Yükleniyor . . .

YENGEÇ KADINI, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Bir Yengeç kadınını nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Ay’dır… 

Elementi sudur. Zodyak’ın dördüncü burcudur. Su grubunun en duygu yüklü sahibidir.

Duygusal anlamda oldukça hassastır.

Yengeç burcu kadını, çekingen, iyi niyetli, çok hassas ve romantik kişilerdir. Neşeli dış görünüşlerinin ardında, kırılgan bir yapıları vardır. Hassas yapıları nedeni ile ağır sözleri kaldıramazlar. Tüm sıkıntısını içine atar ve dışarıya belli etmez. Yengeç burcunda doğmuş bir kadını sevgileri ve telepati kurma özellikleri küvvetlidir, bu yüzden karşı cinsi doğal güdüsüyle etkisi altına alabilir. Dış dünya ile iletişimi farklıdır bu yüzden değişken bir karakter gösterebilir. Yengeç kadını, birini sevdiğinde gözü başkasını görmez. Güven konusu onun için çok hassas bir alandır ve aldatılmayı asla kabul etmez. Maddiyata düşkün değildir, onlar için öncelik anlaşılmak ve duygularını paylaşmaktadır. Aile onlar için çok önemlidir, çocuklara düşkünlükleri ile bilinirler. 

Aşk bir Yengeç kadını için hayatın tam orta yeridir!

Aşk onun için sadece anlık cinsel fantezilerden ibaret değildir. Aile olmak ve aile kavramı gün geçtikçe kafasında önemi büyüyen bir olgu taşır. Sevdiklerini korumak ve hep gözetmek ister.

Onu etkilemek istiyorsan; yanındayken ona huzur veren ve her şartta güvenebileceği bir erkek ister hayatında. Onun ilgisini kazanabilmenin en önemli yolu kibar ve dürüst bir şekilde yaklaşmandır. Yanında rahat olmak ve içinden geldiği gibi davranmak ister. Ayrıca, her zaman fikirlerinin önemsendiğini ona göstermelisin. Sanata ve duygusallığına karşı jestler yaparsan Yengeç kadının gönlünü kazanırsın.

Yengeç Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Yengeç ve Yengeç; dillere destan bir aşk olacaktır!

Bir nevi Romeo ve Juliet gibi… Yengeçler ’in birbirini bu kadar iyi anlamalarının nedeni, hayat görüşlerinin aynı olmasıdır. İlgi bekleyen ve göstermeyi seven bir Yengeç karşısında aynı tavırda birisini gördüğünde, tabii ki mutlu olacaktır. Senin için anlaşmak, sadece bir yan yana durma meselesi bile olabilir. Şefkatli bir bakış ya da nazik bir davranışla anlaşabilirsiniz. İkiniz de güven arayışı içerisindesiniz. Aşkınızı dillendirebildiğin takdirde, uzun soluklu bir ilişki seni bekliyor diyebilirim.

Yengeç ve Başak; beraberliğiniz harika olacak!

Asil Başak, oldukça hoş sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanır ve çok iyi yazı yazar. Ona çok çabuk âşık olduğunuzu göreceksin. Başak’ı sıkıcı olduğu fikri çok yanlıştır hatta tutkulu duyguları ile seni şaşırtacaktır. Özellikle, senin gibi duygusal bir eşle, ateşli ve coşkulu yönleri ortaya çıkacaktır. Hesaplıdır, asla savurgan değildir ve iş hayatında çok başarılı olur. Aşkta güvene çok önem veren Yengeç kadını için Başak’ın güvenilir yüzü çok değerli!

Yengeç ve Yay; Sence iyi bir fikir mi? 

Yay, hayatın önemli konuları hakkında felsefe yapar. ‘Neden kötü şeyler hep iyilerin başına gelir?’, ‘Önyargı yok edilebilir mi?’, ‘Kader diye bir şey var mı?’ gibi zor sorularla uğraşır. Sizi etkilemesine şaşmamalı! Yay insanı, konuşmaya başladığı zaman Yengeç dinlemeye bayılır. Ancak, duyguları ile hareket eden Yengeç, tamamen aklı ile hareket eden Yay ile bir araya geldiğinde ortaya hiç hoş görüntüler çıkmayabilir. Yay zaman zaman kibirli, küstah ve nezaketsiz olabilir. Kırıldığını söylediğin zaman ‘Yine mi?’ diye kabalaşacak ve kendini mızmız biri gibi hissetmene sebep olacaktır.

Mitolojide Yengeç burcu ve Temel güdüsü

Mitolojide Av Tanrıçası Diana, yetenekli bir avcıdır. Yakaladığı hayvanları insanlığa sunarak onların doymasını sağlar ve düşkün olanların bakımını üstlenir. Tanrıça Diana, bu özelliklerinden dolayı Yengeç karakterini simgeler. Yengeç burcu için seks çok doğal bir aktivitedir, aşk ile partnerinden kendisinin arzu edilmesini bekler,  her zaman karşısındaki kişiden emin olmak ister. Cinsellik onun doğurganlığını ve üremesini hatırlatır. Ona hazırlanacak mükellef sofralar,  karşı cinse arzusu ve sevecenliğini yoğunlaştırır. Güven hassas konusudur, bu yüzden teslimiyet duygusunda romantizm ve sadakatte yer alır. Şefkatli ve düşünceli bir partner olan Yengeç, birlikte olduğu insanın ihtiyaçlarına, isteklerine karşı inanılmaz hassastır. Aşk oyunlarını partnerinin ruhen beslenmesi için kullanır.

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

13.11.2015

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...