Yükleniyor . . .

OĞLAK ERKEĞİ, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Bir Oğlak erkeğinin nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Satürn’dür… 

Elementi topraktır. Zodyak’ın onuncu burcudur.

Oğlak burcu erkeği hırslı ve azimli, kararlı tavırlarıyla dikkat çeker. Özgüvenleri o kadar yüksektir ki oldukça mesafeli görünürler. Çevresindeki kişileri kendi gibi kariyer odaklı ortamlardan seçer. Bir kadının güçlü ve kararlı olmasından çok etkilenir… Sosyal çevresi ve koşulları kendisiyle eşit düzeyde olan kadınlar ilgisini çekecektir. Para kazanma konusunda oldukça başarılıdır.

Oğlak burcu erkeği güvenilir, kuralcı ve disiplinlidir.

Sistemli ve düzenli olan şeyleri sever. Genellikle şüpheci bir tavrı vardır. Duygularını kolayca belli etmez. Metanetlidir. Oldukça karizmatik göründükleri için kadınların dikkatini çekerler. Sevdiği zaman sadık ve kıskanç bir eş olur. Daha çok akıllı, bakımlı, ne istediğini bilen, güçlü karakterli kadınlardan hoşlanır. İlişkileri uzun sürelidir. Evlilik için uygun bir kişiliği vardır. İdeal bir eş ve ideal bir babadır. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden geleni yapacaktır.

Onu etkilemek istiyorsan: Sabırlı, güvenilir, tehlikeli aşk oyunlarını sevmeyen, partnerinin sözünü dinleyecek, dürüst kadınlardan hoşlanırlar. Tüm bunların dışında tabi ki dış güzelliğe de önem veriyor ancak Oğlak burcu erkeği ilk olarak arkadaşça yaklaşır ve az önce saydığımız özelliklerin karşısındaki kadında olup olmadığını denetler. Zaten o kişiye güvenmiyorsa, karşısındaki kadının ne kadar güzel olduğu Oğlak erkeği için pekte önemli değildir. Kendisi de yukarıda söylemiş olduğumuz özellikleri taşıyan bir eş ister. İş hayatında başarılı olan kadınlara, karşı koyamazlar.

Oğlak ve Balık: Harika bir ilişkiniz olabilir!

Senin gerçekçi yapınla, Balık’ın duygusal yapısı birleşince harika bir karışım oluşabilir. Onun sezgilerine güvenmeyi öğrendiğinde, çok memnun kalacağın bir ilişki yaşayabilirsin. Unutma, senin sahip olamadığın sezgisel bakış açısına sahiptir. Balık her zaman birilerine iyilik yapmak isteyecektir! Sende bununla gurur duyarsın.

Oğlak ve Akrep: Heyecan verici bir ilişki seni bekliyor!

Akrep, senin dengeli tavrını her zaman çekici buluyor. Sen de onun tutkulu oluşuna vurgunsun adeta…

Kurnaz Akrep, senin pratik zekânla birleşince ikinize de maddi kazanç getiriyor bu birleşme. Akrep de senin gibi çok kazanmayı, hedeflerine ulaşmayı ve daima kararlı olmayı seçer. Fakat unutma, Akrep çok sabit fikirlidir!

Oğlak ve Terazi: Bu ilişki astrolojide uyumsuz…

Yine de çabayla ve azimle ilişkinizi ayakta tutabilirsin.

Sen ve Terazi, sonsuz sosyal enerjiye sahipsiniz. Terazi için dışarıdaki hayat vazgeçilmezdir. Terazi’nin bu yapısı, senin işine gelir biraz da çünkü sen her daim arkadaş çevreni genişletmek istersin. Seni takdir edecek topluluk ne kadar büyürse, sen bir o kadar mutlu olursun! Ayrıca şıklıktan ve güzellikten hoşlanan sen, her zaman güzel ve alımlı olabilen Terazi’yi iş arkadaşlarınla tanıştırmaktan gurur duyarsın. Çakışabileceğiniz bir başka konu, ikinizin de her zaman öncü ve lider olma isteği! Karşılıklı anlayışla, bu sorunun üstesinden gelebilirsin.

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

20.11.2015

 

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...