Yükleniyor . . .

EKİM AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

EKİM AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

Ekim ayı 2020 yılının en gürültülü ayı olmaya aday. Sebebi Ay’ın Ekim ayının ilk dakikalarında boşlukta olması. Kendimizi yoğunluğa hazırlatan bir aya merhaba diyoruz. Ekim ayının ilk dakikalarında ay boşluktayken ruhsal anlamda kendi içlerimize yöneleceğiz. İç dünyamızda tabiri caizse satranç oynarken sıkışmalardan sıyrılmak isteyeceğiz. İçinde huzuru aramak istesek de Ekim ayı odak noktamızı daha yoğun noktalara çevirebilir.

Ateş Burcunda Bir Dolunay Var

Dolunay hem ülkemiz için önemli etkiler barındıracak hem de karakterimiz açısından kritik alanlara vurgu yapacak. Önümüzdeki 3 ay çok önemli diyor bu Dolunay! Dolunay, Koç burucunda gerçekleşirken Mars - Satürn 90’lığı Uranüs ile derece olarak iletişim kuracak. Kritik yol ayrımlarını önemli bir şekilde ortaya koyan bu Dolunay ‘tamam mı? Devam mı?’ dedirtecek bizlere… Keskin Retroların ablukası altında olan gök kubbe içinden çıkılması kolay olmayan döngüleri de beraberinde getirecek. Duygusal anlamda içe kapanmak ve mistik alanlara yönelmek ön plana çıkabilir.

Hasat Mevsimi!

Birçok inanca göre hasat mevsimi olarak görülen Ekim ayı doğadan ilham alan ve buradan hayatını idame ettiren kişilere etki edecek. Yaşamlarımızdaki duygu, düşünce, hal, tavır ve beklentilerimizin de olgunlaştığı, bu olgunluğunda sonucunu almak istediğimiz bir süreçte hissedeceğiz kendimizi. Toprakla iletişim bir yana kendi ruhumuzla olan manevi iletişimimizde artacak. Eski kültürlere göre Ekim ayında şenlikler düzenleyen toplumlar bir yana ruhsal yüzleşmeler de ön plana çıkacak. Herkes kendi içindeki pandoranın kutusunu açabilir.  

Ekim Ayı 2020 Yılının Önemli Bir Kilometre Taşı Mı?

Antik çağlarda Ekim ayının yılın en önemli aylarından birisi olduğu üzerine durulur, mühim toplumsal kararlar bu dönemde verilirdi. Özellikle Modern Paganlar Ekim ayında atalarını onurlandırmak üzere çeşitli bereket ritüellerinde bulunurlardı. Bu ritüeller bir kenara dursun, Ekim ayında bu ve bunun gibi ritüellere tanıklık etseniz de iyice anlamadan kendi hayatlarınıza uygulamamalısınız. Çünkü Ekim ayı kendisine has bir ay olmaya hem de 2020 yılının da kara kutularından biri olmaya aday. Hayatımızın pusulasını bu ay içinde doğru yöne çevirmek isterken keskin kararlar da baş gösterebilir.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

3 Ekim Cumartesi

07:47 – 17:12

 

 

5 Ekim Pazartesi

20:40’dan

6 Ekim Salı

06:02’ye kadar

8 Ekim Perşembe

03:55 – 17:45

 

 

10 Ekim Cumartesi 

18:03’den

11 Ekim Pazar

02:24’e kadar

12 Ekim Pazartesi

16:29’dan

13 Ekim Salı

06:55’e kadar

18 Ekim Pazar

23:42’den

19 Ekim Pazartesi

06:42’ye kadar

23 Ekim Cuma  

06:34 – 14:6

   

24 Ekim Cumartesi

23:53’ten

25 Ekim Pazar

23:18’e kadar

28 Ekim Çarşamba

02:45 – 10:44

 

 

30 Ekim Cuma

18:12 – 23:18

 

 

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

23.09.2020

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...