Yükleniyor . . .

BURÇLARIN YATAK ODASI SIRLARI

BURÇLARIN YATAK ODASI SIRLARI

Cinsellik her insanın hayatında öyle veya böyle bir şekilde yer tutar. Kimi birinci sıraya yerleştirirken, kimi ikinci hatta üçüncü plana atar hayatında seksi. Bu yazıda, ne kadar geri plana da atılsa, herkesin merak ettiği bu özel anları hangi burcun, nasıl paylaşmayı tercih ettiğini ve her birinin küçük sırlarını sizin için yazdık. 
 
KOÇ
 
KOÇ Erkeği 
Her zaman, her yerde ve her şartta seks yapabilen Koç erkekleri, bu burcun kadınları gibi seksi bir spor gibi ele alırlar. Egoist yapılarına rağmen yalnızca kendilerini düşünmez, partnerlerinin mutluluğunu göz önünde bulundururlar. Fakat romantizm noktasında eksik oldukları için, duygusal bir karakteriniz varsa bu burcun erkeğinden uzak durmanız gerekir.
 
KOÇ Kadını
Çekingen olmadığı gibi, coşkulu ve sabırsız yapıdadır Koç kadını, hatta zaman zaman partnerini bu aceleciliğiyle şaşırtabilir. Yamaç paraşütü yapmak gibidir onun için seks, yüksek heyecanlardan ve cesur davranışlardan hoşlanır. İlk adımı atmak konusunda atak olabilir.
 
Unutmayın: Koç tutkuludur, kendini de karşısındakini de ateşiyle yakabilir!
 
BOĞA 
 
BOĞA Erkeği 
Boğa erkekleri sekse üreme açısından yaklaşırlar. Tek gecelik ilişkiler, ani karar verilmiş, duyuların etkisindeki yakınlaşmalar onlar için pek olası değildir. Bu bakımdan potansiyel olarak iyi bir eş ve aşık sayılabilir. Beraberliklerinde şefkati önemsediğinden, okşanmayı ve nazik davranışları bekler. Adeta koca bir bebek gibidir. Bir kere etkilendiğinde, onu durdurmak zordur.
 
BOĞA Kadını
Ciddi ve mesafeli duruşlarının aksine, Boğa kadınları cinsel yaşamlarında baskın ve istekli olmaya yatkındırlar. Alışkanlıklarına son derece bağlı oldukları için yeniliklerden, değişikliklerden çok hoşlanmazlar. Sabırlı ve sakindir, hayatın her alanında olduğu gibi, aşkta da beklemeyi bilir. Güzellikten ve lüksten çok hoşlanır, partnerinin hep bakımlı ve ilgili olmasını ister.
 
Unutmayın: Sekste detaylar Boğa için önemlidir! Sevilmek ve hoşlanmak ister...
 
İKİZLER
 
İKİZLER Erkeği 
İkizler erkeği rutinden hiç hoşlanmaz. Seks onun için oyun gibidir, değişikliklere bayılır. Bu yüzden aşk oyunlarını çok iyi bilir. Mekânlar, kokular, kostümler onun favori zevkleridir. Bir çocuk gibidir, onu dizginlemek zordur.
 
İKİZLER Kadını
Duyularından çok mantığıyla hareket etmeye meyillidir. Yeniliklere ve değişikliğe en yatkın burçtur. Aynen İkizler erkeğinde olduğu gibi, rutin olan her şeyler, onların arkalarına bakmadan kaçmalarına neden olur. Kavga ve sertlikten hoşlanmaz, rahat olmak onun için önemlidir. İletişime her konuda olduğu gibi, cinsellikte de çok önem verir. Sevgilisinin aynı zamanda dostu ve sırdaşı olmak ister.
 
Unutmayın: İkizler  her zaman yenilik ister!  Onlar için seks adeta oyun gibidir. 
 
YENGEÇ
 
YENGEÇ Erkeği
İlişkilerinde sevgi ve şefkati her şeyin önünde tutar. Son derece duygusaldır, onun için seks aşkın bir parçasıdır. Tanımadığı, duygusal olarak hiçbir bağ kurmadığı biriyle beraber olmayı kolay kolay tercih etmez. Evim evim güzel evim! der; mekanda değişikliği sevmez.
 
YENGEÇ Kadını
Yengeç burcu kadınına güven verip tatlılıkla hareket etmeniz gerekir. Aşırılıklardan hoşlanmaz; romantik ve incelik, beklediği özelliklerdir. Sadakate çok önem verir. Tatlı sözlere ve sevgi dolu öpücüklere ihtiyaç duyar. Şefkatten, ateşli duygulara kısa zamanda geçmesi için onun utangaçlığına saygı duymanız ve basit davranışlardan kaçınmanız gerekir.
 
Unutmayın: Kimi zaman çocuksu ve pasif olurlar. Sevilmekten, okşanmaktan, bir çocuk gibi  öpülmekten hoşlanırlar.
 
ASLAN
 
ASLAN Erkeği 
Aslan erkeği için yatak odası da kendini kanıtlayacağı, ne kadar güçlü olduğunu göstermeye çalışacağı bir alandır. Bu yüzden baskın bir partneri tercih etmez, savaşmak istemez. Övgü ve hayranlık görmek isteyeceği davranışlardır. Seks onun için aynı zamanda bir kutlamadır, özel ve iş yaşamında kazandığı başarıları taçlandırmak için partnerine koşacaktır.
 
ASLAN Kadını
Cinsellik Aslan kadını için oldukça önemlidir. Hareketli ve aktif olduğu gibi övülmekten de çok hoşlanır. En büyük motivasyonu duygularının karşılık görmesi ve Aslan erkeğinde de olduğu gibi partnerinin gözlerindeki hayranlıktır. Sevginin yanında coşku da, aradığı özelliklerden biridir; güçlü ve zekidir. Karşısındakini baştan çıkarmayı iyi bilir.
 
Unutmayın: Aslan için vücut sadece bir beden değildir. Onu kullanabilmenin ve dokunabilmenin farkını iyi bilir!
 
BAŞAK
 
BAŞAK Erkeği 
Hayatın her alanında olduğu gibi, Başak erkeğinin mükemmeliyetçiliği kendini yatak odasında da gösterecektir. Kendini tekniklere, ayrıntılara öylesine kaptırır ki bazen asıl eğlenceyi kaçırır. Zaman zaman kendini ve partnerini aşırı eleştirerek mutsuz olabilir. Ayrıntıcı yapısı aynı zamanda bir avantajdır, partnerinin isteklerini eksiksiz yerine getirir. Tabii bu yönünü dizginlemeyi başarabilirse…
 
BAŞAK Kadını
Kapalı bir kutu gibidir Başak kadını, kendini ortaya koyması partnerinin hem zamanını alır, hem de çoğu zaman sabrını. Yengeç kadını gibi utangaçtır, içine kapalıdır bu nedenler ona sabır ve sevgiyle yaklaşmak gerekir. Fakat bir kez yaklaşmayı başardığınızda göreceksiniz, uzak ve kapalı görüntüsünün altında son derece ateşli bir yapıya sahip olabilir.
 
Unutmayın: Partnerinin nelerden hoşlandığını hemen anlar, kendisi de aynı ilgiyi bekler. "An"a hakim olmayı sever...
 
TERAZİ
 
TERAZİ Erkeği 
Terazi erkeği estetiğe oldukça önem verir, bu yüzden güzel bulmadığı bir kadınla seksi düşünmeyecektir. Çoğunlukla sevecen ve şefkatlidir fakat bazen, o da yüzeyselleşebilir. Kendine hayranlık eğilimleri olabilir. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşündüğünden, olmadık zamanlarda gelen yaklaşma taleplerinden hiç hoşlanmaz.
 
TERAZİ Kadını
Estetik, romantizm, ayrıntılar… Terazi kadını için seks oldukça karmaşık ve incelikle hazırlanması gereken bir şeydir. Aceleci ve sert davranışlardan hoşlanmazlar, ürkütülmek istemezler. Kendilerini rahat hissetmek onlar için önemlidir, dikkatlerini sağlamak zor olduğu için her şeyin mükemmel olması gerekir. Yoksa başka bir şeye takılacak ve deneyiminden hiç zevk almayacaktır.
 
Unutmayın: Terazi dokunduğu sürece aşık hisseder kendini, gece ona sarılmayı ihmal etmeyin!
 
AKREP
 
AKREP Erkeği 
Akrep erkeği için cinsellik her şeyden önce gelir. İlişkilerinde ten uyumuna çok önem verir. Her zaman sekse hazırdır; tabu nedir bilmez, yenilikler-değişiklikler tam ona göredir! Coşkulu duyguların insanı olarak aşık olduğunda tuhaf bir şekilde seksten uzaklaşır. Bu yüzden hayran olduğu kadınlardan kaçabilir, uzak durabilir.
 
AKREP Kadını
Akrebin erkeği de, kadını da baskın karakterdedir. Sevdiğinin tamamen ona ait olduğunu hissetmek ister. Pasiflik ise asla ona göre değildir. Dış görünüş onun için çok önemlidir, çekici bulmadığı biriyle birlikte olması mümkün değildir. Zaman zaman uçuk fikirlere sahip olabilen Akrep insanları aşk ve erotizm konusunda 12 burcun içinde en coşkulu olanlardan biridir.
 
Unutmayın: Akrep ve dokunmak! Aşkın ateşli anları hep dokunmakla başlar, tutkular da yönlendirir...
 
YAY
 
YAY Erkeği 
Özgürlüklerin burcu Yay, bu alanda da kendini gösterir. Çılgın tecrübeler, uç fikirler ondan çıkar, heyecana-harekete bayılır. Hafta sonu sakin sakin evde oturmak istemez, nazik hareketlerle, sakin başlayan sevişmeler ona göre değildir. Onun için yeni teknikler denemek adeta bir hobidir.
 
YAY Kadını
Oldukça vurdumduymaz sayılabilecek, şakacı bir tavırları vardır ve partneriyle arkadaş olduğunda çok daha fazla haz duyar. Aynı kendi burcunun erkeği gibi, Yay kadını da maceralara, yeni heyecanlara düşkündür. Kısıtlanmaktan ve kıskanılmaktan pek hoşlanmaz. Kendini yeni deneyimler için rahat hissetmek onun için çok önemlidir.
 
Unutmayın: Seks onun için yeni ülkeleri keşfetmek gibidir. Değişiklerden hoşlanır, değişik kültürlerin sevişme tekniklerini denemek isteyebilir. 
 
OĞLAK
 
OĞLAK Erkeği 
Oğlak kadını da, erkeği de soğuk ve mesafeli görünür. Tatmin olması güç bir burçtur. Eşine karşı fedakardır ve karşılık bekler. Bazen bu beklentilerin çokluğu kendine olan güvensizliğinden kaynaklanır, sürekli partner değiştirip, ruh ikizini bulamadığından yakınabilir.
 
OĞLAK Kadını
Ukala ve taviz vermeyen tavırlarının altında aşka ve şefkate büyük önem veren bir yapısı vardır. Duygusal olarak incinmekten çok korktuklarından etraflarına duvar örerler. Eğer sabırlı ve nazik olabilirseniz onun da düşlediği fakat cesaret edemediği birçok değişik tecrübeyi birlikte yaşayabilirsiniz. Nazik olmayıp, agresif ve sert davranışlarda bulunduğunuzda onu ömrünüz boyunca kendinizden uzaklaştırırsınız.
 
Unutmayın: Partnerine güven duyarsa eğer , kendini tamamen onun kollarına bırakabilir. Seks için güven şart!
 
KOVA
 
KOVA Erkeği 
Kova erkeklerine sevgi ve romantizm düşmanları diyebiliriz. Onlar için seks geri plandadır. Aynı zamanda arkadaş olamadıkları kadınlarla da beraber olamazlar. Rahatlık önemlidir, çoğunlukla seksi anlık yaşarlar. Onlar için kafa yapısının uyması önemlidir. Karşısındaki insandan bilgelik ve entelektüel bir tavır bekler. 
 
KOVA Kadını
Kova kadını gelenekselliğe önem verir gibi durabilir, fakat söz konusu aşk olduğunda toplum kurallarına aldırmayan bir yapıdadır. Çok meraklı ve yeniliğe düşkündür. Kova kadını için her şey doğal olmalıdır, çünkü bayağılıktan nefret ederler. Cesur olabilirsiniz fakat basit asla. Standartları yüksektir.
 
Unutmayın: Cinsellikte keşif yapmak ister. Kova için dokunmak onurlandırıcıdır. Elinin altındaki teni öperek onurlandırır..
 
BALIK
 
BALIK Erkeği 
Çok çabuk etkilenen, çabuk kapılan balık erkeğinin sağı solu hiç belli olmaz. Sizinle hemen yakınlaşmak istemiyor gibi görünürken bir anda arzuyla tutuşabilir ya da sizi çok arzuladığını düşündüğünüz bir anda sizden uzaklaşabilir. Romantizm onlar için önemlidir, yaşadıkları ilişkide duygusal bağ ararlar. Çoğunlukla aşık oldukları kadınlarla beraber olurlar.
 
BALIK Kadını
Aynı burcunun erkeği gibi romantik ve duygusallığa önem verir Balık kadını. Ve yine aynı şekilde ne yapacağını kestirmeniz mümkün değildir. Kendini hiç kaptırmadığını düşünürken bir anda aşık olabilir. Onun için birliktelik, yalnızca büyük bir aşkın parçası olabilir. “Aşk olmadan meşk olmaz” sözünü kendilerine ilke edinirler.
 
Unutmayın: Seks onun ayaklarını yerden kesecek muhteşem bir deneyimdir. Sevecen ve fedakardır.
 
Astrolog ZEYNEP TURAN
18.05.2014
Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...