Yükleniyor . . .

YERDEN YERE VURAN RETRO BİTTİ!

YERDEN YERE VURAN RETRO BİTTİ!

Şansımızı Kim Yedi?

Genişleten ve şans kapılarını zorlayan Jüpiter 29 Temmuz’dan itibaren Kova burcundaki geri gidişini sonlandırıyor, düz seyrine giriyor. Peki aklınızda canlanan şu sorunun cevabını merak etmiyor musunuz? Jüpiter’in düz seyrine girmesi ne ifade ediyor? Eğer cevabınız evetse gelin beraber şu Jüpiter’in Kozmik puzzle da ki seyrine göz atalım. Evrene gönderdiğimiz mesajlara neler oldu, rahatlamak için yaptığımız ada çayları ne alemde? Aslında bunların hepsi Jüpiter ile ilgiliydi. Biz ne yaparsak yapalım Jüpiter geri gittiği müddetçe biz ileri gidemedik.

Hangi Konular Ferahlayacak

 • Evinizde ya da işinizde çektiğiniz teknolojik aksaklıklar,
 • Uzun zamandır planladığınız işleriniz, projeleriniz,
 • İş seyahatleriniz, uluslararası ilişkileriniz
 • İkili ilişkilerdeki inat, şüphe ve tahammülsüzlük
 • Sorumlulukları erteleme, işleri uzatma, lüzumsuz polemikler
 • Çalışma ortamındaki mobbing, manipülasyon
 • Gizli kalan konuların yarattığı anksiyete

Herkes Dünyanın Döndüğünü Yeniden Hatırlayacak

İletişim ve haberleşme gezegeni Merkür’de geri hareketini 20 Ekim tarihinde sonlandıracak. Bu ne demektir? Hayatlarımıza nasıl etki eder? Sorusu aklınızda canlanmıştır. Sonuç olarak, ilişkilerimizdeki dinamikler önemli ölçüde değişecek diyor gök kubbe… Önyargılarını yıkamayanlar, şüphelerinden uzun zamandır arınmak isteyen ama arınamayanlar, en sonunda rahata erebilecek. Retro’nun getirdiği baskılardan kurtulmak sanıldığından daha güzide bir durum aslında. Hayatın yoğunluğu içerisinde kaybolmuş benlikler, kendini yeniden bulacak. Hayatı anlamlandırmak adına yeni amaçlar edinecek. Kısacası dünyanın döndüğünü, zamanı durduramadığını hatırlayacak. 

Kimlere Dikkat!

 • Beyaz yalanların ardına sığınan, masum gibi görünenlere,
 • Maddi sorunları olmasına rağmen bunu görmezden gelenlere,
 • Aksilikleri ertelemeyi, çözüme ulaşmak için kılı kırk yaranları huy haline getirenlere,
 • Kalabalıklarda farklı, bireyselde farklı davrananlara,
 • Odak noktası dışındaki yerlere yoğunluk verenlere,
 • Evlilikteki gerginliğin artmasına yol açan üçüncü kişilere

Aklımızdaki soruları cevaplayacağımız bugünden sonra, ruh halimizdeki değişimi de bütün dinamikleriyle hissedeceğiz. En nihayetinde içinde kalıplaşmış rutinleri yıkma güdüsü barındıran iki Retro’yu ardımızda bıraktık.

Astrolog Zeynep TURAN

Yazının bütün hakları saklıdır,

Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

15.10.2021

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...