Yükleniyor . . .

18 Ağustos 2016, Ay Tutulması Kova Burcunda

Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması 18 Ağustos’ta. Peki, etkilerine hazır mısınız?

Hiç birimiz için kolay olmayan bir yılın, son çeyreğine yaklaştık. Yılın en renkli, en cesur ruha sahip olan Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, Türkiye saati ile 11.26 sularında başlayacak. Yine hiç aklımızda olmayan farklı yollara gireceğiz. Kimimiz ilişkilerimizde, kimimiz işimizde, kimimiz ise ailevi konularda, değişime eskisi kadar tepkili olmayacak. Kova burcunda yaşanacak olan Ay tutulması sırasında aktif rol alan gezegenler, öyle ele avuca sığacak türden değiller. Bu da toplumsal olayların yeniden hareketleneceğine işaret ediyor. Daha önce akla hiç gelmemiş sınavları verirken, bizler, “Ne olacak bu dünyanın hali?”gibi sözleri çok tekrarlayacağız.

Yeni keşiflere hazır olun!

Ay tutulması gerçekleşirken, anı (yükseleni) Akrep burcu yönetecek. Teknolojide ve tıp alanında büyük buluşlara imza atılabilecek buluşları temsil edecek. İnsanlık bir yandan etliye sütlüye karışmamak adına “üç maymunu” devreye sokan kişileri hayal kırıklığı ile karşılayacak. Bu arada teknoloji derken sosyal medyayı yabana atmamak gerektiğini söylemeliyim. Bu alanlara rahatlık ve cesaret gelecek. Ancak ilginç yazışmalara, paylaşılanlara tanıklık ederken, insanlığımızla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Herkes fikrini söyleyecek ama aniden kaçacak. Birde bakmışız kendi köşesinde konuşmaya devam edenler, davulun sesi uzaktan hoş gelirdurumuna düşmüşler. Nereden mi geliyor, bu benmerkezci tavırlar? Ruh halini 25 derecedeki Kova burcu takımyıldızından esinlenerek alıyor.

Bu gözler nelere tanık olmuyor ki!

Duygularımızın tercümanı Ay, idealist bir yapıya bürünürken, bu sefer sistemi oturmuş ülkelerin sınavına tanıklık etmemizi sağlıyor. Acının, kaybın yaşı olmadığını gözlemlerken, dünyanın saygınlığını kazanmış basın yayın organları bencilliğe dikkat çekecek karelere yer verecek.Ve biz daha nelere tanıklık edeceğimizi sorgulayacağız. Ay yüzünü parçalı tutulmaya dönmüşken, güneşin Aslan burcundaki duruşu, dünya siyasetinde ilklerin yaşanacağını anlatıyor. İran ve ABD ilişkilerinde hiç akla gelmedik stratejiler gelişirken, sergileyecekleri iş birliği yeni bir bakış açısına imza atacaklarının da habercisi olacak.  

Neydi ellerinizi birleştiren?

2014 yılından bu yana adeta bir çığ gibi büyüyen ve kontrol edilemeyen IŞID! Hemen hemen her kıtada ses getirdiğini düşünen, bu kanlı örgütü çökertmek için kimleri bir araya getireceğine siz bile inanmayacaksınız. Kendi kaderlerinin, son düzlüğüne girdiklerini düşünürsek, aldıkları stratejiler, para rezervleri gibi konu başlıklarına ve duyduklarınıza inanmayacaksınız2004’den bu yana hangi kirli işlere destek verdiklerini ve bugüne kadar nasıl geldiklerini deşifre etmeden ortalıktan yok olmaya niyetleri olmayacağını herkes tahmin edebilir sanırım. Kendi cehennemlerine doğru yuvarlanırken, bu sefer devlet adamlarını ve üst bürokratları hedefliyor olabilirler. Kendileri için hazırlanan bu sona kimleri dâhil edeceklerini inanın ben bile tahmin edemiyorum.

Ekonomide stratejiler…

Bu büyük oluşum ve stratejik savaş, dünyaekonomisiyle ilgili hassas konuları da vurguluyor. Hepimiz bir gecede ekonomist olmaya kalkabiliriz. Zenginin malı, züğürdün çenesi derken,fikirlerin ve esprilerin sosyal medya üzerinden sıkça paylaşıldığını gözlemleyebiliriz. Tutulmanın en keskin yüzü kendini 12 Ağustos’tan itibaren göstermeye başlayacak.  Tutulma esnasında Merkür'ün Neptün ile kuracağı iletişim, Ülkelerin para birimi, borsadaki hareketlenmeyi de tetikleyebilir. Hatta sarsıcı günleri işaret edebilir. Adeta vizyonumuzu açacak olan Kova-Aslan aksındaki tutulma, değişmez tüm stratejilerin dengesini altüst etmeye hazırlanacak.Bu sefer merkez bankasının, müdahaleyle yön bulması mümkün olmayabilir.

Dost çehresinden, düşman gözünden belli olur.

Ağustos ayı, hepimize yeni yollar çizdirecek, hayatımızda daha önce tatmadığımız duyguları hissettirecek. Eli maşalı karakterlerimiz bu tutulma esnasında ortaya çıkabilir. Zorlayıcı rolü üstlenen Mars ile kafamıza vura vura öğreten Satürn karşı karşıya geliyor. Her ikisi de tutulma esnasında Yay burcunda veyakın temasta olmaları ile adeta kıran kırana mücadele edeceklerini de gösteriyor. Bu iki gezegen karşı karşıya geldikçe hak, hukuk ve adalet temalı konuları parlatabilir.

Mülteci konusu…

Yılın başında Satürn, Yay burcu hareketini anlatırken,mülteci konusunu ilgilendiren etkisini derinlemesine anlatmıştım. Bu konularda çok fikri olan AB, şimdilerde Avrupa’da yaşayan mültecilerin yaşayacağı birtakım olayları gözler önünü serebilir. İnsan boyutlarını zorlayacak haksızlıklar dünya basınında mercek altına alınacak. Bu iki gezegenin yakınlığı milyonları üzebilecek olayları deşifre edeceğini gösteriyor. Mars ile Satürn’ün kavgası büyük oluşumların habercisi olurken, sistemi tetikleyecek olayların da yaşanacağını vurguluyor. 

Havanın sabiti, Kova burcunun ruhundayız!

Olaylara kendimizi bir anda kaptırmamız mümkünken aynı hızla her şeyi geride bırakabiliriz. Aynı zamanda olan bitenden sansürsüzce haberdar olacağımızı da gösteriyor. Fazla yüzeysel olduğumuzu kavrayacağız. Yıkıcı olayların bu sefer gerçekten insanlığı hedef aldığını kavrayacağız. Belli bir markayı veya isimleri direk hedef gösterse de sokak protestolarına kadar işin uzun minvale taşınabileceğine vurgu yapıyor. Evrenin kendi içinde yaşadığı en büyük olaylardan biri gerçekleşirken, günü kurtarmaya çalışanların hiç gözünün yaşına bakmayacağını belirtmek isterim. Nihayetinde Güneş ve Ay hikâyelerine bir yenisini ekliyor. 

Haklı olan kazansın…

Örneğin; toplumda göz önünde olan kişilerin söyledikleri ile yaptıkları kesişmiyor ise, vay hallerine! Çünkü tutulma esnasında Başak burcunda hareket eden gezegenlerin sayısı bir hayli fazla. Bu durumun etkisi çok net olacak ve eleştiride sınır tanımayacaktır insanlar. Üstelik bu sefer tutarlı ve titizlikle yapılmış eleştirileredenk geleceğiz. Yani laf ile peynir gemisi yürütenlerin işi zor olacak.

Yazımın başında teknoloji gelişmelerine parmak ısırtacak konuların oluşabileceğini ima etmiştim. Sektöründe öncü ya da dev firmalar da dudak uçuklatacak rakamlarda satışlar gerçekleştirebilirler. Ay’ın etkisi bunları tek başına gerçekleştirmiyor. Elbette, dönüşümün lideri olan Uranüs ile ilişkisi sıradan hareketliliği temsil edemezdi. Bu etki aynı zamanda bizi köşeye sıkıştırırken bir yandan farklı yollar ve fırsatlar da sunacaktır.

18 Ağustos’ta yaşanacak Ay tutulması, 2016 yılının denge getirecek unsurlarını oluştururken bir yandan sanayi devlerini de yakından ilgilendirecek. Türkiye’de dünyaya açılmış markaların cesaretleri konuşulurken, dünya kanserle ilgili büyük bir dönüşümdengeçecek ve yeni buluşlar, tedavi yöntemleri gündeme gelecek.

Ağustosun son iki haftası oldukça kritik bir dönemi temsil edebilir. Bu dönemde sınırdaş komşuların durumu (Suriye, Irak, Ortadoğu ve diğerleri) özellikle 29’undan itibaren daha zorlayıcı, kısıtlayıcı ve muhalefette de yaratıcı olabilir.

Ülke gündeminde Afrika’yla olan garip bağımız tartışma yaratabilir. Doğru duydunuz, evet Afrika… Fildişi sahillerinden başlayacak konuşma, hiç olmadık dengelerin ortaya çıkabileceğini işaret ediyor.

Ünlü isimlerden sağlık haberleri…

Yıllarca göz önünde, sahnelerde yaşını almış, yılların yıpratamadığı sanatçılardan ani sağlık sorunlarıyla ilgili haberler alabiliriz. Gündem belki kendini bir anda gelişen olaylara bırakmıyor. Yavaş yavaş etrafını saracak konular dizisini birbirine bağlıyor. Daha önce planladığımız ama bir türlü gidemediğimiz seyahatlerinde habercisi olacak. Yollara revan olmak için çokça bahaneniz olması gerekmeyecek.

Gidiyorum sözü artık hayata geçecek ve büyük bir göçün de adımı olacak.

Uzun süredir planlanan ancak hayata geçmeyen, şehir, ülke değişikliği yapma isteğimiz hem kitlesel hem de bireysel olarak harekete geçecek. Gökyüzü gitme vakti diyor! İçsel dünyamızda farklı yolları keşfedeceğimizi gösteren Ay tutulması, ilişkilerimizde büyük gelişmeleri işaret ediyor. Eşinizi veya sevgilimizi farklı açılardan yorumlamak ve anlamak söz konusu olabilir. Bunun için emek vermek isteyeceğiz. Perşembe günü meydana gelen Ay tutulması, değişimi ve dönüştürücü etkilerini dünyaya yansıtırken aslında keşfetmeye hazırsak içinde heyecan verici etkileri de barındırıyor. Yeni keşifler ve ilişkiler için parlak bir gelecek planlamak eskisi kadar zor olmayacak. Aynı zamanda kendine dönük, mesafeli görünen insanların bencillik ve bireysellik yerine toplumsal ve grup çalışmaları gibi konularda atağa geçtiklerini göreceksiniz. Kendini ortaya atmak için garip durumlara düşen kişiler bu sefer farklı kafaların insanları olacak. Tabii ki günlük, rutin hayatımızı da kendimizi de bolca sorgulayacağız. Günü kurtarmanın dışındahiçbir şey yapmadığımızı fark ederek kendimize bir misyon edinebiliriz. Bu yazıyı okuduğunuzda söylediklerim belki size garip gelecek. Sizden ricam muhakkak bir hafta sonra dönüp yazıyı yeniden okumanız…Gelelim diğer konulara…

Tutulmanın yaşam alanlarına etkisi…

Tutulma esnasında, Ay, Güneş’in karşısında konumunu alıyor. Tutulmanın etkili olacağı alanlar; ev, aile, toplum ve her türlü ilişkileri içeriyor. Bu özel alanların üzerine odaklanmayı ve birbirimizin hayatında aslında ne kadar söz sahibi olabileceğimizi de deneyimleyeceğiz.

Ay duygu ve içgüdülerimizi zirveye taşırken, günlük iletişimde her türlü kıskançlığı ve taraf olmayı da artıracaktır. Kişisel ilişkilerde objektif ve dengeli bir görünüm almak için biraz çaba sarf etmemiz gerekebilir. 2 Ağustos’tan itibaren kendi ihtiyaçlarımızı, niyetlerimizi belirlerken, açıkça yaşamlarımıza tahribat yaratan kişileri de hedef alabiliriz. 

Aile ilişkilerinde ise sadece kendi mutluluğumuzun yeterli olmadığını algılamamız zor olmayacak. Daha samimi ve ilgili davranmamızı sağlarken, kalabalık ailelerde problemlievliliklerin konuşulacağını işaret ediyor.

Çalışma hayatımızda ise, maddi kaynaklardan, projelere kadar birlik ve ortak fikirler söz konusu da olsabirbirimizi rakip görebiliriz.2 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşen Yeniay bu yazının tamamına tik atacak konuları gündelik hayatımıza taşıyacak. Emeklerimizin karşılığını alacağımızın da vurgusunu yapacak.

Tutulma esnasında değişken burçlarda hareket eden gezegenlerin baskınlığını düşünürsek,  unutulmayanlara, geçmişinden bir türlü kopamayanlara son bir şans verebilir. Kısacası eski ilişkiler yeniden hareketlenebilir. Bekârlar ve kolay kolay kimseyi beğenmeyenler ise farklı ortamlarda gelişecek diyaloglar ve arkadaşlıkları sayesinde sıra dışı kişilerle tesadüfi karşılaşmalar ve anlık çekimler yaşayabilir.

Bu tutulmanın bir karesini hasat zamanına benzetebiliriz. Mart 2016’da meydana gelen Güneş tutulması ile başlayan bir döngünün devamı gibi görünse de, Kova - Aslan aksındaki etki büyümenin habercisi aslında…Büyümek için bedel ödemeyi göze alanlarıdabu bölümde seyrediyor olacağız. Hemen ardından 1 Eylül’de meydana gelecek olan Güneş tutulması kararlı adımları temsil edecek ve yepyeni bir döngünün başlamasına vesile olacak. Lakin bu tutulmada yakın gözlüklerimizi çıkarıp uzağı görmemiz gerektiğini unutmayalım.

Ay Tutulmasının başlıca aktörleri;

Ay’ın Uranüs ile iş birliği; şaşırtıcı deneyimleri ile özel hayatlarımızda sürükleyici rol almamızı sağlıyor.

Güneş’in Uranüs ile ilişkisi; kutuplaşmanın ne kadar tehlikeli noktalara gelebileceğini gösteriyor.

Ay Tutulması Dünya ve Türkiye Gündemindeki İsimleri Nasıl Etkileyecek?

- Gökyüzü, ülke olarak 70-84 tarih aralığının bir benzerini yaşadığımız bir süreçten geçtiğimize işaret ediyor. 29 Ekim 1923 kuruluşlu ülkemizin haritasındaki Neptün, Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile daha etkin hale gelecek. Bu da güncel meselelere ilişkin kör noktada kalan bazı detayların daha çok ön plana çıkacağına yani belirsizliğe sahip gibi gözüken konuların daha da netleşeceğine işaret ediyor. Başlıca konular arasında; demiryolları, yola dair her türlü konu, borsa, hisse senetleri, haberleşme, belediyeler, toplu taşıma araçlarına dair konular, uydu, yazarlar, gazeteciler, öğretmenler, ani kayıplar, yöneticiler, meclis, bugüne kadar yapılan antlaşmalar, ilaç kullanımında doz aşımları ve zehirlenmeler…

- AKP’nin iç yapısında büyük değişiklikler gündemde! Ay Tutulması, AKP’nin kuruluş tarihine göre Güneş burcu üzerinde etkili olurken, partinin hem alt yapısında hem de iç yapısında büyük değişikliklerin gündeme geleceğini işaret ediyor.

- Ahmet Davutoğlu’nun konumu değişebilir. Tutulma 1959 doğumlu eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nun haritasında Uranüs ile 6.evde etkileşime giriyor. Onu önümüzdeki günlerde parti içerisinde farklı bir konumda görebiliriz. En nihayetinde belirsizliğe sahip olan konumu Ay Tutulması ile birlikte büyük bir değişimin ardından, netleşecektir.

- Recep Tayyip Erdoğan, ülkenin kaderini belirleyecek keskin bir gündem yaratacak. Tutulma, 1954 doğumlu Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın haritasında Plüton ile 8.evde etkileşime geçiyor. Erdoğan, Temmuz ayının da üstünde olaylar ve yüzleşmelerle karşılaşabilir.

CHP, daha aktif bir parti haline geliyor. Siyasi arenada onları daha sık görmeye başlıyoruz. Ay Tutulması 2. Kuruluş tarihi 1992 yılında gerçekleştirilen CHP'nin bu dönemde ülke gündemine dair bazı rivayetlere malzeme olabileceğine işaret ediyor. Parti, belli propagandaların destekçisi olarak gösterilebilir. Parti içerisindeki yapılanma ise mahkeme kararları ile çalkalanabilir.

-Son yıllarda seçim sonuçlarında oy kaybettiği görülen MHP’nin yıldızı, parti içerisinde gerçekleşecek değişikliklerle yeniden parlıyor. Ay Tutulması, 1969 kuruluşlu MHP’nin Güneş burcunda 11.evinde etkili olacak. MHP’deki değişiklikler toplumun beklentilerine daha çok hitap ederken, AKP ile olan ilişkisi bu dönemde dikkat çekebilir. Parti içerisindeki davaların akıbeti de bu Tutulma ile birlikte netliğe kavuşabilir.

- Devlet Bahçeli’nin siyasi imajı tazeleniyor! Tutulma, 1948 doğumlu Devlet Bahçeli’nin haritasında Venüs ile 5.evinde etkileşime geçiyor. Bu da gerek söylemleriyle gerek diğer taraflarla anlaşmaları ve görüşmeleriyle Bahçeli’nin toplum tarafından kabul görmüş resminde değişiklikler yaşanabileceğine işaret ediyor.

Başkanlığının son günlerinde Barack Obama dünya basını tarafından konuşulabilir. Ay Tutulması 61’ doğumlu Obama’nın haritasında Jüpiter ile 3.evinde iletişim kuruyor. Bu da dünya basınının Obama’nın giderayak iz bırakacak söylemlerine geniş çapta yer vereceğine işaret ediyor. Ayrıca Obama’nın ailesi de medyanın odağında olabilir.

-Amerika’da ise seçimlerden önce durumlar karışıyor. Tutulma, 4 Temmuz 1776 kuruluşlu Amerika’nın Ay burcu ile iletişim kuruyor. Aynı zamanda yükseleni Yay burcu olan ABD'nin, Saütrn Yay transiti etkileşimi göz önünde bulundurursak kendi içindeki karışıklığı da giderek büyüyebilir. Ülkede son zamanlarda alevlenen ırkçılık tartışmaları, protest eylemlere dönüşüp, ülke gündemini karıştırabilir. Bu eylemler uzun soluklu aktivist bir nitelik kazanabilir. Ve elbette, bu eylem süreci dünya basınını da bir hayli meşgul edebilir.

Suriye’nin talihi dönüyor. Tutulma, 1946 yılında kurulan Suriye’nin şans noktasında etkili olacak. Suriye, Ortadoğu ülkelerinin paylaştığı ortak kaderin ağırlığından alacağı dış destekle bir nebze olsun kurtulabilir.

Rusya, kendini aklıyor. Tutulma, Sovyet devriminin yıkılmasının ardından 1991 yılında tekrardan kurulan Rusya’nın haritasında Satürn ile 11.evinde etkileşime geçiyor. Ülke gündeminde uzun vadeli ulusal kalkınma plan ve programı olabilir.

-Vladimir Putin, geçmişiyle ön planda! Tutulma, 1952 doğumlu Putin’in haritasında Ay Düğümleri ile 3.evde etkileşim halinde olacak. Dünya’nın en varlıklı bireyler arasında 2.sırada yer aldığı iddia edilen Putin yine geçmişte de gündeme getirilen illegal kazanç ve para aklama suçlamalarına maruz kalabilir. Ve bu sefer, kamuoyuna elektronik ortamda da kanıt niteliğinde ciddi veriler sunulabilir.

-Almanya başbakanı Angela Merkel, itiraflarıyla çok konuşulacak! Tutulma, 1954 doğumlu Merkel’in haritasında Ay ile etkileşime giriyor. Merkel ile birlikte Almanya bugüne kadar yürüttüğü politikanın çok dışında yeni bir strateji benimseyebilir. Alman başbakanın bu dönemde ifşa ettiği konular geniş çapta etki yaratabilir.

 -İngiltere, dünya gündeminde ilk sırada! Tutulma, 1707 yılında Büyük Britanya olarak yeniden kurulan İngiltere’nin haritasında Jüpiter, Uranüs ve Plüton ile etkileşime geçiyor. Ülke içerisinde dünya basını tarafından geniş çapta konuşulacak terör gibi tramvatik olaylar meydana gelebilir. İngiltere'n,n bu dönemde Amerika ile siyasi ilişkileri de ön plana çıkabilir. Üzerinde yazılıp çizilenin aksine, Brexit ile Avrupa Birliğinden ayrılma kararı alan İngiltere bu anlamda belini bir nebze olsun doğrultmaya başlıyor. Ülke içerisindeki ufak ayaklanmalar da ülke gündemine oturabilir.

-Mesud Barzani politika kariyerinde tekrardan gündeme oturuyor. Tutulma, 1946 doğumlu Mesud Barzani’nin haritasında Aslan stelyum göstergeleri ile 10. Evde karşıtlık yapacak. Bu güçlü Ay Tutulması Mesud Barzani’yi tekrar Türkiye ve Ortadoğu ilişkilerinde etkin bir konuma taşıyabilir.

-Dünya gündemini yorumlamasıyla, Papa Fransciscus’u da çok konuşacağız. Tutulma, 1936 doğumlu Papa’nın haritasında Ay ile 11.evde etkileşime geçecek. Dünyada siyasi açıklamalarıyla, Hristiyan âleminde de çok konuşulacak.

Futbolun gündeminde takım tartışmaları değil, yönetimdeki köklü değişimler oturacak! Tutulma, 1923 kuruluşlu Türk Futbol Federasyonu’nun haritasında Neptün’ü ile karşıtlık yapacak. Federasyon bugüne kadar tarihte görülmemiş köklü değişikliklere imza atacak.

Ay Tutulmasından Tüyolar;

İstikrarlı olmaya hazırlanın.

Aldığınız sorumluluklar geleceğinizi şekillendirecektir.

Tutulma 3. ve 9. evde gerçekleşecek;“Hayattan kopuk yaşamanın zamanı değil.” dedirtecek. Eşinize, ailenize, sevgilinize gereken zamanı ve özeni göstermelisiniz.

Mesleğiniz, kariyeriniz, ününüz ya da şöhretiniz, verdiğimiz mesajlar çok dikkatli adımlar ve sözler içermeli.

Sosyal çekicilik yenilik, değişim ve özgürlük temalarına vurgu da getiriyor.

Geleceğe yönelik fikir ve ümitler dikkat çekiyor. Kişisel yaratıcılık, özgürlük isteği ve farklılık daha dikkat çekici bir şekilde vurgulanmak istenecek.

Arkadaşlar ile zaman geçirmek, yeni arkadaşlar, çevre edinmek bu günlerde çok kolay olacak.

Hayatınızda heyecan verici değişiklikler yapmaya hazır olursanız, yeni keşifler edinmek zor olmayacaktır. Bu size iyimser bir bakış açısı da kazandıracaktır.

Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüz,  kim bilir?

Çokça bahsettim, aranızda Satürn- Neptün ilişkisini hatırlayan var mı?1970-1984 yılları arasında doğduysanız, hiçbir eksiğiniz olmamasına rağmen bu döngü yaşamları sorgulatmaya devam etti. Bu iki gezegenin 10 aydır neler yaşattığınıhep birlikte deneyimledik. Korku ve endişeyle baktığınız bu yılı kendi adınıza bir türlü güzelleştiremediğinizi düşünebilirsiniz. Hatta bu konuyla tek başınıza idare edemememiz bir uzmana danışmaya kadar gitti. Bu kadar pesimist bir bakış açısı veren etkinin yerine tutulma tam tersi hayatlara neşe, eğlence, yeni fırsatlar katacak enerjiyi de verecektir. Ay tutulmasının en güçlü yönü, Venüs’ün Plüton ile iletişim kurmasıdır. Bu özel durum mali büyük gelişmelerden aşk hayatına kadar önemli adımlar atılmasına vesile olacaktır.

Yılın nerdeyse ilk günlerinden itibaren hedeflerimizi belirlememiz gerektiğini söyledim. Çünkü 2016 yılı devam eden alışkanlıklarımızın, rutin işlerimizin, rutine bağlanmış konuların sabit kalamayacağı ve büyük olasılıkla değiştirmek, başka bir şeye dönüştürmek zorunda kalacağımızı bize baştan beri gösterdi. Mecbur kalmayı hiç sevmeyen biri olarak, kendime ve hepinize kişisel tavsiyem şudur; bir şeyleri yapmak zorunda kalmadan önce, geleni ayak seslerinden fark edip, ona göre rotayı belirlemek ve seçimlerimizi yaşamak en iyisi olacaktır.

Zeynep Turan

07-07-2016

Yazının Tüm Hakkı Saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...