Yükleniyor . . .

16 EYLÜL AY TUTULMASI

16 Eylül Ay Tutulması. Ay tutuluyor hem de yüreklerimizde…

16 Eylül 2016 Cuma günü akşam saat 21.05 gerçekleşecek Ay Tutulması 24 derece Balık burcunda yaşanacak.

Ay bu yıl 3. kez tutulurken en savunmacı ruhu ile yaşadığımız gezegende ruh bulacak. 

Evrim geçiren insanlığın yeni kuralları ile tanışmaya hazır mısınız?

İnsanlara sınırları, dinleri, hatta ırkları hatırlatmak için elinden geleni yapacak olan Ay, arkada bıraktığımızı düşündüğümüz ne varsa yeniden ortaya koyacak.  Çok da uzağa götürmeyecek bizi! 28 Ağustos 2007 yılında Balık burcunda tutulan Ay, o günlerden bu günlere nostalji yapmamızı sağlayacak. Neydik ne olduk derken bu da şimdi nerden çıktıya bağlayacağız. Tutulma anında Merkür’ün 17 dereceyle yönettiği Başak burcunda geri gittiğini düşünürsek yine bize lâl gelecek demektir.   Bu da soruların bilmediğimiz yerden gelmeyeceğini işaret etmesine rağmen ilk önce anlamakta zorluk çekeceğimizi vurguluyor. 2007 yılında dost olanların nasıl düşman olabileceğini görmemizi sağlarken, herkesin bir gün en yakınını karşısına alabileceğini gösterecek hepimize.

Öl benim için,

Öleyim senin için…

Ay tutulması Balık burcunda gerçekleşirken anın yükselenini İkizler burcu yönetecek.   Bunca olaya rağmen bazı insanların güvenlik zafiyetini ve akıl almaz eksikliklerini görmemizi sağlarken, aklımıza farklı soru işaretlerini getirecek. Güneş, Başak burcunda süzülürken detayları abartmamız için elinden geleni yapacak. Hatta öyle sıra dışı olaylara tanıklık edeceğiz ki gündeme dair sorunları sıradan insanların yani yerel halkın yardımıyla çözüldüğüne ya da bilgileri ile netleşeceğine şahit bile olabiliriz.

Kemerleriniz bağlayın, telefonla konuşurken dikkatli olun!

Ay tutuluyor Merkür geri gidiyor…

Bu sefer ki hedefi aslında büyükten küçüğe sisteme bağlı olan insanlığın artık sistemin tıkandığını görmesini sağlamak. Yönetenlerin ise iyi kötü demeden önce, elinin kolunun ne kadar bağlı olduğunu görmemizi sağlayacak!  Bu da hiç olmadık konulara toplum olarak değineceğimi anlamına geliyor. Gökyüzünde bu olağanüstü şölen gerçekleşirken sevinçlerimizle, korkularımızın omuz omuza seyredeceğini anlatmaya çalışıyor. Herkesin son yıllarda hayatını görmesi için ayna görevini üstlenen Ay Tutulması, kırgınlıklarımızı daha net bir şekilde dile getirebileceğimizi vurguluyor.  Son 9 yıldır fikirlerini görüşlerini inkâr eden herkesi içine çekecek olan Ay,  kimlerin kimlere akıl oyunları oynadığını da gösterecek. Tabii Ay’ ın büyülü ışığı altında gerçekleşecek tutulma önce 1970 – 84 arası doğanların medeni cesaretlerini ortaya koyması için elinden geleni yapacak. Tutulma esnasında Satürn - Neptün ilişkisi adeta birtakım insanların hipnozdaymış gibi davranışlar sergileyeceğini işaret ediyor.

“Son” bahar

Ay tutuluyor yürekler yine farklı duygularla bükülüyor…

Öyle ki itibarlı olarak takdir ettiğimiz ülkelerden tutun da üst düzey insanların zaafları ile tanışacağız. Ay’ ın Balık burcunun yöneticisi ile yakınlığı abartılı hikâyeler, akıl almaz senaryolar duyacağımızı vurgularken,  ihanet kelimesinin aslında ne kadar yaralayıcı olduğunu toplumsal olarak değerlendireceğiz. Yalnızlaşan ülke siyasetlerinden tutun da dünyada iklim ve mülteci sorununun akıl almaz boyutlara geldiğini yine bir karede anlamaya çalışırken,  Kuzey Ay Düğümü’ nün, Ay Tutulması’ nda aktif rol alacak olması birilerinin kurban, birilerinin ise kurtarıcı rolüne sürüklendiğini işaret ediyor. Ay Tutulması, bireylerin toplumsal duruşlarının, insanların kafa dağıtmak için sığındığı eğlencelerinin artık tat vermediğini görmemizi sağlayacak. Merkür Retro’su ise yönettiği burçta geri gidecek olması milyonlarca para harcamış olan TV sektörlerini gerçeklerle yüzleştirmeyi planlıyor. Unutmayın gökyüzünün en şaşalı tutulması gerçekleşirken aba altından soba göstereceği aşikâr.  Bu duruma ülkemizin haritasından baktığımızda eğlenceye dair her türlü konuyu ele alırken, bireysel tüketicilerimize kadar birçok konuda etkili olacak tutulma bize kendi gerçeklerimizi en yalın şekilde değerlendirmemiz gerektiğini öğretecek.

Yaşadığımız gezegenin bu kadar üst üste etkili tutulmalardan geçiyor olması atmosferin de etkileneceğinin habercisi değil mi sizce?  İklimsel olayların Eylül ayında ciddiye almak zorunda kalabileceğimizi, gözle görülür olaylar yaşayabileceğimizi de vurguluyor.  İnsanlık dünyanın dört bir yanında çok daha farklı bir bakış açısına geçmişken burada keşfettikleri ne varsa bir bir sergileyeceklerine şahit olabiliriz.

Yapay yağmurları konuşacağımız dönemler geldi mi?

Kimilerine göre yapay bulut aracı, NASA’ ya göre ise şimdilerde bu bir roket testi olan yapay bulutlar 1940 da keşfedilmiş. Mars ya da Ay üzerinde atmosfer oluşturma amaçlı yapılan bir test olduğu söylentisinin, söylenti olmaktan çıkacağını yine bu süreçte görebiliriz.  

Gökyüzünün durmaya niyeti yok!

Tutulma anında Venüs - Palas ilişkisi, Türkiye’ nin sadece siyasi gündemi ile dünyada konuşulmayacağını, bu dönemde çok eski uygarlıklarına ait kazı çalışmalarından tesadüfi bilgilere ulaşılabileceğini de işaret ediyor. 

Çemberin dört köşesinde oturan değişken burçlar, karar mekanizmalarının görevini üstlenirken,  astronomide de Jüpiter’e Astroit çarpması ile sınırlı kalmayacağını, evrendeki kara deliklerle ilgili de yeni keşifler söz konusu olabileceğini işaret ediyor. Bizim dışımızdaki tüm bilinmezlere bir denklem katmayı hedefleyen Ay Tutulması yer yüzünde özellikle insanların psikolojisinde büyük izler bırakabilme konusunda ki ideasını Aralık ayına kadar istatistiklerden görebileceğimizi vurguluyor.

Suyun değişkeni Balık burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile birbirlerine kenetlenecek gökyüzü yıldız sistemlerinin etkili olacağını,  ruhsal durumumuzu tanımlamada zorluk çekebileceğimizi de işaret ediyor.

Tutulma esnasında Mars - Uranüs ilişkisinin kitleleri ve ülkeleri etkileyeceğini, dünyanın önde gelen kurumlarını sahneye davet edeceğine de şahit olabiliriz.

Gökyüzü, 1949 kuruluşlu NATO, 1992 kuruluşlu Avrupa Birliği’ nin kuruluşundan bu yana en dikkat çeken kararları bu dönemden itibaren alacaklarını işaret ediyor. Öyle ki arka planda büyük müzakerelerin verildiği süreçlerden geçilmesi söz konusu dahi olabilir. Unutmadan bir ayrıntıyı daha burada belirmekte fayda var.  Avrupa Birliği gelişimi aslında Paris Antlaşması  1951 yılına dayanır, bu da demektir ki 1949 -  1956 arasında kurulmuş ülkelerin, firmaların veya o yıllar arasında doğmuş herkesin tutulmadan payına düşeni alacağını gösteriyor. 2012 yılında seçime gitmiş, kalıpları değişmeyen İran içinde 2016 yılının Eylül ve Aralık ayları çok önemli olacak. Belki basına hemen yansımayacak fakat o tarihlerde stratejik kararlar alındığını daha sonra duyabiliriz.

Tarihte az rastlanan olaylardan geçen gökyüzü bize dünyanın dışından da içinden de büyük haberler getireceğini vurguluyor. İşin açıkçası hepimiz kendi ceplerimizi ne kadar genişletip genişletmeyeceğimizi bu sanal loğusalık döneminde alacağımız izlerle belirleyeceğiz.

Bu gözler daha nelere şahit olacak diye kendinize sınırlar koymayın!

Yakınları anlat bana diyorsanız…

Öncelikle tutulmanın yönetici gezegeni Neptün her konuda bir illüzyondan geçtiğimizi işaret ederken gördüklerimizi bile sorgulamadan yargılamamız gerektiğini vurgulayabilir. Duyduklarını araştırmadan hareket edenlerin yanılabileceğini hatta sosyal medyada komik duruma dahi düşülebileceğine şahit olabileceğimiz günleri vurguluyor. Unutmayın Ay Balık burcunda tutulurken aynı zamanda Ay Düğümleri ve Merkür’de geri gidiyor olacak, bu da ahlak mı tutuldu sorularını size sorduracak.  Ruhsal olarak bu dönemde zorlandığını hissedenler ise biraz daha sıksın dişini çünkü çevrenizdeki davranışların ve düşüncelerin kalıcı olmadığını bu dönemde göreceksiniz.

Bizi üzenler üzülecek mi?

ABD’ nin kafası karışacak, ve bu da onların gündelik hayatlarında büyük karmaşadan geçtiklerini gösterecek. Hatta Satürn – Yay transiti geçmişten gelen yorumların yine gündeme oturabileceğini vurguluyor. Geçmişte ne mi konuşuldu, şöyle bir hatırlayalım isterseniz.

Cumhuriyetçiler, ABD Başkanı’nı yeterince Amerikalı bulmuyor hatta Müslüman ülkelere ve azınlıklara olan ilgisini en ağır dille eleştiriyor, öyle ya da böyle Obama’nın barışçıl tavrını “düşmanını yeterince önemsememek” gibi algılıyorlardı. Şimdi ise ABD’ yi  ‘ bak sen bizim Obama’ ya ’ derken bulabiliriz.   Dünya, ABD ayaklanmaları ve güvenlik konularını büyüteçle izlerken, bize de onlardaki ‘’emanetleri’’ almanın yolu açılabilir.  Sizin anlayacağınız evrene loğusalığı tattırmayı hedefleyen değişken gezegenlerin heybetli duruşu bir de üstüne tutulması sağ gösterip sol vurmayacağını aslında bunların daha önce konuşulduğunu hatırlatacak.  

AY’ ın derdi; duygularımıza vizyon vermek. YOKSA 30 GÜN ARA ile bir o köşede bir bu köşede niye tutulsun?

1 Eylül’ de Başak burcunda yaşanan Güneş Tutulması’ nın etkileri devam ederken,  tarih 16 Eylül’ ü gösterdiğinde Ay Tutulması’ nı okurken buldunuz kendinizi!   

İnsanoğlunun ne kadar ileri bir teknolojiye sahip olduğunu açıklamaya başladığı bir yıldan geçerken, görecekleriniz, duyacaklarınız zihninizi zorlayacak türden olabilir.   Dört köşede oturan ve tüm dünyanın gizli planlarını bir bir dökmek için pusuda bekleyen gökyüzü konumlarını almışken 26 Şubat 2017 yılına kadar karanlıkta kalan tüm planların ortaya döküleceğini işaret ediyor.  Türkiye’ nin kuruluş tarihi ile tutulma tarihini eşleştirdiğimde ise Türkiye bugüne kadar edindiği deneyimleri bir şekilde hayata geçirme fırsatı elde edecek. Bu da demektir ki Türkiye’ nin Ay Düğümleri üzerinde etkili olacak Ay Tutulması 26 Ağustos – 30 Ekim tarihleri arasında uluslararası siyasi anlaşmalarda kendinden emin bir tutum sergileyecek. Ağustos ayında gerçekleşen tutulmanın etkisiyle Türiye, dünya basınının ve liderlerin değerlendirmelerini unutmadığını gösterme fırsatı da bulabilecek. Gök kubbenin üç tane tutulma sığdırmaya çalıştığı 40 günlük bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizin liderlerini (natal haritalarında) ayrı ayrı etkileyecek olan tutulmalar aslında baktığınızda ilk etapta zorlanacaklar gibi gözükse de bir şekilde yine aleyhlerine dönebileceğini işaret ediyor.  Ayrıca Ay Düğümleri kader kapıları ise hükümetin ve OHAL kapsamında alınacak kararların irdelenerek tekrar gözden geçirilip ele alınabileceğini anlatıyor. Ülkemizde yaşayan yabancıların koşullarından tutun da bedelli askerliğe kadar birçok yasanın ve kararında bu süreçte oluşturulacağına şahit olabiliriz.

Biz ne yapalım?

Karakterinize (natal haritanıza) göre bu süreçte ruhsal motivasyonunuzu arttıracak konuları en iyi siz bilirsiniz. Aşağıda belirlediğim başlıkları da okuyarak bu süreci asla boş durmayarak geçirebilirsiniz.

Gözyaşları döküyorum diye düşünmeyin. Sevinen yok, kötü konuşan çok diye hayıflanmayın. Herkes ektiğini biçecekse pes etmeyin. Söylenerek hayatın geçmeyeceğini daha önce deneyimlediğinizi unutmayın. Gülenin dostu yok psikolojisi devrinin bittiğini kabul edin. Düşene bir tekme de ben vururum diyenlerden olmayın! Hiçbir zaman düşmeyeceğinizi bilemezsiniz, unutmayın! İyi günde sizin mutluluğunuzu gerçekten paylaşacak insanların olmadığını artık fark edin. Herkes kendisiyle baş başa, kimseye sırtınızı yaslamayın ama kimseye de sırtınızı dönmeyin.

Kendine değer vermeyen, yeni dünya düzeninde hedefleri olmayanlardan olmayın. Yaşamınıza neler kattığınızı artık kendinize sorun. Kaybettiklerinizin değil, kazandıklarınızın hesabını yapın. Bir liranın hesabını yapan insanları asla aklınızdan çıkarmayın. İyilikleri unutmayın ama kötülükleri de es geçmeyin. İntikam derdine düşmeyin, değer mi zaman harcamaya düşünün!

İnsanları genelleyerek bir arpa yol kat edilemeyeceğini artık öğrenin. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmaktan çekinin ama gerçekten çekinin. Başkasının başına gelenin sizin başınıza da gelebileceğini asla unutmayın! İnsanlara ahkâm keserek yol alanların aslında zaman kaybı olduğunu kabul edin. Hiç kimsenin hayatı hakkında konuşma, yorum yapma hakkınız yok, hiç kimsenin de sizin hayatınız hakkında konuşmaya hakkı yok! Sizi üzmelerine izin vermeyin, değerinizi kaybettiğinizi düşünmeyin. Düşündürmelerine de izin vermeyin. Belki kimse sizin kadar değerli değil ama kimsenin de değersiz olmadığını kendinize hatırlatın.

Fedakârlık kelimesi arkasına sığınarak mağdur edebiyatı üzerinden dikkat çekmenin out olduğunu çevrenizdeki yetkili şahıslara öğretin. Göze girmek için, karşılık almak için iyilik yapanları bir kenara not edin ve asla onlar gibi olmayın.

Sevdiğine saydığına sahip çıkarsan sahip çıkılırsın, almadan vermek Allah’ a mahsustur.

Yalnızlığa gelince, önce seçimlerinizi sonra bakış açınızı irdeleyin, nerede kolaya kaçıyorsunuz, neyi görmemezlikten geliyorsunuz da aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyorsunuz bulun. Bile isteye aynı hataları tekrarlamayın.

Dünyaya at gözlüğüyle bakmaktan vazgeçin, hayatta değişmeyen hiçbir şey yoktur. Gerekiyorsa siz de değişin, değişimi reddetmeyin.

Olur olmaz şeyler için umudunuz kaybetmeyin. Sizin için neyin iyi neyin kötü olduğunu bilecek bir sırrın sahibi var.

Sevenin de sayanın da her zamankinden daha çok uğraşarak, yorularak kazanılması gereken bir dönemden geçildiğini kabul edin. Ben senin için neler yaptım cümlesini lügatınızdan çıkarın, istemediğiniz takdirde kimse için bir şey yapmayacağınızı kendinize yüksek sesle tekrarlayın.

Özür dilemekten korkmayın. Özür dilemenin, hata kabul etmenin erdem olduğunu kabul edin. Herkes hata yapabilir. Kimse kusursuz değildir. Hiç kimse!

Aldığınız kararları kimseye dayandırarak almayın. Sadece kendi iradenizi pusulanız yapın.  Bir günde gelen yarım saatte gider,  kimse bu ülkede uzun uzadıya konuşulmaz. Gıybet timlerine söyleyin. Konuşurken bonkör davranmaktan vazgeçin, düşünmeden konuşmayın.

O çıplak gözle bakamadığımız Güneş’ in her saniye 100 milyar nükleer bomba ürettiğini düşünürsek,  kendimize dünyayı kurtarıyormuş gözü ile bakmaktan kurtulur,  Truman Show’ a benzettiğiniz hayatlarınızı şimdi ki zamana entegre edebilirsiniz, ne dersiniz?

Geleceğinizi düşünün ama bulunduğunuz ânı yaşamayı da ıskalamayın. Hepimiz aynı dünyanın insanıyız unutmayın!

Biri bana bunların geçip gideceğini söylesin diye top gibi sağa sola devrilmeyin. Eğer hayatta pasif kalmayı tercih ederseniz, hiçbir şeyin değişmeyeceğini kabul edin. Ne için uğraştığınızı bilerek hareket edin. İnsanları eleştirerek geçirdiğiniz zamanın koca bir kayıp olduğunu, yerinde saydığını, dünyanın artık daha büyük dertleri olduğunu size biri hatırlatmadan uyanın. Bencillikten uzaklaşın, sizin yerinize egonuzun konuşmasına izin vermeyin. Ve unutmayın her insan kendi illüzyonunu yaratır, eğer siz zihninizi, aklınızı, duygularınızı birbirinden uzak tutarsanız en çok üzülen yine siz olursunuz.

Ay Tutulması burcunuzu nasıl etkiliyor?

Koç- “Beni Yalnız Bırakın”

Ay Tutulması gerçekleşirken, kimse arayıp sormak içinden gelmiyorsa, kendini zorlama. Bu aralar biraz yalnız kalmak sana daha iyi gelecektir. Sosyal medya hesaplarını dondurmayı dahi düşünebilirsin bugünlerde! Kırgın olduğun halde kalbindeki yükü hafifletmek için affedeceğin insanlar olabilir. Tek başına hareket etmek, bu dönemde performansını da yükseltebilir.

Boğa- “Kimseye Güven Olmaz Bu Devirde!”

İlişkilerde sadakate çok önem veriyorsun fakat bu aralar arkadaşların seni bu konuda biraz hayal kırıklığına uğratabilir. En sevdiğin arkadaşlarına her an ulaşamayabilir, aranıza anlamsız meseleler yüzünden mesafe girebilir. Yakın çevrende de gerçek yüzünü göreceğin insanlar olacak. Sosyal çevrende büyük bir temizlik yapacağın kesin!

İkizler- “Dağları deldim tek başıma!”

Çalışma hayatında dönüm noktası niteliğinde gelişmelere hazır mısın? Ay Tutulması, Mart ayından bu yana iş hayatınla ilgili dert ettiğin konuları çözüme kavuşturuyor. Ailendeki ve etrafındaki erkeklerle ilgili var olan bazı meseleler zirve yapabilir, aman dikkat! Kimsenin desteğini almadan başarıyı yakalayacağın bir süreç seni bekliyor.

Yengeç- “İnsan yaşamadan öğrenemiyor!”

Ay Tutulması, seni hiç te sıradan bir Eylül ayının beklemediğini işaret ediyor. Maceracı ruhuna Ay ışığı vururken, kendini hiç olmadık bir yere doğru seyahate çıkmış olarak bulabilirsin. Cesur açıklamaların ise uzun bir süre konuşulabilir. Tecrübelerine yenilerini katarken, hayattan en anlamlı dersleri bu dönemde alabilirsin.

Aslan- “Derin duygular besliyorum sana karşı!”

Eylül ayının ilk günlerinden beri, aklından geçenlere sende inanamıyorsun değil mi? Ya sevgiline söylediklerin? Hoşlandığın kişiye çaktırmamak için yırtınırken, her kelimenle ondan ne kadar hoşlandığını belli etmene ne demeli peki? Ay Tutulması sana romantik sözler söyletecek. Kendine engel olma. Sadece bazı insanlarla ilgili çok hayalperest davranmadığına emin ol, yeter…

Başak- “Bence evlenmeliyiz hem de bu sene!”

Yoruldun… Biraz düzene ve netliğe, sen müdahale etmeden bir şeylerin yolunda gitmesine ihtiyacın var. Karşıt burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile beklentilerin, çaba göstermeden gerçeğe dönüşüyor. Arkana yaslan ve sana gelen teklifleri değerlendir. Bu bir evlilik, çıkma ya da iş teklifi de olabilir! Mart ayından beri sürünen konular artık bir sonuca bağlanıyor.

Terazi- “Yeni bir aşk, yeni bir iş, yine gülecek bir neden lazım!”

Ay Tutulması sağlığından tut da, çalıştığın masanın düzenine kadar hayatına çeki düzen vermeye hazırlanıyor. İş hayatında ve çalışma ortamında beklenmedik değişiklikler yapılabilir. Beslenme düzenini değiştirmeni gerektirecek bazı sorunlarla karşılaşabilirsin. Bu dönemde iki ayağın bir pabuca sıkışmış gibi hissediyorsan mutlaka sana yardımcı olacak biriyle hareket etmelisin.

Akrep- “Çatlasın düşmanlar, benim de artık bir sevgilim var!”

O Mart ayından beri kalbini çalan, aklından bir an bile çıkmayan kişiyle nihayet bir yola giriyorsun sevgili Akrep. Benim kalbimin sahibi belli diyorsan, o halde bekâr takılan arkadaşlarınızla bu dönemde pek bir araya gelmemekte fayda var. Çünkü sizi kim görse, imrenmekten kendini alamayacak. Evli olanların ise hamilelik haberiyle gündemi değişebilir!

Yay- “Ben çocukluğumu özledim!”

Bu aralar niye bu kadar duygusal olduğunu şimdi daha iyi anlıyor musun? Ay Tutulması ile gözyaşların akmaya yer arıyor adeta. Elinde olsa çocukluğun o güzel, tasasız günlerine dönerdin eminim. Ev ve aile hayatındaki bir takım değişiklikler bu tarz duygularını kabartabilir. Hayatında artık hiçbir işlevi olmayan bazı şartlar ve insanlar, hayatını terk edebilir.

Oğlak- “Dost, acı söyler!”

Ama ne söylemek! Ay Tutulması ile diline hâkim olmakta baya bir zorlanabilirsin. Bu aralar sözlerin beklediğinden de fazla tepki yaratırsa, sebebini karşı tarafta hiç arama. Özellikle sosyal medyada bu dönemde paylaştıklarınla baya bir ilgi odağı olabilirsin. Uzun zamandır ikna etmekte zorlandığın biri varsa, şansını bir de bugünlerde dene derim.

Kova- “Para para para! Varlığı bir dert, yokluğu yara…”

Neyse ki yokluğu bir yaraya dönüşmeden, Ay Tutulması parayla ilgili güzel gelişmeleri gündeme getiriyor. Gündeminde miras konuları varsa, bu alandan eline yüklü miktarda bir para gelebilir. Yeni alacağın iş teklifi gerçekten iyi bir gelir vadedebilir ya da birine verdiğin bir borcu geri alabilirsin. Profesyonel yaşamında yükselmek adına elinden geleni ardına koymayacağın bir süreç seni bekliyor.

Balık- “Onu düşün bunu düşün, kendimi unuttum!”

Merak etme, şimdi sıra senin! Güneş burcunda güçlü bir Ay Tutulması gerçekleşiyor ve sen artık kendi mutluluğuna odaklanıyorsun. Hem de bu zamana kadar hiç odaklanmadığın kadar… Kendini daha hissetmek için sadece kuaföre gitmek mi? Bu sefer daha büyük atılımlarda bulunabilirsin. İşini ya da sevgilini değiştirmek gibi!

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

16.08.2016

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...