Yükleniyor . . .

Erkeğin Venüs Burcuna Göre Partner Seçimi

Astroloji, birçok insan için ilişkilerin dinamiklerini anlamada bir rehber olabilir. Venüs ve Mars, bu bağlamda önemli iki gezegen olarak öne çıkar. Venüs, aşk, güzellik ve ilişkilerle ilişkilendirilirken, Mars daha çok enerji, tutku ve cinsellikle özdeşleşir.

Doğum haritasındaki Venüs pozisyonu, bir kişinin romantik tercihlerini yansıtır. Erkekler, Venüs’te bulunan burca göre partner seçerler. 

Venüs Koç Erkeği

Venüs Koç erkeği, etrafına enerji ve hareket getiren bir cazibeye sahiptir. İlişkilerde liderlik konusunda tutkuludur ve partnerinden bağımsız bir varlık olmasını bekler. Anı yaşamaktan keyif alır ve ilişkisinde spontanlığa değer verir. Venüs Koç erkeği, birlikte yaşanan maceraları paylaşabileceği cesur, enerjik bir partner ister. 

Venüs Boğa Erkeği

Venüs Boğa erkeği, derin bir hissiyat ve duygusal zenginlik sunar. İlişkilerde güvenilirlik ve istikrar ön plandadır. Partnerinden konforlu anları paylaşmayı, lüks detaylara değer vermeyi ve güzellikleri birlikte keşfetmeyi bekler. Venüs Boğa erkeği, duygusal bağlılık ve güvene önem verir. Güzellik ve çekicilik onlar için önemlidir. 

Venüs İkizler Erkeği

Venüs İkizler erkeği, esprili, zeki ve sosyal bir çekiciliğe sahiptir. İlişkilerde zihinsel uyarı ve çeşitlilik arar. Partnerinden entelektüel sohbetleri, paylaşımları ve birlikte öğrenmeyi bekler. Venüs İkizler erkeği, ilişkilerinde sürekli bir keşif ve yenilik arzular. Zeki, konuşkan kadınlardan hoşlanır lakin biraz da kovalamak ister.

Venüs Yengeç Erkeği

Venüs Yengeç erkeği, koruyucu, duygusal ve sıcak bir atmosfer yaratır. İlişkilerde güven ve duygusal bağlılık önemlidir. Partnerinden birbirine destek olmayı, ev ortamını önemsemeyi ve sevgi dolu anları paylaşmayı bekler. Venüs Yengeç erkeği bir kadında güzellikten çok anaçlık arar. Partneri ne kadar çok anaçsa o kadar çok etkilenir. 

Venüs Aslan Erkeği

Venüs Aslan erkeği, büyüleyici, gururlu ve cömert bir çekiciliğe sahiptir. İlişkilerde coşkulu ve özel anları arar. Partnerinden saygı gösteren, ona hayranlık besleyen ve birlikte büyük hayaller kurabilen birini tercih eder. Venüs Aslan erkeği, romantizm ve özel anlarla dolu bir ilişki ister. Hem dış görünüş hem de birikim onlar için önemlidir.

Venüs Başak Erkeği

Venüs Başak erkeği, detaylar çok hakimdir ve ilişkideki özneyi kaybedebilecek kadar irdeleyebilir. İlişkilerde güvenilirlik, dürüstlük ve birlikte gerçekçi hedeflere odaklanmayı arar. Partnerinden karşılıklı sorumluluk, çalışma düzeni ve sadakat bekler. Venüs Başak erkeği, işbirliği ve güvene önem verir. Güzellikten ziyade duruluk ararlar. Sevgisini göstermekte zorlanabilir çünkü Venüs Başak’ta güçlü konumda değildir. 

Venüs Terazi Erkeği

Venüs Terazi erkeği, zarif, adil ve uyumlu bir çekiciliğe sahiptir. İlişkilerde denge, estetik ve uyum arar. Partnerinden sevgi dolu bir ilişkiyi sürdürmeyi, uyumlu bir şekilde iletişim kurmayı ve birlikte güzellikleri keşfetmeyi bekler. Venüs Terazi erkeği, giyimine özen gösteren, kibar ve bakımlı kadınlardan hoşlanır. 

Venüs Akrep Erkeği

Venüs Akrep erkeği, derin, tutkulu ve gizemli bir çekicilikle tanınır. İlişkilerde yoğun bağlar, güçlü duygusal bağlılık ve tutkulu anlar arar. Partnerinden derin bir anlayış, sadakat ve hissedilen duyguları paylaşmayı bekler. Gizemli, seksi, tutkulu ve güçlü kadınlara çekilirler. Partnerini oldukça kıskanır ve sahiplenir. 

Venüs Yay Erkeği

Venüs Yay erkeği, maceracı, özgür ruhlu ve bağımsız bir enerji taşır. İlişkilerde özgürlük, geniş bir perspektif ve birlikte yeni deneyimler arar. Partnerinden esneklik, açıklık ve birlikte keyifli anlar yaşamayı bekler. Venüs Yay erkeği, enerjik ve neşeli bir partner arzular.

Venüs Oğlak Erkeği

Venüs Oğlak erkeği, disiplinli, ciddi ve uzun vadeli hedeflere odaklı bir çekicilik sunar. İlişkilerde güvenilirlik, sorumluluk ve birlikte gelecek planları yapmayı arar. Partnerinden karşılıklı saygı, uzun vadeli birliktelik ve ortak başarılar bekler. Venüs Oğlak erkeği, olgun kadınlardan hoşlanır. Kendi ayakları üzerinde durabilen, kültürlü kadınlar, onların dikkatini çeker. 

Venüs Kova Erkeği

Venüs Kova erkeği, yenilikçi, bağımsız ve özgün bir çekiciliğe sahiptir. İlişkilerde özgürlük, ilham ve farklılık arar. Partnerinden bireysel özgürlüğüne saygı gösterilmesini bekler, aynı zamanda entelektüel bir bağ kurmayı arzular. Venüs Kova erkeği, anlaşılması zor, kendisini geliştiren kadınlardan hoşlanırlar. 

Venüs Balık Erkeği

Venüs Balık erkeği, duyarlı, hayalperest ve empatik bir çekicilik sergiler. İlişkilerde derin bir duygusal bağ, romantizm ve duygusal paylaşımları arar. Partnerinden hassasiyet, anlayış ve birbirlerini anlamanın önemini bekler. Venüs Balık erkeği, çekici, dişil enerjisi yüksek kadınlara çekilirler. 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır.

16.11.2023 Tarihinde Kaleme Alınmıştır

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri