Yükleniyor . . .

BURÇLARIN EVLENMEME SEBEPLERİ

BURÇLARIN EVLENMEME SEBEPLERİ

Bakmayın siz bu yüzyılda dünyanın tersine döndüğüne, her şeyin allak bulak olduğuna, hiçbir şeyin tadının kalmadığına, özellikle aşkların da ilişkilerin de suyu çıktığı günlerde gezegenler köşe bucak temizlik yapıyor yaşadığımız gezegene. Ablukaya alarak kendimizi görmemizi, sınırları çizmemizi istiyor benim kanaatimce. Peki bu karışıklıkta evlenmek, yuva kurmak, inanmak, sorumluluk almak o kadar kolay mı dediğinizi duyar gibiyim. Gelin beraber burçların neden evlenmekte zorlandığına bakalım.

Kalbinin Gerçek Sahibini Arayanlar: Nostaljik Balık, duygusal Yengeç ve ihtiraslı Akrep burçlarını aşka ikna etmek oldukça zordur. Âşık oldukları zaman hayatlarının aşkını yaşamak isterler. Bu sebeple de evliliğe hemen yaklaşmazlar ve beraber oldukları kişiden %100 emin olarak yola devam etmek isterler. Bazen bu uğurda yıllarını harcamaktan çekinmezler.

Aşkta Titiz Davranan Burçlar: Titiz dediğim zaman aklınıza ilk gelen Başak, mantıklı Oğlak ve dengeli Terazi burçları kılı kırk yararak birliktelik yaşayan burçlardır. Bir taraftan sürekli kendi isteklerini ön plana çıkarırken, birlikte olduğu kişinin her davranışını da tartar. Onlar için ince eleyip sık dokuyorlar diyebilirim. Ancak yine de arada hatırlatmak gerekir ki hayat her zaman planlandığı gibi gitmeyebilir.

Aşka Aşık Olan Burçlar: Tutkulu Boğa, aşk burcu Aslan ve sabırsız Koç burçları hayatlarında aşk olmadan yaşayamayan burçlardır ancak konu evliliğe geldiğinde işler değişebilir. Bir taraftan sınırsız aşk yaşamak isterlerken diğer taraftan evliliği bir bağlayıcı olarak görürler ve olay kolay evlenmeye yaklaşmazlar.

Yalnızlığına Bağlı Burçlar: Sorgulayıcı Kova, özgürlüğüne düşkün Yay, değişkenliği ile bilinen İkizler burçları için evlenmemenin çok farklı sebepleri vardır. Bir birliktelikten beklentileri çok sevmek, çok sevilmekten ziyade kişisel alanlara sahip olmaktır. Özgürlükleri adına sevdiklerinden vazgeçerler mi diye sorarsanız cevabım hayır olur. Ancak kendi isteklerinden de vazgeçmezler. Her zaman bir orta yolu bulma psikolojisi içinde olurlar.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

06.07.2014

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...