Yükleniyor . . .

VENÜS’ÜN ZARARLI KONUMLARI (2021)

VENÜS’ÜN ZARARLI KONUMLARI (2021)

Gezegenler arasında iddiaya, ihtişama, tutkuya ve en nihayetinde aşka en çok yer veren gezegendir Venüs, Zodyak’ta aşk ile ilgili ne varsa Venüs’ün kontrolünden geçer, hislerin derinliğinde yüzer. Peki bu güzellik gezegeninin de kendine göre karanlık tarafları yok mu? Elbette var. Her gezegen gibi Venüs’ün de zararlı konumlarını bilmeniz adına özel olarak çalıştım. Gelin beraber keşfedelim.

Eğer Venüs 3. Evdeyse;

İkili ilişkilerdeki uyumsuzluğu rahatlıkla sezebilirsiniz. Aşka dair düşünceleri değiştirme eğilimde olmanızın sebebini kalbinizde değil, karşınızdaki kişide aramanız olası.

Eğer Venüs 4. Evdeyse;

Hassas yönünüzü saklamaktan korkmayan biri olduğunuzu her fırsatta ortaya koyan bir karakteriniz var demektir. “Aşkta yalan olmaz sözünü” ise rotanız edinen biri olduğunuzu ortaya koyan bu ev yerleşimi sivri dilinizin de altını çiziyor

Eğer Venüs 6. Evdeyse;

Aşkın gezegeni bu konumundayken kalbinizdeki bütün kötü düşünceleri atmak konusunda size pek yardımcı olamadığı aşikâr. Aşkın içinde bulunan kıskançlık duygusu artarsa sebebi bu konumdan diyor gökyüzü. Yersiz şüphelerin getireceği kırılmaları da temsil eden bir ev konumu söz konusu.

Eğer Venüs 7. Evdeyse;

Güzel düşüncelerinizin, ince hislerinizin yer yer kaybolduğunu hissedebilirsiniz. Amansızca gelen korkularınızdan kurtulmanın tek yolunu yüzleşmekte gören birisi olsanız da bunun için elinizi taşın altına koymakta kararsız kalabilirsiniz. Kalbinize doğru gelmeyen dilinize dökülmez.

Eğer Venüs 8. Evdeyse;

Bu konum en çok da yara almış, hırpalanmış, baskı altındaki evlilikleri ilgilendiriyor. Burada daha fazla sorumluluk alan taraf evliliğini kurtarmak için doğru adım atmış olacak. Bu konumlanmaya haritanızda sahipseniz, duygusal destek sayesinde evliliğiniz için en doğru kararı verebildiğinizi göreceksiniz.

Eğer Venüs 12. Evdeyse;

Bu konum özellikle uzun süreli devam eden ilişkileri yakından ilgilendiriyor. Aşkın çeşitli parametreleri olduğunu daha iyi tecrübe edeceğiniz bu konumda bireysel isteklerin oluşturabileceği kavgalar yüzünden uzun serüveninize son vermek zorunda kalabilirsiniz. Venüs’ün bu konumu egolara ve güç tutkusuna elveda demenin vakti geldiğini işaret eder.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

01.10.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...