Yükleniyor . . .

VENÜS OĞLAK BURCUNDA

Allı pullu elbisem, sürdüğüm kokular Paris’ten!

Venüs Oğlak burcunda; en çok kendimizi seviyoruz!

Yüreğinize güç katmak isteyen günlere hoş geldiniz! Semadaki aşkın, sevginin, tutkunun, güzelliğin temsilcisi Venüs, bugün Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Venüs doğası gereği Oğlak burcunda kendini çok iyi ifade edememesi bir kenara, ilişkilerden beklentilerimize ve beğenilerimize farklı bir boyut katacak. Aşkın gezegeni 7 Aralığa kadar toprak grubunun öncü burcunda hareket ederken bireysel yatırımlar yapacağımıza ve kendimizi şımartmaya odaklanacağımıza işaret ediyor.

5 maddede Venüs Oğlak burcunda;

Şimdi para biriktirmenin tam zamanı!

‘Elime geçen para, geldiği gibi gidiyor. Bir türlü birikim yapamadım’ diyenler burada mı? Şimdi sizin döneminiz başlıyor. Venüs Oğlak burcunda hareket ederken birikim yapmayı ve yeni yatırımları destekliyor. Ayrıca Türkiye’nin imajını yenileyecek yatırımlarda önümüzdeki günlerde gelebilir.

“Yuvamı kurmak istiyorum artık!”

Oğlak dilinden aşk nasıl olur? Gelin bunu biraz açalım. Her burç yönetildiği gezegenin özelliklerini temsil eder ve bu özellikler bireylere de belli karakteristik özellikler katar. Disiplin gezegeni Satürn tarafından yönetilen Oğlak burcu; mesafeyi, duyguları arka planda tutmayı, konuşmalarda ketumluğu, seçiciliği, maddiyata dayalı beklentileri, ilişkilerde güvence ve istikrarı temsil eder. Venüs önümüzdeki bir ay boyunca ilişkilerde tarafların birbirinden maddiyata dayalı ve geleceğe yönelik beklentilerini arttırırken, biraz daha soğukkanlı tavırları ön plana çıkarabilir. Yaz aylarında bu yana ilişkinizdeki eksikleri tatlı sert bir tavırla karşı tarafa ifade etmeye çalışırken, sevgilinizi önümüzdeki günlerde adeta didik didik edeceksiniz.  Hatta dedektifliğe soyunacaksınız demek yanlış olmaz. ‘Kime bakıyor, kimlerle son zamanlarda arkadaş olmuş, çalıştığı yerde yeni biri mi işe başlamış?’ gibi kafanızda uzayıp giden sorularınızın cevaplarının Venüs Oğlak burcunda ki yolculuğu boyunca peşine düşebilirsiniz. Evliyseniz eşinizi ailesindeki kadınlarla ilişkinizi tekrar gözden geçirebilir, Haziran-Temmuz aylarında bu yana ötelediğiniz konuşmaları tek sefer yapabilirsiniz.

Bu dönemde aynı zamanda “aklımda birisi var, ya onunla olacak ya da onunla!” dediğiniz biri varsa, cesaretinizi toplayıp bu kişiye duygularınızı dökebilirsiniz. Çünkü Venüs Oğlak burcundayken hiçbir şeyin şakası yoktur. Duygularımızı en çok bu dönemde ciddiye alırız.

Süslü müyüz? Evet, öyleyiz…

Eğlence, sanat, giyim, takı, yeme-içme ve kozmetik sektörlerine yönelik yapılan harcamalar artıyor. Önümüzdeki günlerde geniş kitlelere hitap eden organizasyonlar ve yatırımların çoğu bu alanlarda yapılabilir.

25 Kasım’dan öncesi ve sonrasına dikkat!

Oğlak burcundaki Venüs’ün en aktif olacağı bugünlerde ilişkilerde sahiplenme duygusu, kıskançlık krizlerini tetikleyebilir. Ortak paylaşımlarda yeni kararlar alınabilir. Bireysel olarak ise hayatta güçlü bir pozisyon edinmiş ya da ailede sözü geçen insanlardan destek alabilirsiniz.

VENÜS OĞLAK’TA IN:

“O da onun sorunu! “

Bu bakış açısı Venüs Oğlak yolculuğuna aittir, unutmayın! Önümüzdeki günlerde bu, en çok duyacağınız sözlerin arasında yer alırken kendinizi de bu sözleri söylerken bulabilirsiniz. Ta ki 7 Aralığa kadar…

VENÜS OĞLAK’TA OUT:

“Bir tatlı söz, bir öpüş… Sevdalı bir tek bakış yeter bana”

Venüs’ün  Oğlak yolculuğu, burcunuzu nasıl etkiliyor?

Koç: Sosyal hayatınızda ön plana çıkıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz güçlenirken, iş hayatınızda size itibar kazandıracak sorumluluklar yüklenebilirsiniz.

Boğa: Ailenizle daha açık sözlü konuşmalar yaparken, aranızdaki sorunların daha derin sebeplerine inmeye çalışabilirsiniz. Maneviyata yönelik konulara ve ilgi alanlarına daha çok yönelebilirsiniz.

İkizler: Gereksiz harcamalara her zaman olduğundan daha çok dikkat etmeniz gereken bir süreç. Eğer dikkat ederseniz, birikim yapabilirsiniz. Üstesinden gelemediğiniz bazı düşünceler sağlığınızı etkileyebilir.

Yengeç: Hayatınızdaki insanları güncelliyor ve yeni insanlarla bağ kurmaya başlıyorsunuz. Özellikle iş hayatınızda tanışacağınız insanlarla daha çok vakit geçirebilirsiniz. Gelirinizde artış gündeme gelebilir.

Aslan: Önümüzdeki günlerde enerjinizin düştüğünü hissettirebilir size Venüs-Oğlak transiti. Ailenizdeki kadınlarla aranız bozulabilir. Kendinize rakip gördüğünüz insanlara malzeme vermemeye dikkat edin.

Başak: İstekleriniz ve beklentileriniz gerçekleşiyor. Güzel haberler alacağınız bir dönem başlıyor sizin için. Aşk hayatınız hareketlenirken, hayattan keyif almaya daha çok önem vereceksiniz.

Terazi: Verdiğiniz emeklerin karşılığı size kazanç olarak dönüyor. Gelirinizde artış olabilir. Aile ilişkileriniz güçlenirken, yaşam alanınızda aile bireylerinizle birlikte daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Akrep: Ufak detayları göz ardı etmeyin önümüzdeki günlerde size onlar kazandıracak. Kısa mesafeli yolculuklara çıkabilirsiniz. Ailenizdeki insanlarla ilişkileriniz güçleniyor…

Yay: Karşı cinsin desteğine daha çok ihtiyaç duyacağınız durumlar oluşabilir. Aile içerisinde önümüzdeki günlerde konuşulan konular kafanızda soru işaretleri oluşturabilir.

Oğlak: Karşı cins gözlerini sizden alamayacak! Evli Oğlak burçlarını ise oldukça romantik günler bekliyor.  Çok çalışmanıza gerek kalmadan kazanç elde edebilirsiniz.

Kova: Lükse ve konforunuza çok para harcayabilirsiniz. Rakip gördüğünüz insanlara bu dönemde çok dikkat edin. Bazı konulara fazla duyarlı yaklaşımlarda bulunmak sağlığınızı etkileyebilir.

Balık: Ailenizdeki insanlardan özellikle kardeşlerinizden ve arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Harcamalarınız arttığı kadar gelirinizde de artış olacaktır.

12.11.2016

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...