Yükleniyor . . .

2017'DE EN ÇOK KONUŞULACAK ÜNLÜLER!

Yıldızlar, Yıldızların Hakkında Ne Söylüyor?

2017 Yılının En çok Konuşulacak Ünlüleri

Koç burcu Okan Bayülgen yeniden baba olurken, aile büyüklerinden kalan mirasıyla çok konuşulabilir.  Yılın yeniden keşfedileni Okan Bayülgen olabilir.

Boğa burcu Halit Ergenç’in tutulmanın etkisi ile siyasi söylemlerle gündeme geleceğini işaret ediyor. Evliliğinin seyri değişebilir. Yılın en sıra dışı ünlüsü Halit Ergenç olabilir.

İkizler burcu Bülent Ersoy, ilişkileri ile gündeme gelirken, gökyüzü ikinci kişiler tarafından keskin tepkiler alacağını işaret ediyor. Yılın en şikayetçisi Bülent Ersoy olabilir.

Yengeç burcu Serenay Sarıkaya uluslararası arenada en çok konuşulan Türk olabilir. Yılın en sade gelini Serenay Sarıkaya olabilir.

Aslan burcu Sibel Can özel hayatı gündeme bomba gibi düşülebilir. Devam eden projeleri iptal olabilir.  Bu yıl herkesi en çok Sibel Can şaşırtabilir.

Başak burcu Gülben Ergen eski eşiyle tekrar gündeme gelirken, televizyon projelerine geri dönebilir. Bu yıl polemikleriyle en çok konuşulan kişi Gülben Ergen olabilir.

Terazi burcu Tarkan Jüpiter’in desteği ile çocuk sahibi olurken, evliliğinde soğuk rüzgarlar esebilir. Bu yıl Tarkan Avrupa’da en çok dinlenen Türk olabilir.

Akrep burcu Kıvanç Tatlıtuğ retroda evlendiği gibi 2017 yılının ilk aylarında meydana gelen retroda ayrılabilir. Bu yıl ayrılığı en çok konuşulan isim Kıvanç Tatlıtuğ olabilir.

Yay burcu Erkan Petekkaya evliliğinde dengeler değişecek. Hayatına yeni biri girebilir.  Yılın en dikkat çekici projelerinde Erkan Petekkaya yer alabilir.

Oğlak burcu Hande Yener yapacağı evlilik ile konuşulurken, oğlu ile gündeme gelebilir. Yılım en çok eleştirilen isim Hande Yener olabilir.

Kova burcu Serdar Ortaç, iş birliği yaptığı kişilerle hukuksal sorunlar yaşayabilir. Eşi skandal haberlerle magazin gündemini meşgul edebilir. Yılın en kararsızı Serdar Ortaç olabilir.

Balık burcu Beren Saat, hamileliği ile konuşulacak. Yapacağı anlaşmalarla yılın en kazanan ismi Beren Saat olabilir.

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Astrolog Zeynep Turan

15.12.2016

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...