Yükleniyor . . .

2013'ÜN EN ÇOK KONUŞULAN TRANSİTLERİ...

Her şeyin olacağına varmadığı günler!

Bugün Venüs-Plüton (Retrosu) karşıtlığı, gerçekleşirken; Ay Aslan burcunda büyüyen fazda...

Önce karşıtlık nedir? Onu açıklayalım; reddeder, sonlandırır, ayırır, karşı çıkar, yolunda durur, çözer veya parçalar. 

Aksini iddia eder, pazarlık eder, değiş tokuş eder, telafi eder, yüzleşir ve savaşır. 

Peki, "Ay Aslan burcunda büyüyen fazda" ne demektir? 

Ay’ın Aslan burcunda hareket ettiği ve de gökyüzünde kendini göstermek için yol aldığı haline "büyüyen faz hali" diyebiliriz. Bu dönemde risk almaya daha yatkın oluruz. Kendimize güvenmekten, cesur olmaktan, gövde gösterisi yapmaktan tereddüt dahi etmeyiz. Gösterişli konuşur, gösterişli hareketler sergileriz. 

Kalp ve mide sorunu olanlar için Ay'ın bu hali olabildiğince köstektir. 

Bu günlerde, iç savaşlarımız hayatımıza şekil vermek üzere...

Dönemin en belirgin somut oluşumu; birçok kişi iş alanını değiştirmek isteyebilir, iş değiştirmek isteyebilir. İlişkilerde ise tam bir belirsizlik döneminden geçebilirsiniz. 

Size tavsiyem; burcunuz ne olursa olsun bu dönemde beklentileriniz kişisel hayatınızdan biraz uzak tutup aile ve sosyal çevrenize ağırlık vermeniz olacaktır.

Ne güzel şeysin sen "Özgür İrade" ...

Venüs-Uranüs karesi terimi, yeni bir zorlama etkisi anlamına gelir. Daha ne olabilir ki demeyin! Ani gelişmelerin bol olduğu bir toplumda veya herhangi bir toplantıda söz sahibiysek işimiz var demektir. Kendimizi yanlış ifade ederken, konulara farklı bir pencereden bakmaya çalışabiliriz. Bu da işleri ARAP SAÇINA ÇEVİREBİLİR... 

Belki yazdıklarımızın eksiği olabilir, bu yüzden siz bu dönemde olabildiğince hayal gücünüzü zorlamalısınız. Çünkü olaylar ve diyaloglar geçmişte hiç olmadığı kadar garip ve çözümsüz gelişebilir. 

İlişkilerle ilgili sorunları olan öncü burçlar (Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçları); 

Geçtiğimiz günlerde Venüs-Plüton karşıtlığı beklentilerinizi köşeye sıkıştırırken ne olursa olsun hayatı devam ettiğini de vurguluyor. 

Aslında sadece Türkiye'nin gündemini konuşmuyoruz. Gençlerimizi ve demokrasiyi konuşuyoruz. Birçok kişinin, grupların, marka yöneticilerinin, çocukların fikirlerini de görüyoruz. 

 

Birkaç yıl öncesinde kadar kabul edilemez olarak değerlendirilen konuların BUGÜN üstesinden gelirken aslında özgür iradenin ne denli insanlar için önemli olduğunu ANLADIK! 

Çok değil birkaç gün önce ruhumuzu temsil eden Neptün 7 Haziran'da Balık burcunda gerilemeye başladı. Adeta dip bucak temizlik yapar bir ruh haline büründük. Ellerine sağlık Neptün demekten kendimi alamıyorum…

Neptün gerilemesinden bahsetmişken bir ülke haritasında Neptün neleri temsil eder, bir satır da olsa onu da belirtelim. 

NEPTÜN: Sosyalizmi, komünizmi, solcuları ve böyle akımları temsil ederken, kayıpları ve gizli kapaklı konuları da temsil eder.

Pazar günü Ay Başak burcunda hareket edecek. Venüs - Kuzey Ay Düğümü ile olumlu açısı çok daha rahat ve somut olumlu sonuçların oluşacağını vurguluyor.

Yıkıcı olmakla, sözünü esirgememeyi birbirine karıştırmamanızı tavsiye ediyorum...

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır 

01.01.2013

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...