Yükleniyor . . .

YENİAY ASLAN BURCUNDA (19 AĞUSTOS 2020)

YENİAY ASLAN BURCUNDA (19 AĞUSTOS 2020)

19 Ağustos Çarşamba günü biz uykudayken Yeniay, Türkiye saati ile sabaha karşı 04:42’de Aslan burcunda olacak. 26 dereceyle Aslan burcunda gerçekleşecek olan bu Yeniay, gökyüzünün tamamen ateşe teslim olmasının sıcaklığını bizlere hissettirecek.

Mars ve Chiron Koç burcunda birbirine yaklaşırken, Güneş ve Ay’da Aslan burcunda kavuşmuşken, konuşmaktan çok sonuç bekleyeceğiz.

Yeniay Yeni Fırsatlar İle Beraber Geliyor

Aslan burcunda gerçekleşecek bu Yeniay yeni fırsatları beraberinde getirirken önemli krizler de gün yüzüne çıkabilir. Bu krizleri bütün dünya beraber öğrenirken ‘Bu kadarı da olmaz’ diyebiliriz. Ateşin gökyüzünün her yerinde kendini hissettireceği bu Yeniay ‘da iletişimin de yapısı ve yönü değişecek. Çevremizdeki kişilerin hayatlarına dair verecekleri kararlarda arada kaldıklarını görebiliriz. Eğer aceleci biriyseniz hayatınıza sirayet etmek için zaman kollayan fırsatları değerlendirirken daha temkinli olmalısınız.

‘’Kaş yapacağım derken göz çıkarmamaya dikkat etmek lazım diyor Yeniay!’’

Yeniay Gündeme Neleri Taşıyacak?

 • Uluslararası Sınırları
 • Akdeniz’i
 • Yangınları
 • Geçtiğimiz dolunayla gelen yanlış anlaşılmaları geride bırakmayı
 • Ve İhmal ettiğimiz önemli olayları gündeme taşıyacak

Görünen Köy Kılavuz İstemeyecek

Yeniay gerçekleşirken Venüs ve Uranüs 60’lığının etkisini sonuna kadar hissedeceğiz. İyicil gezegen devrim gezegenine kafa tutarken önemli kurumların kamuoyundan sakladığı gerçekler gün yüzüne çıkacak. Peki Venüs – Uranüs 60’lığı hangi sektörleri gündeme taşıyacak derseniz;

 • Bankalar
 • Havacılık sektörü ve bu sektördeki teknik limitler
 • Uluslararası havayolu firmaları
 • Petrol sanayisi
 • Dönüştürülebilir enerji sektörü
 • Futbol ve uluslararası futbol ekonomisi

Basınçlı Makinelere Dikkat!

19 Ağustos’ta gerçekleşecek olan bu Yeniay’ın içerisinde hava elementi olmayacak. Bu da hayatlarımızdaki basıncı tetikleyecek. Sıkışmışlık hissiyle Yeniay’ın verdiği sabırsızlık tutarsız bir takım konuşmaları gün yüzüne çıkarabilir.

Özellikle atık ve geri dönüşüm fabrikalarına, hassas teknolojik ürünlerin yan etkilerine ve kesici aletlere daha fazla dikkat kesileceğiz. Yeniay’da kullanırken daha temkinli olmamız gereken gereçler ise; kompresör makineleri, pres makineleri, kaynak makineleri ve bunun gibi makine çeşitleri olacak. Gök kubbe içerisinde basınç olan her gerecin Yeniay’da daha dikkatli kullanılması gerektiğini bizlere hatırlatacak.

Futbol Feleğin Çemberinden Geçecek

Çevremizde değişmeyen fikirleri ile ön plana çıkan insanları görebiliriz. Bu açıdan özellikle futbol camiasını konuşabiliriz. Gökyüzü futbol sektöründe şok edici ve enteresan olaylar yaşanacağını işaret ediyor. Kulüp başkanlarının tepkilerinin sertliğini gözlemlerken futbol federasyonunun aldığı radikal kararlar bütün ülke tarafından konuşulabilir. 21 Mayıs 1923’te kurulan ve Ay burcu Aslan olan Türkiye Milli Takımı’nın EURO 2021 öncesi önemli değişikliklere hazırlanacağını duyabiliriz.

Yeniay’dan Faydalanacak Burçlar

 • Aslan
 • Kova
 • Akrep
 • Ve Boğa burçları Yeniay’dan faydalanacak burçlar olacak.

Aslan burçları hem doğum günlerini kutlarken hem de Yeniay’ın burçlarında etkili olmasıyla bir takım sürprizlere de merhaba diyebilirler. Yeniay’dan faydalanacak bu burçların uzun zamandır beklediği ve çözülmeyen konular çözüme kavuşacak.

Aslan Burcunda Gerçekleşecek Yeniay’ın Burçlara Etkisi

KOÇ: Yönetici gezegeniniz burcunuzda! Duygusal tarafınızı son zamanlarda pek iyi yönetemediğinizi düşünebilirsiniz. Hayatı olabildiğince sorguluyorsunuz. Bu yeniayla birlikte uzun zamandır devam eden hukuksal bir probleminiz varsa net bir sonuca kavuşacaksınız.

BOĞA: Cildiniz ile ilgili hassasiyetiniz olduğunu düşünüyorsanız ve uzun süredir çeşitli tedavi kürleri uyguluyorsanız bu Yeniay sağlığınızı toparlayacağınızı işaret ediyor.

İKİZLER: Yeniay Aslan burcundayken sizde gönlünüzdeki sorunları çözmek için oldukça gayret göstereceksiniz. İlişkisini yeni sonlandırmış bir İkizler burcuysanız, eski olayları bir şekilde atlatıyorsunuz.

YENGEÇ: Maddi anlamda güçlendiğinizi hissettiğiniz bir Yeniay sizi bekliyor. Ailenizde miras konusu yüzünden çıkabilecek tartışmaları önceden sezebilir ve bunu çözebilirsiniz. Şans sizden yana

ASLAN: Bu yeniay 2020 yılı içerisinde burcunuzda gerçekleşen en önemli yeniay. Uzun zamandır ertelediğiniz kararlar varsa bu Yeniay sizin için yeni bir başlangıç niteliğinde olabilir.

BAŞAK: Planlarınızı uygulamak için en doğru zamanı kollarken Yeniay size belirsiz şüpheler getirebilir. Beklentilerinizin olması acele karar vermeniz konusunda sizi zorlayabilir.

TERAZİ: ‘Akılsız başın cezasını ayaklar çeker’ dediğiniz bir sürece girmek üzere olabilirsiniz. Yeniay’ın size olan etkisi yalnızca manevi yönden olmayacak. Evinize yeni bir eşya almak için zaman kolluyorsunuz.

AKREP: Sosyal çevrenizden kopmak üzere olduğunuzu hissedebilirsiniz. Dost dediğiniz kişilerin size yeteri kadar ilgi göstermemesi arkadaşlık olgusunu yeniden anlamlandırmanıza sebebiyet verebilir.

YAY: Evli Yay burçları için sürpriz dolu bir Yeniay kapıda. Evli bir Yay burcuysanız ailenizle birlikte önemli planlar yapabilirsiniz. Para biriktirmek adına acil ihtiyaçlarınızı bile ikinci plana atıyorsunuz.

OĞLAK: 2020 yılı sizin burcunuzda hareket eden gezegenlerle başladı. Gezegenlerin yine sizin burcunuzda saf tuttuğu günlerden geçiyorsunuz. Hem yönetici gezegeniniz hem de şans gezegeniniz burcunuzda hareket ediyor. Dolayısıyla kimin dost, kimin düşman olduğunu daha net göreceksiniz. 

KOVA: Burcunuzun karşısında gerçekleşen Yeniay ilişki ve evlilik alanındaki problemlerinizi daha rahat atlatmanızı ve ardınızda bırakmanızı sağlayacak. İçsel korkularınızdan ve batıl inançlarınızdan kurtulacaksınız.

BALIK: 2020 sizi duygusal anlamda tatmin etmemişken ateş burcunda gerçekleşecek bu Yeniay çözülmesi zor yeni soruları da beraberinde getirebilir. İlişkisi olan Balık burçları birlikte oldukları kişiyle önemli konuşmalar yapabilirler.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

07.08.2020

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...