Yükleniyor . . .

İKİZLER ERKEĞİ, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Bir İkizler erkeğinin nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Merkür’dür… 

Elementi TopraktırZamansız tepkilerin değişken hava grubu üyesidir

İkizler erkeği güzel ve etkili konuşan, cazibeli yapısıyla dikkat çeken bir yapıya sahiptir.

Çok yönlü düşünebilme yeteneğine sahiptir. Ancak sabit fikirli olmadığı gibi değişken yapısı bir anda değişmesine neden olur. Ya da  aynı anda birden fazla şey düşünebilmesi vesile olur.  İlk başta güvenilmez bir etki bıraksa da, fiziksel çekimleri ile karşı koymakta zorlanırsınız. İlgi görmekten ve beğenilmekten hoşlanırlar. Sürekli yeni bir şey öğrenme istekleri vardır. Kolay bağlanan bir yapıda değillerdir. Ani bir kararla evlense bile sonrasında pişman olabilir. Sorumluluk almak istemezler. Uzun vadeli planlar yapmaktansa anı yaşamayı tercih edebilirler. Ancak frekansları tuttuğu biri isen, hayatında sonsuza kadar kalmanı isteyecektir.

İkizler burcu erkeği neşeli, konuşkan, nazik, cana yakın bir insan olduğu için çok beğenilir.

O tam anlamıyla çevresinde aranılan bir kişiliktir.

Çevresine karşı duyarlı ve yardımseverdir. Hangi ortamda olursa olsun enerjisini kolay kolay yok edemezsiniz. Ancak kendi iç dünyasına dönmek isterse, kendi halinde bırakmak en doğrusu olacaktır. Çünkü, dönüşü her zaman mühteşem olacaktır!

Onu etkilemek istiyorsan:  Onu dinlemelisin, sonsuza kadar hissi mi diyebilirsin belki ama önemsendiğini bilmekten mutlu olacaktır. Karşı cins tarafından hemen fark edilen İkizler erkeği yanındaki kadından zevk almalıdır, ortak zevklere çok önem verir. Hoş görünmek, iyi müzik dinlemen, yeni projeler üretmek gibi… Parasal konularda değişkendir. Ama yine de yanında çok fazla masraf yapar görünmemekte fayda var. Dışarda zaman geçirmeyi sever, ona eşlik etmeni bazen de yalnız olmayı isteyecektir. Bu açıdan karşısındaki kişiden anlayış bekler!

İkizler Burcu Erkeği İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

İkizler ve Oğlak; Aşk ile tutku bir arada yaşanır!

Oğlakların her şeyden uzak duruşu, onun içyüzünü görmenize engel! Güvenip içini açmadan önce, her türlü riski ve olası-lığı yok etmeye çalışır. Başı asla bulutlara değmez, ayağı her zaman yere basar.

Aşkta ateşli olamaz! Oğlaklar, seni iyi tanıdığına emin olduktan sonra hareketlerini değiştirmeye çalışacaktır. Burada seni değiştirmek isteği değil, senin için iyi olana karar verme isteği söz konusudur.

Güçlü yanlarını ve yeteneklerini hemen sezer! İlişkinizin bir hayat boyu sürmesini ister, senin için her şeyi yapacaktır. Bu sana fazla gelebilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedeceksiniz. Azimli ve faaldir, kişiliğinize yeni nitelikler kazandıracaktır. Ayağı yere basmasına rağmen kendine güveni biraz eksiktir ama bu konuda ona yardım edebilirsin.

İkizler ve Balık: Fantezi dünyası birbirlerini çeker!

Güzellik ve gizemin gezegeni olan Neptün tarafından yönetilen Balıklar kadınsı, duygulu, sezgili ve anlayışlıdır. İkinizin de hesapsızlığı, hayatınızı tam bir maceraya çevirecektir.

İlişkinizde liderliği ele alacaksınız! Doğru yolda olduğunuz sürece, Balık eşiniz seve seve yanınızda olacaktır. İkiniz de değişimi seversiniz!

O, bir su grubu olduğu için deniz kenarında tatili ve deniz gezilerini sever. İnsanlarla anlaşmaya eğilimlidir ve bunu amaçları için kullanacaktır. 

İkizler ve İkizler: Bu ikiliden ya ateşli bir kavgacı ya da aşk çıkacaktır!

Aynı burç karşı karşıya, birçok durumda aynan gibi olacaktır.

Karakterinizin iftihar ettiğin tarafını gösterecektir. Ama saklamak ve unutmak istediğiniz gölgeli tarafı da görebilirsin. Düşünsel konularda seninle boy ölçüşebilecek bir eş buldun, birçok konuda fikirleriniz birbirine uyuyor, konuşacak konularınız hiç bitmeyecektir. İkiniz de aynı duyguları hissettiğiniz için birbirinizin istek ve ihtiyaçlarını bilip anlayacaksınız, bu yüzden ilişkiniz tutku dolu olacaktır.

Depresyonlarınızdan kaçmak için ihtiyacınız olan neşeye ikiniz de sahipsiniz. İkiniz de tutumlu olmadığınız için para harcamalar sorun olabilir. İkiniz de flörtlerden hoşlanırsınız ve biriniz kaçamak yaptığında, bu tehlikeli olabilir.

Mitolojide İkizler burcu ve temel içgüdüsü!

İkizler, Yunan mitolojisinin haberleşme Tanrısı Merkür’ün ruhunu taşır. Hikâyenin başka bir versiyonunda Castor ve Pollox kardeşlerden bahseder; biri savaşçı diğeri dövüşçüdür. Bu yüzden iki karakter taşıdığı düşünülür İkizler burcunun. İkizler, ruhuna uygun partner arayışı içinde olurken, değişken halleri başka bedenlerde vücut olmak arzusundadır. Cinsellik dürtü olmanın dışında deneyimdir, bunu yaşarken çekinceleri de vardır. Bazı tabuları kolay kolay aşamayabilirler, değişken kişilikleri farklı arayışlar içinde olmaya meyil eder.  Bu yüzden sizin de renkli bir kişilik olmanız gerekir. Beynini rahatlatabileceği ve sinirlerini gevşetebileceği bir araçtır seks onlar için. İkizler insan ilişkilerinde çok başarılı olup, kolayca arkadaşlık kurabilmesine rağmen, özel ilişkilerin sürekli olanlarından kaçar.  Romantik olmak onlar için teslimiyet duygusu yaratır, bu yüzden sadece eğlenmek için sekse zaman ayırmayı tercih edebilirler.

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

13.11.2015

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...