23 TEMMUZ ASLAN BURCUNDA YENİAY

23 TEMMUZ ASLAN BURCUNDA YENİAY

Güçlü, kendinden emin, yeni kararları uygulayan önce kendisini sonra çevresini değişimi kucaklayan bir döngü başlıyor. 23 Temmuz’da meydana gelen Yeniay bol ateş etkisinde olacak. Gökyüzü adete birçok yerde vurgulamaya çalıştığım gibi “Ateşten gömlek” giymeye yeniden hazırlanıyor. Evet, yeniden çünkü mart ayında benzer bir gökyüzü gündemine hakimdik. Ve o dönem diğer ateş grubunun temsilcisi olan Koç etkisinde Yeniay gerçekleşmişti. Yılın ikinci ateş grubu etkisindeki Yeniay’a hazır olun; iddialı, bir o kadar cesur, atak, egosu yüksek bir hava estirmeye başlayacak. Tam olarak bencil bir tavır sergilememize neden olurken aslında ihmal ettiğimiz birçok konuda revizyondan geçmemizi de sağlayacak. Yani bu dönem kendimizi önemsemek adeta bu sürecin modası haline gelebilir. Eğitime, bilime, entelektüel yaklaşımlara, tarzımıza, düşünce yapımıza birçok alanda farklı bir çerçeve çizecektir. Yani herkes kendi payına düşeni yaşayacak, yaşatacak.

Ne zaman gerçekleşiyor?

Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, 23 Temmuz Pazar günü İstanbul saatine göre 11:46 sularında meydana geliyor. Anın Yükseleni Terazi etkisinde olacak.

 Kimler eşlik ediyor? Nasıl etki oluşturuyor?

Ateş grubunun ağırlıklı vals yaptığı bu döngüde; Ay, Aslan burcunun ilk derecelerinde yer alıyor. Güneş ise Aslan burcunun ilk derecelerinde hareket ediyor. Mars ile ilişkisi bir yana dursun, gökyüzünde ateş grubundan meydana gelen bir de üçgen var. Tüm bunlar gündemi bir anda değiştirecek ve üst üstte olayların yaşanacağının işareti olacak.

Ay düğümlerinin Aslan burcunda hareket ediyor olması, Merkür’ün Aslan burcunun son derecelerinde yer alması ayrıca kadersel olayların, iletişimi bol ve hızlı gelişmelere vesile olacağını işaret ediyor. Kulaktan kulağa, dedikodusu bol, meraklı ama bir o kadar da atak bir sürecin başlayacağını vurguluyor.

Ateşi bol, su ve topraktan yoksun olması, hava elementi için bir parça anın yükseleninden faydalanması (Terazi-Jüpiter); olmazları olduran, tutkulu, aşk dolu, belirsiz kalan olayların netliği, çözüm odaklı, bile bile lades yaptıran sonucu belirleyeceğimiz başlangıçları ve kapanışları temsil edecek.

Merkür’ün bu süreçte Uranüs ile iş birliği yapması ve aynı zamanda Hygeia Asteroidin toprak burcuyla birleşmesi konuları ve gündemi ilginç kılıyor. Satürn’ün geri hareketi ile taçlanan gökyüzü yeni oluşumlara vesile oluyor.

Aslında hepimizin hayatına bir amaçla dokunacak olan Yeniay, ağustos ayında meydana gelecek olan Aslan burcundaki Güneş Tutulmasına hazırlık süreci gibi… Yani şu sıra yaşayacaklarımıza ilerisi için kısa bir pas atıyor, uzun vadeye yayılacak olan gelişmelere kısa bir fragman tadı bırakıyor.  

Neler oluyor? Hangi alanlar etkileniyor?

Bu süreçte adeta bir kronoloji sıralaması gibi tüm göstergeler Ateş grubunu işaret ederken, gündelik hayatlara ve kararlarımıza çok vurgu yapan bir gökyüzü ile karşı karşıyayız. Kariyer evimiz, itibarimiz, sorumluluklarımız, ailemiz, sosyal çevremiz, finansal kaynaklarımız, tüketim ve harcamalar gibi yaşamda direk motivasyon sağlayan konulara odaklanmamızı vesile oluyor. Bu alanların üzerinde duran Yeniay bize yaşamda nasıl şekil alacağımızı da gösterecek. Kaybetmek kadar bu dönem kazanmak da olacak. Yeniden başlamak için dibi görmek de gerekecek. Ancak sanmayın ki olumsuz bir etki tüm bu yazdıklarım. Aslında sizi uyarmam gereken bir durum olduğunda bunu rahatlıkla yapıyorum, biliyorsunuz. Bu yüzden gönlünüzü ferah tutun lütfen. Tüm bu süreç nereye doğru eğilmemiz gerektiğini bizlere gösterirken kararlarımızda net olmamızı sağlayacak. Vizyon geliştirmenize vesile olan bu döngü aslında birçok fırsatı da karşınıza çıkaracak. Hem adaletten yana olmak isteyeceksiniz hem de tüm kabiliyetlerinizi, hünerlerinizi bir rekabet ortamında sunacaksınız. Önemli bir ortaklık, itibari yüksek bir iş, sorumluluğu ağır bir görev sizi bekler.

Sosyal hayatta abartıya yönelik tercihler!

Anın yükseleni Terazi burcu demiştim. Şans ve itibar evine bolluk kazandıran Jüpiter ile el sıkışan ateş etkisindeki Yeniay; fiziksel görünüme, lüks düşkünlüğüne, şık mekanlara, pahalı tatillere, marka merakına, ailede alınacak maddi, manevi sorumluluklara tekrar yeni bir dizayn getiriyor. Ayrıca Uranüs ile Merkür’ün devreye girmesi üst düzey yöneticileri yakından ilgilendiren bir süreci işaret ediyor.

2012 yılına geri dönüş yapıyor!

Bir dönüp geriye bakın, anımsamaya çalışın. Bu yıllarda yaşanan bir iş değişikliği, sektör değişimi, itibarınız, yer aldığınız konum, başlangıç ya da bitişlere neden olayları revize edebilir. Belki de yeniden size o günleri hatırlatan bir süreç yaşayabilirsiniz. Ara verdiğiniz işinize geri dönebilirsiniz, eski sektörünüze geri dönüş gerçekleşebilir, işinizden ayrılmanıza neden olan birinin işini kaybettiğini öğrenebilirsiniz, eskisi gibi iyi olan şartlarınız günümüze göre düzene girebilir. İş ya da eğitim dolayısıyla taşınmak zorunda olduğunuz şehre ya da ülkeye geri dönebilirsiniz. Bir yandan öncesini tahmin edemeyeceğiniz ani olayların gelişebileceği bir süreci de tetikleyecek. 

İnanç ve değerleri cilalıyor!

“İnsan insanın kurdudur”. Ünlü bir filozofun sözü ile bu alanı açarken bol bol felsefe yapma imkânı oluşturacağını vurguluyorum. İnançları, değerleri göz önünde tutan Yeniay döngüsü birbirimizi nasıl kavradığımızı, nasıl tolere edebildiğimizi, hangi konularda değer yargılarını oluşturduğumuzu, gelenekleri irdelerken bu konularda farklı deneyimler yaşatacağına işaret ediyor. Bu bölümde yine adalet, hak ve hukuk ön plana çıkarken birçok farklı konuyu da merkezine alacaktır. Bunlar arasında eğitim ve entelektüel yaklaşımlarda var. Özellikle bu konular yeniden masaya yatırılan gündemleri oluşabilir. Sınav sisteminden, son 4 senede uygulanan eğitim sistemine kadar bu alanlardaki yapılanmaları ve var olan yapıların tartışılması da söz konusu olabilir.

Entelektüel kimliklerin öne çıktığı bir dönem….

Entelektüeller, baskın karakterler, otoriter kişiler, patronlar, yöneticiler, siyasetçiler, bilim insanları bu dönem hem kendilerinden çok bahsettirecekler hem de bireysel olarak öne çıkmayı başaracaklar. Özellikle 1950-1959 yılları arası doğumlu olanları ayrıca bu döngü yakından ilgilendiriyor. Çünkü gezegenlerin seyrini belirleyen Aslan burcundaki iktidar, Plüton konumları ile iletişimde olacak. Bu durum; birçok kişinin sağlığı, aile içinde aldıkları görevler, sorumlulukları, tarzlarını, ilişkilerle ilgili aldıkları tavizleri yakından ilgilendirecektir. Kişilerin önlerini açan fırsatlar geliştirirken dolaylı yoldan herkesin hayatında yeni oluşumlara neden olacaktır. Bu kişi patronunuz, eşiniz, anne-babanız, kardeşiniz, arkadaşınız ya da flörtünüz de olabilir…

Ayrılanlar barışıyor, ilişkilerde ikinci bahar kapıda!

Hesapların ne yönde tekrar açılacağını ve yol haritamızda nelere takılıp, nelere takılmayacağımızı, bu evrede bize öğretecek gökyüzü.  Boşananlar barışabilir, asla bir araya gelmez dediğimiz çiftler aşk yaşamaya başlayabilir, kafası ve sosyal statüsü ile uyuşan eski dostluklardan evlilikler oluşabilir. Mart ayının başından beri belirsiz olan ilişkilerde kesin çözümleri bu dönem yakalamak mümkün olabilir. Çevremizdeki birçok çiftin tanıdık yüzler olması mümkün. 

Toplumsal gündemde dikkat çekici konular!

Yoğun bir döngüden geçerken konsantrasyon olarak zorlanmalar olabilir. Bu yüzden var olan sorumluluklara eğilmek yerine bir kaçış arayışında olan kişiler de olacak. Gizli, mistik, bilinmeze doğru giden batıl inançlara karşı merak artabilir. Bu konuda tecrübe yaşamış ya da yaşama hevesinde olan insanları duyabiliriz. Bu evrede geleneksel takıntıları ve sivri kalıpları olan din sistemlerine dair toplumu rencide eden sansasyonel haberler de duyabiliriz. Bu konuda yapılan haberler içinde röportaj üslupları, karikatürler, köşe yazıları da ayrıca dikkat çekici olacak.

Bol stratejiye, bol rekabete, bol bol sosyal medya ve iletişim ağlarına, bolca da tabuların yeniden tasarlandığı bir döneme hazırlıklı olun. Ateş etkisindeki bu Yeniay Uranüs boyutunda Neptün ile 45’lık yaparken yukarıda bahsettiğim gibi mistik ve metafizik yöntemleri gündelik yaşama getirecektir. Aynı zamanda bu konularda abartıya kaçmakla birlikte, sahtekâr ve aldatıcı yönlendirmelere de zemin oluşturacaktır. Bağımlılıklar bir şekilde artarken toplumda suç oluşturabilecek asayişi ilgilendiren baskınlar ve girişimler de söz konusu olabilir.

Kimler öne çıkıyor?

Sporda; Fatih Terim

Siyasette; Abdullah Gül

Sanatta; Meryem Uzerli ve Neslihan Atagül

Yeniay’ın Burçlara Tavsiyeleri;

Koç

- Şikâyetlerini dile getirirken tepkilerini ölçülü yap!  

-Kazançlarının ön planda olduğu bu süreçte iş yerinden beklentileri artır!

-Kilo uğruna beslenmeni ihmal etme.

Boğa

-Her detayı herkesle paylaşmak zorunda değilsin…

-Bağımlılıkların (sigara vb) konusunda ipin ucunu kaçırma…

-Acil karbonhidrat tüketimini sonlandır.

İkizler

- İnternetten alışveriş yapmaya bir süreliğine ara ver.

-Kendinle ilgili estetik değişikliklerde bulunma.

-Eğer bebek bekliyorsan uçak yolculuklarını tercih etme.

Yengeç

-İkili ilişkilerde tahammülsüz davranma…

-Uzun zamandır ertelediğin tatiline çık!

-Farklı hobiler edinmek için en güzel zamanlar…

Aslan

-Kariyerinle ilgili yapmak istediğin konuşmaların varsa, erteleme.

-Evlilik ve buna benzer hazırlıklar için ailenden destek al…

-Saçlarını kestirmeden önce sana yakışan modeli bul!

Başak

-Eylül-Ekim ayında yapacağın organizasyon için şimdiden hazırlık yap.

-Dostlarınla zaman geçirmeyi ihmal etme.

-Kuruntulu hallerini eşine yansıtma.

Terazi

--İkili ilişkilerde hemen harekete geçme, biraz gözlemle.

-Yeni tekliflere açık ol, hemen önyargılı davranma.

-Evden taşınmak ya da başka bir düzen oluşturmak için harekete geç.

Akrep

-Ailedeki erkek karakterler ile zıtlaşma.

-Tutku uğruna gizli ilişkiler ilgini çekebilir.

-Takıntılı olduğun sağlıklı beslenme ve spor gibi konuları abartma.

Yay

-Eşinin ailesi ile uzlaşma yoluna git.

-Çocuklar ile paylaşımların artmalı.

-Eğitim, kurs, seminer gibi konularda hedeflerini erteleme.

Oğlak

-Hizmet alanında çalışıyorsan, taleplerini yöneticine ilet.

-Telefon ve haberleşme araçlarınla ilgili tedbirli ol.

-İkili ilişkilerde tahammülsüz davranma.

Kova

-Hiçbir işini ertesi güne erteleme!

-Seni özleyen insanlar var. Onlarla iletişime geç.

-Spora başlamak için bahanelere son ver…

Balık

-Büyük yatırımlardan kaçın!

-Kırgınlıklarını ifade etmekten çekinme…

-Ertelediğin aile ziyaretini, en kısa zamanda yap!

NOT: Yeniay ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak bekliyorum.

Zeynep Turan

07 -07-2017

Yazının Tüm Hakkı Saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 137244
73%
16%
4%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

sema alev - 14-07-2017 13:58:52
2012 yılına dönüş yapmak istemiyorum. herşey yeni düzene giriyor derken tekrar kabus dolu günlere dönmek istemiyorum :(
sema alev - 14-07-2017 13:58:44
2012 geri dönmek istemiyorum. herşey yeni düzene girmişken kabusu tekrar yaşamak istemiyorum.
Zeynep acar - 14-07-2017 13:58:35
Zeynep hanim selamlar Londradan. Burcum basak yukselenim terazi ama haritamda 3 aslan var. Daha cok aslan oldugumu soyluyor insanlar . Bu dolunaydan etkilenme ihtimalim var mi ? Tesekkurler. Ilgiyle takip ediyoruz
Zeynep acar - 14-07-2017 13:58:26
Zeynep Hanim Londradan selamlar Burcum basak yukselenim terazi ama haritamda 3 aslan var. insanlar daha cok aslan gibi hareket ettigimi soyluyorlar. Bu yeniay da nasil etkilri olabilir Tesekkurler
Nazlı içöz - 15-07-2017 06:30:00
Ağzınıza yüreğinize sağlık ... resmen beni anlatmışsınız... siZin her söylediğiniz benim hayatımda nokta atışları yapıyor ... enerjiniz beni çok etkiliyor en önemlisi o güzel sıcacık kalbiniz ... sizi çook seviyorum koca yürekli kadın ...
Sinem satır - 15-07-2017 06:29:49
09.061986 istanbul asc gunes ikizler ay yengec olarak 2012 yılına asla geri dönmek istemiyorum 2009 dan bu yana agır bir pluto ve son iki senedir saturn etkisi yaşadım. Ay ve merkür yengec 1.evimde satürn yay 6 evde uranus yay 7.evde bunlarin etkisi beni fazlasiyla yordu.. 2016 kasim yay yeni ayda hoşluk getirdi o zamanki etkilerin junom yay 7.evimin yay olması tabi uranus etkisyle guzeldi fakat güney ay d.terazi 5. Evdeki retrosu venus ve merkur retrolari hizli baslayan her etkiye mart nisan mayis haziran ayinda sevincimi bogazima dizdi.. kimse sustuklarimdan bu kadar sabrimdan ve ozverimden bir sey anlamadi.. yorgunum öfkeliyim tıpki uranus gibi artik ozgur olmak istiyorum.. yeterince insanlara chiron etkisi gosterdim. Bu sefer kendimi secmek istiyorum ozlem yokmu belirsizlik yokmu mart ayindan beri var bunlarda bitsin istiyorum
Sinem satır - 15-07-2017 06:29:40
09.061986 istanbul asc gunes ikizler ay yengec olarak 2012 yılına asla geri dönmek istemiyorum 2009 dan bu yana agır bir pluto ve son iki senedir saturn etkisi yaşadım. Ay ve merkür yengec 1.evimde satürn yay 6 evde uranus yay 7.evde bunlarin etkisi beni fazlasiyla yordu.. 2016 kasim yay yeni ayda hoşluk getirdi o zamanki etkilerin junom yay 7.evimin yay olması tabi uranus etkisyle guzeldi fakat güney ay d.terazi 5. Evdeki retrosu venus ve merkur retrolari hizli baslayan her etkiye mart nisan mayis haziran ayinda sevincimi bogazima dizdi.. kimse sustuklarimdan bu kadar sabrimdan ve ozverimden bir sey anlamadi.. yorgunum öfkeliyim tıpki uranus gibi artik ozgur olmak istiyorum.. yeterince insanlara chiron etkisi gosterdim. Bu sefer kendimi secmek istiyorum ozlem yokmu belirsizlik yokmu mart ayindan beri var bunlarda bitsin istiyorum
Sinem satır - 15-07-2017 06:29:34
09.061986 istanbul asc gunes ikizler ay yengec olarak 2012 yılına asla geri dönmek istemiyorum 2009 dan bu yana agır bir pluto ve son iki senedir saturn etkisi yaşadım. Ay ve merkür yengec 1.evimde satürn yay 6 evde uranus yay 7.evde bunlarin etkisi beni fazlasiyla yordu.. 2016 kasim yay yeni ayda hoşluk getirdi o zamanki etkilerin junom yay 7.evimin yay olması tabi uranus etkisyle guzeldi fakat güney ay d.terazi 5. Evdeki retrosu venus ve merkur retrolari hizli baslayan her etkiye mart nisan mayis haziran ayinda sevincimi bogazima dizdi.. kimse sustuklarimdan bu kadar sabrimdan ve ozverimden bir sey anlamadi.. yorgunum öfkeliyim tıpki uranus gibi artik ozgur olmak istiyorum.. yeterince insanlara chiron etkisi gosterdim. Bu sefer kendimi secmek istiyorum ozlem yokmu belirsizlik yokmu mart ayindan beri var bunlarda bitsin istiyorum
Sinem satır - 15-07-2017 06:29:27
09.061986 istanbul asc gunes ikizler ay yengec olarak 2012 yılına asla geri dönmek istemiyorum 2009 dan bu yana agır bir pluto ve son iki senedir saturn etkisi yaşadım. Ay ve merkür yengec 1.evimde satürn yay 6 evde uranus yay 7.evde bunlarin etkisi beni fazlasiyla yordu.. 2016 kasim yay yeni ayda hoşluk getirdi o zamanki etkilerin junom yay 7.evimin yay olması tabi uranus etkisyle guzeldi fakat güney ay d.terazi 5. Evdeki retrosu venus ve merkur retrolari hizli baslayan her etkiye mart nisan mayis haziran ayinda sevincimi bogazima dizdi.. kimse sustuklarimdan bu kadar sabrimdan ve ozverimden bir sey anlamadi.. yorgunum öfkeliyim tıpki uranus gibi artik ozgur olmak istiyorum.. yeterince insanlara chiron etkisi gosterdim. Bu sefer kendimi secmek istiyorum ozlem yokmu belirsizlik yokmu mart ayindan beri var bunlarda bitsin istiyorum
Meltem - 15-07-2017 06:29:13
Merhabalar.ben aslan eşim başak. 3 yıl önce boşandık.yeniden denemeyi düşünüyoruz. Sizce bu yıl neler bekliyo bizi
Peri kbl - 15-07-2017 06:29:03
2012 de yaşadıklarımın aynısını şuan yaşıyorum zaten 87 lerin çektiği işkence bitecek sanırım her gecenin bir gün doğumu olduğu gibi bunuda dua da beklıyoruz nokta atışlarınıza emeğinize teşekkürler
Güzin Masır - 15-07-2017 06:28:49
Zeynep hanım selamlar, 03-10-1969 doğumum. Yükselenim akrep. Evimi düzenimi herşeyi sil baştan değiştirmek için kararlar vermek ve fırsatlar yaratma dönemindeyim. Neler oluyor neler olacak lütfen sizden biraz pusula yardımı rica edebilirmiyim? Yolunuz açık olsun.. Takdir ve sevgiyle takip ediyoruz.
Sevgi Ç - 15-07-2017 06:28:38
Sevgili Zeynep Turan; Şaka mısın? Sürpriz yumurta mı? Sen nasıl birisin<3 2012 yılında işsizdim ve 2012 yılının Eylül sonu işe girdim.2016 14-16 Ekim tarihlerinde de işten çıkarıldım.Veeee o iş yerinden a-yı-rıl-mama neden olan kişinin bu ay sonu işten çıkarılacağını duydum.Ben 06.08.1975 Ankara sabah saat 5 doğumluyum. Diyorum ya beni URANÜS çarptı. Ne zamandan beridir natal uranüsüm ile transit uranüs karşıt.Bir de yetmezmiş gibi Jüpiter de aynı konumlardaydı.Eviriyorum çeviriyorum başıma gelenleri bir de Jüpiter'i Uranüs'ü düşünüp duruyorum.Hala bir sonuca varamadım. Sevgiler
Songul bal - 15-07-2017 06:28:25
Hayirrr 2012 yilina donmek istemiyorum hayatimin en berbar gunlerinin baslangici bir boga olarakk
Emine can - 15-07-2017 08:40:14
31temmuz 1998mardinde aksam saat 12 1de dogdum dogum haritamda evlilik ve meslek hakkinda yorum yapar misiniz yazinizi yeni gordum
Esvet Özer - 15-07-2017 08:40:02
Çok iyi yaa☺☺özellikle eski sehrinize geri dönme olayı beni çok sevindirdi 12 senedir İst dan ayriyim
müge çakır - 15-07-2017 08:39:52
merhaba 1973 izmir doğumluyum iş ve parayla ilgili sıkıntım var.yorum yazarsanız sevinirim..teşekkürler
Neslihan Topal - 15-07-2017 08:39:43
2012 benim en mutlu oldugum kafamin en rahat oldugu yildi benim icin cok ozel bi yıl :)
Ilayda overoglu - 17-07-2017 07:37:32
Merhaba Zeynep Hanım.Haritamda aslan stelyumum var 8. Evde. Gunes im aslanda kad ve gad ın aslan kova aksina gecmesi aslan burcunda bir yeni ay ... 2012 yılına benzer bir surec yasamak istermiydim ? Bazı zamanlarinı evet bazı zamanlarını hayir.herseyin hayırlısı olsun .Emeginize saglık.sevgiler
Ebru botur - 17-07-2017 06:58:06
2010 dan beri hayatım berbat allah sınavlar vermekden akıl sağlığımı kaybetcem Artık nefes almak mutluyum şükür demek istiyorum 2012 yıllarına hiç dönmek istemiyorum yay kadını olarak
Alev - 17-07-2017 06:55:47
Zeynep hanim 01.09.1979 burcum basak yukselenim akrep ay burcum yay . 2012 yılına geri dönüşle ilgili en cok hangi yillarda doganlar etkileniyor. Zor bir yil olduysa buna gore mi onlem alicaz napicaz .
Alev Şahbaz - 17-07-2017 06:55:36
Zeynep hanim 01.09.1979 burcum basak yukselenim akrep ay burcum yay . 2012 yılına geri dönüşle ilgili en cok hangi yillarda doganlar etkileniyor. Zor bir yil olduysa buna gore mi onlem alicaz napicaz .
AlevŞahbaz - 17-07-2017 06:55:12
Zeynep hanim 01.09.1979 doğumluyum. Başak burcuyum yukselenim akrep ay burcum yay. 2012 yilina geri dönüşle ilgili encok hangi yillar arasi doğanlar etkileniyor ve yorumlarida okudum kimse geri donmek istemiyor o yillara. Basak ve akrepler icin yilin ikinci yarisinda en kazananlar olacagimizi soylediniz sabirla inançla duayla bekliyorum. Uzun sure dipleri yasadim buyuk bir cikisa cok ihtiyacım var
Esra Birlik - 17-07-2017 06:54:23
Zeynep Hn bu yeniay aslan burcunda olacak ve ben 1986 doğumlu bir aslan burcuyum. Yeni bir iş fırsatı var önümde benim için iyimi tam olarak bilmiyorum. Ama sizin yazı ve sosyal alandaki sözlerini takip ediyorum ve önem veriyorum. Bu yeniay da tutulma inşallah bize maddi olarak iyi gelir.
Aylin - 17-07-2017 06:53:49
2012 senesinde babam felc gecirdi, abim vefat etti, önemli sinavi tekrarlamaliydim sonra zor olsada yinede basardim. Inisli ve cikisli bir sene gecirdim. 2012 senesi benim icin cok kötü bir seneydi. Umarim 2017 Yeniayda böyle kötü durumlarlan karsilasmam. 2012 senesinden bugüne kadar halan izleri kaldi... aile ici, kardesler arasinda, ask, arkadasliklar, is ve kariyer ve okulumda cok sey degisti... zor günler gecirdim ve halanda öyle. Olumlu düsünmek istiyorum ve umarium Yeniay ile posotif ve enerjili bir 2017 gecirirm... Yaziniz icin col tesekkür ederim. Bakis acim yine degisti bir yengec ve yükselen basak icin. 1991 dogumluyum ve umarim bundan sonra huzuruma ve kendi ayaklarimin üstüne kala bilirim
Özlem Işık - 18-07-2017 09:36:41
Yeni aydan beklentilerim: bol kazançlı bir iş kariyer hayatım başlasın artık 2012 yi hatırlamıyorum ama 2012 den bu yana maddi zorluklar yaşadım ve elimdeki yatırımları kaybettim bu zamana kadar... 2014 de yeni bir işe başlamıştım ama doğru bir yer olmadığına karar verip ayrıldım. Şimdi de artık yeni bir iş kariyer istiyorum... 18.10.1982 saat 22:20 Istanbul Terazi yükselen yengeç ay akrepppp
Özlem Işık - 18-07-2017 09:36:34
Yeni aydan beklentilerim: bol kazançlı bir iş kariyer hayatım başlasın artık 2012 yi hatırlamıyorum ama 2012 den bu yana maddi zorluklar yaşadım ve elimdeki yatırımları kaybettim bu zamana kadar... 2014 de yeni bir işe başlamıştım ama doğru bir yer olmadığına karar verip ayrıldım. Şimdi de artık yeni bir iş kariyer istiyorum... 18.10.1982 saat 22:20 Istanbul Terazi yükselen yengeç ay akrepppp
Özlem Işık - 18-07-2017 09:36:28
Yeni aydan beklentilerim: bol kazançlı bir iş kariyer hayatım başlasın artık 2012 yi hatırlamıyorum ama 2012 den bu yana maddi zorluklar yaşadım ve elimdeki yatırımları kaybettim bu zamana kadar... 2014 de yeni bir işe başlamıştım ama doğru bir yer olmadığına karar verip ayrıldım. Şimdi de artık yeni bir iş kariyer istiyorum... 18.10.1982 saat 22:20 Istanbul Terazi yükselen yengeç ay akrepppp
Özlem Işık - 18-07-2017 09:36:16
Yeni aydan beklentilerim: bol kazançlı bir iş kariyer hayatım başlasın artık 2012 yi hatırlamıyorum ama 2012 den bu yana maddi zorluklar yaşadım ve elimdeki yatırımları kaybettim bu zamana kadar... 2014 de yeni bir işe başlamıştım ama doğru bir yer olmadığına karar verip ayrıldım. Şimdi de artık yeni bir iş kariyer istiyorum... 18.10.1982 saat 22:20 Istanbul Terazi yükselen yengeç ay akrepppp
Özlem Işık - 18-07-2017 09:36:07
Yeni aydan beklentilerim: bol kazançlı bir iş kariyer hayatım başlasın artık 2012 yi hatırlamıyorum ama 2012 den bu yana maddi zorluklar yaşadım ve elimdeki yatırımları kaybettim bu zamana kadar... 2014 de yeni bir işe başlamıştım ama doğru bir yer olmadığına karar verip ayrıldım. Şimdi de artık yeni bir iş kariyer istiyorum... 18.10.1982 saat 22:20 Istanbul Terazi yükselen yengeç ay akrepppp
gülay - 19-07-2017 10:33:31
çok güzel bir yazıydı. yolumu aydınlattı.çok teşekkür ederim :)
Umut Gülaçtı - 19-07-2017 10:33:04
18.02.1990 Bakırköy/İstanbul Son 3 yıldır ağır tempoda, eğitim ve iş hayatı ile uğraşırken bir çok iyi şey olurken 3-4 katı da olumsuz şeyler peşimi bırakmadı. Ne 2012'ye dönmek istiyorum ne de yerimde saymak. Artık ne zaman çabalarımın, emeklerimin karşılığını alacağım merakla bekliyorum. Her yeniay umut oluyor, hadi bu sefer olsu diyorum ama hep hüsran
Umut Gülaçtı - 19-07-2017 10:32:52
18.02.1990 Bakırköy/İstanbul Son 3 yıldır ağır tempoda, eğitim ve iş hayatı ile uğraşırken bir çok iyi şey olurken 3-4 katı da olumsuz şeyler peşimi bırakmadı. Ne 2012'ye dönmek istiyorum ne de yerimde saymak. Artık ne zaman çabalarımın, emeklerimin karşılığını alacağım merakla bekliyorum. Her yeniay umut oluyor, hadi bu sefer olsu diyorum ama hep hüsran
Tuba Güner - 19-07-2017 10:32:40
İnşallah dediğiniz gibi ilişkilerdeki sorunlara çözüm olur. Oğlak burcunda dolunay gerçekleştiği gün ilişkime karabulutlar indi. Ayrılanlar barışsın, olmaz dediklerimiz olsun. İçimi rahatlatan bir Yeniay yazısı iyiki varsın Zeynep Ablam
Elif Rabia Sevinç - 20-07-2017 12:40:45
2012 yılında yaşadığım birçok şeyi, hisleri sanki tekrar yaşıyor gibiyim. Gerçekten harika bir yazı olmuş. Emeğinize sağlık :)
Buse Bayraktar - 20-07-2017 12:40:25
Bir yengeç burcu olarak tamda 2012 de yaşadığım buhranların tekrarının yaşıyorum bir aya yakın zamandır. Devamı güzel olmuştu benim için yeni şehir,yeni aşk, yeni okul.. Umarım bu seferki yaşadığım zorlukların devamı da güzelliğe ve huzura çıkar.
esra kara - 20-07-2017 12:40:16
Yükselenim Aslan burcum Balık şamarı yiğip oturucam anlaşılan
Yeşim Merd - 20-07-2017 12:39:55
Aslan burcuyum ve yeni alanlara adim atiyorum karli cikmak dilegiyle (ulkemizin en buyuk sorunu egitim boslugunu doldurmak icin kollari siviyorum basari benimle olsun) cocukluk aşkım Fatihle guzel gelismelerim oldugunda yuzyuze sizinle gorusmek isterim. Basarilarinizin devamini dilerim :)
Yeşim Merd - 20-07-2017 12:39:48
Aslan burcuyum ve yeni alanlara adim atiyorum karli cikmak dilegiyle (ulkemizin en buyuk sorunu egitim boslugunu doldurmak icin kollari siviyorum basari benimle olsun) cocukluk aşkım Fatihle guzel gelismelerim oldugunda yuzyuze sizinle gorusmek isterim. Basarilarinizin devamini dilerim :)
Elif Bilgi - 20-07-2017 12:39:30
Ben 2012 yılına dönmek istemiyoruuuuummmm.... Özellikle 2012 Kasım ayından sonra.... İşyerimin kapanacağı kesinleşti. 20 Aralık'ta kötü giden evliliğim tek celsede bitti ve ertesi gün oğlumu alarak evimden ayrıldım. 31 Aralık 2012'de çalıştığım işyeri kapısına kilit vurdu ve işsiz kaldım. Düşününce o günlere dönmek istemiyorum....
Seda çiftçi - 21-07-2017 08:22:44
Merhabalar zeynep hanım. Aslında bu yazınız beni fazlasıyla ürküttü koç burcuyum ve yükselenim terazi faZlasıyla etkileneceğim galiba bu dediklerinizi yaşamaya 1 ay önceden yaşamaya başladım ben yazılarınız bana biraz da olsa güç veriyor yüreğinize sağlık.
İzim Türker - 21-07-2017 11:37:40
Bu yazıyı okumadan önce, yaklaşık 1 haftadır 2012 ne güzel seneydi keşke dönsek diyorum. Mart ayının başında gerçekten hayatımda büyük bir değişim yaşadım ve şu an tekrar yaşıyorum. Boğa burcuyum ve gerçekten karbonhidrat ne karar çok tüketiyorum durmalıyııııım diyordum. Çok başarılısınız, tebrik ederim.
izim türker - 21-07-2017 11:37:26
Bu yazıyı okumadan önce, yaklaşık 1 haftadır 2012 ne güzel seneydi keşke dönsek diyorum. Mart ayının başında gerçekten hayatımda büyük bir değişim yaşadım ve şu an tekrar yaşıyorum. Boğa burcuyum ve gerçekten karbonhidrat ne kadar çok tüketiyorum durmalıyııııım diyordum. Çok başarılısınız, tebrik ederim.
tuba çelik - 24-07-2017 06:38:36
Terazi burçları bu durumdan nasıl etkilenecek
tuba çelik - 24-07-2017 06:40:20
Burçlar bu durumdan nasıl etkilenecek detaylı bilgi verebilir misiniz ?
afshin - 24-07-2017 06:40:11
Yine kötü bir ay
Betul özcan - 24-07-2017 06:40:03
Merhaba Yazdiklariniz harfiyen doğru Zeynep hn.Koc burcuyum yukselen balik esim yay.son 1 haftadır sürekli itisen kakisan bir haldeyiz.ben sanki gozumu yeniden acmis gibi herseyi daha farklı algilamaya basladim. Simdiye kadar sanki üstümde kocaman kalin bir yorgan varmis Artik hersey daha netleşti. Hicbirseye tahammul edemeyen icimden bir zombi cikti adeta.Bu durum.beni hem.ürkütüyor hemde maceranın sonunu merak ediyorum.Bikkinlik ayrılık yada dananin kuyruğu kopacak mi sorularına yanit ara bir halde sizi ilgi ile takip etmeye devam.ediyorum
Semra d. - 24-07-2017 06:39:27
İyi çalışmalar Zeynep hanım. Uzun zamandır takip ediyorum sizi ve gerçekten işini severek ve hak ederek yaptığınızı düşünüyorum. Yazdığınız ve söylediğiniz her şey beni yani akrep burcunu tıpatıp andırıyor. Geleceğe dair yazdığınız ve terapi misali olan yazılarınızın güzelliğinden dolayı sizi tebrik ediyorum.
Damla durmuş - 24-07-2017 06:39:17
Yeni ay bile bana uğur getirmez
Şirvan - 24-07-2017 06:37:24
Aslan burcuyum. Eski sevgilimle barismayi niye ediyorum bu yeni ayda
Derya canpolat - 24-07-2017 06:37:12
Balık burcuyum aslanla evlim eşim 83 ben 84 doğumluyum yazdıklarınızı birebir yaşıyorum umarım 2018 bizim yılımız olur
Gülay kose - 24-07-2017 06:37:01
Çok güzelsiniz sizi seviyoruz 06 01 1980 öğleye doğru doğmuşum bu aralar çok kötüyüm lütfen yorumlarmisiniz
Derya Kahramanlar - 24-07-2017 06:36:52
2012 ye dönmek korkutucu...
Derya Kahramanlar - 24-07-2017 06:36:39
2012 ye dönmek korkutucu...
Gözde çelebi - 24-07-2017 06:36:29
Merhaba zeynep hanim Bnde 2012 de cokta guzel seyler yasamadim Ama iyi seylerde yasamadim.isimden ayrilip kpss ye yonelmistim sonuc sifirdi tabi:/ benimde burcum balik yukselenim koç..balik gibi dusunuyorum ama koc gibi karar werip uyguluyrm..acaba beni neler bekliyor.bilgi verirseniz sevinirim.sizi sewerek takip ediyorum iyi calismalar..
Gözde çelebi - 24-07-2017 06:36:16
Merhaba zeynep hanim Bnde 2012 de cokta guzel seyler yasamadim Ama iyi seylerde yasamadim.isimden ayrilip kpss ye yonelmistim sonuc sifirdi tabi:/ benimde burcum balik yukselenim koç..balik gibi dusunuyorum ama koc gibi karar werip uyguluyrm..acaba beni neler bekliyor.bilgi verirseniz sevinirim.sizi sewerek takip ediyorum iyi calismalar..
Nur - 24-07-2017 06:36:01
01.agustos.1987 doğumlu olanlar nelere dikkat etmeli. Zeynep hanım hayat iyice sarpa sardı. Üst üste gelen sıkınyılar ne zaman sakinleşicek...
türkan karaca - 24-07-2017 06:35:49
Ben 26.08.1981 sabah ezani saatlerinde nevşehir de dünyaya gelmişim.2013 ten bu yana zor günler yasadim.yine zorlaniyorum budonem neler olacak beni neler bbekliyoerak ediyorum.size ve yaptiginiz yorumlara hayranim bilgilerinizden faydalanmak çok isterim.asil merak ettigimse yine bir ikinci ladin riski var mi bu donemde.eşimin doğum tarhi 11.06.1978 nevşehir doğumlu .tesekkur ederim.
Rk - 24-07-2017 06:35:27
Çok güzel yazmışsınız fakat burcumuz dışında yazılanlar da bizleri etkiliyor mu ?yoksa sadece Aslan burçları için mi geçerli
HANİFE SEVİNÇ - 25-07-2017 06:01:51
2012yi tekrar ediyorum gerçekten 30.12.1983 cuma sabah 08.30 Bursa Sevgiyle takip ediyoruz
HANİFE SEVİNÇ - 25-07-2017 06:01:44
2012yi tekrar ediyorum gerçekten 30.12.1983 cuma sabah 08.30 Bursa Sevgiyle takip ediyoruz
Selin - 25-07-2017 06:01:36
Yay burcu Ve yükseleni Aslan olan biri olarak okuduklarım şahane.yeni bir iş sürecim var bir bankada umarım o kariyer yolu banada açılır:) emeğinize sağlık
Kalbi Güzel - 25-07-2017 06:01:26
2012'de yönetici olmuştum. 2015'te sağlık sorunlarım nedeniyle ara verdim. Bu ay yine yönetici olarak işime geri döndüm. :) inanılmaz, hayretler içerisindeyim. 3 yıl önce boşandığım eski eşimle de görüşmelerimiz bu ay daha farklı, daha önce hiç düşünmediğim yeniden deneme fikrine yakınlaştım, kendime hayret ediyorum..
ŞEFİKA ERBAŞ - 27-07-2017 06:17:28
Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.Sevgiler.

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA