Yükleniyor . . .

VENÜS BALIK BURCUNDA

2018 VENÜS BALIK BURCUNDA

Gökyüzünün aşk gezegeni Venüs, yaratıcı bir o kadar da yüksek hayal gücüne sahip olan Balık burcuna 11 Şubat  itibari ile geçiş yapıyor.  Gelin balık burcunun ruhuna bürünecek Venüs’ün biraz tanıyalım. Venüs, Balık burcunda güçlüdür ve tüm gücünü dünyaya sevgi olarak yansıtır.  Sevmeyi ön sıralara taşır. En beklenmedik yerlerdeki kişileri bir araya getirip kaderlerini çizmesine yardımcı olur. Çiftlerin bağlarını yükseltir. Kıskançlıkları özelliklede detayların önemini fak ettirir. 2011 yılından bu yana Venüs 40 gün Neptün’le yakınlaşır. Bu da birbirlerinden farklı insanların yollarını kesiştirirken gönlün ferman dinlemediğini bir daha gösterecek. Venüs, 2026 yılına kadar Balık burcuna her geçtiğinde kültür farklılığı olan insanların yollarını kesiştirecek. Bu açı bugünden itibaren 5 Mart’a kadar yine aktif! İkili ilişkilerde bağlılık hissi daha çok ön plana çıkarken, gizli saklı yaşanan birliktelikler de kopma noktasına geliyor. Somut ile soyutun birbiriyle yarışacağı bu süreçte gerçek aşk kazanacak. Merhamet duygusu ve birlikte olduğun kişiyi anlama çabası artarken, çoğu kişi karşısındaki kişi ile empati kurmayı da öğrenecek.

Venüs’ün Balık burcundaki seyrinde sezgilerinize güvenin ve ruhsal zayıflıklardan uzak durun. Böylece kalbinizin sesine çok daha rahat kulak verirken, ilahi sevgiye de sıkı sıkı sarılacağız. Venüs’ün Balık burcuna geçişi ilişkilerin ve duyguların idealize edildiği, cilalanıp parlatıldığı bir sürece işaret eder aynı zamanda... Sınırlarımız, kendimize çektiğimiz çizgiler Venüs Balık burcunda hareket ederken keskinliğini kaybeder, silikleşir. Duygusal beklentilerimizin artacağı, güzellik algısının had safhada olacağı bu süreçten burçlar nasıl etkilenecek derseniz, buyurun… Her burç özelinde kaleme aldım.

Koç: İkili ilişkilerde gizli kalmış olan her şey ortaya çıkarken, platonik aşklar gündeme gelebilir.

Boğa: Sosyal ilişkiler hareketlenirken, geçmiş günler çok geride kalıyor.

İkizler: İlişkisi olmayan İkizler burçları yeni bir aşka yelken açarken, iş hayatı da hareketlenecek.

Yengeç: Hedeflerinin peşinden gitmeye başlayacaksın.

Aslan: Maddi konular gündeminde olacak. Önemli gelişmelere hazır ol.

Başak: İkili ilişkilerini toparlamaya başlayacaksın.

Terazi: İş yerinde yaşadığın sorunları çözüme kavuşturacaksın.

Akrep: Birlikteliklerde mantığını ön plana çıkaracaksın.

Yay: Evlilik fikrine artık çok daha sıcak bakmaya başlayacaksın.

Oğlak: İletişimin güçlenecek.

Kova: Kariyer alanında önemli gelişmeler yaşayacaksın.

Balık: Aşk hayatın hareketlenecek.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

26.01.2018

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...