaya çalışmayın. Yaşandı ve bitti. Bir daha aynı hatayı yapmayacağınızı biliyor olmanız size yetmez mi?
  • Hepimizin en çok çabaladığı yüzyıldan geçtiğimizi fark etmemizde fayda var. Aklınıza hemen kötü şeyler gelmesin, ama gelin görün ki bu zaman diliminin başka türlü bir zaman dilimi olduğunu ne kadar çabuk kavrarsak, o kadar çabuk kendi hayatımız için yapacaklarımızı da görebiliriz.
  • Birbirimize karşı olan minnettarlık duygularını neredeyse kaybettiğimiz bu yüzyılda, öncelikle kaybettiğiniz veya kendinizi suçladığınız konu ne ise o noktaları çözerek işe başlayın.
  • Kendinize yeni yollar bulmayı deneyin. Endişe duysanız dahi yürüdüğünüz yolun yeni olduğunu hatırlayın.

Hepimiz bir şeylere yetişmeye çalışıyoruz büyük küçük demeden! Öyle ki biraz kendimiz ile baş başa kaldığımızda, boşluğa düşüp sıkılmaya, bunun bir sorun olduğunu düşünmeye başlayacak hale geldik. Başkalarına zaman tanıdığınız gibi kendinize de zaman tanıyın. Bakın, görün her şey nasıl da güzelleşecek.

Astrolog Zeynep Turan

24.01.2018

Yazının her hakkı saklıdır.

 

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...