Yükleniyor . . .

19 ARALIK MARS BALIK BURCUNDA!

19 ARALIK MARS BALIK BURCUNDA

İhtiraslı gezegen Mars, Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. Öfkeyi temsil eden gezegen; savunmacı, gizemli, içgüdüsel bir ruha bürünürken, korkularımızı, bilinçaltımıza ittiğimiz meseleleri günlük hayatımızda karşımıza çıkarabilir. Mars’ın kendini çok iyi ifade edemediği bir burçta hareket etmesi, 28 Ocağa kadar enerjimizi düşürebilir.

Bugünlerde başladığımız işler yarım kalabilir, hemen bir sonuca varamayabilir.

Bu dönemde gizlice yeni ilişkiler başlayabilir. Özellikle Aralık ayının son günlerinde gizli ilişkileri olan kişiler ifşa olabilir.

Bireysel hayatımızda ise Mars sağlığımıza daha çok dikkat etmemiz gereken bir döngüde olduğumuza işaret ediyor. Vücudumuzun bağışıklığı daha savunmasız bir konumda olabilir. Yeterince dikkat etmezsek çok kolay hastalanabiliriz. Uyku sorunu bu dönemde kendini sıklıkla gösterebilir. Uykuya dalmakta zorlanabiliriz ya da uykumuz sık sık uykunuz bölünebilir. Bilinçaltımızı temsil eden rüyalar görebiliriz.

Eğer haritanızda Başak ve Balık burcunda konumlanan gezegenler varsa yukarıda belirttiğim maddeler sizin için daha çok geçerli olabilir.

Bu süreç hangi ünlüleri gündeme getirir;

  • Okan Bayülgen
  • Mustafa Sandal
  • Murat Boz
  • Kıvanç Tatlıtuğ
  • Setap Erener
  • David Beckham 
  • Paris Hilton
  • Johnny Deep
  • Britney Spears
  • Cameron Diaz

Öne Çıkan Tarihler:

26 Aralık: Ailevi konular ön planda. Kadınlar ve çocuklara ilişkin meseleler gündeme gelebilir. 2015 yılında başlayan ilişkiler için dönüm noktası niteliğinde günler. 

1 Ocak: Hava muhalefeti güne ait planları bozabilir. Dikkatsizlikten ve acelecilikten doğan kazalara dikkat etmekte fayda var. Bağışıklık sistemimiz hasssaslaşabilir.

17 Ocak: Özgüveni düşük kişiler öfkeli çıkışları ile ön plana çıkabilir. Bireylerin kendini kanıtlama çabası gündemde. Sakarlık ufak tefek kazalara yol açabilir.

19 Ocak: İş ortamında rekabet ve çekişmeler gündeme gelebilir. Fikir çatışmaları ilişkilerde ön planda. Yorgunluk hissedebilir, motivasyon düşüklüğü yaşayabiliriz.

Astrolog Zeynep Turan

19.12.2016

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...