Yükleniyor . . .

TOPRAK BURÇLARININ AŞKTA ŞANSI GÜLECEK Mİ?

Makale 07/01/2022

TOPRAK BURÇLARININ AŞKTA ŞANSI GÜLECEK Mİ?

Boğa, Başak ve Oğlak burçları aşk hayatları adına değişim dolu günler yaşayacaklar. Uranüs, toprak burcuna taşınırken, bir taraftan da tutulmalar toprak burçlarında gerçekleşmeye devam ederken yıl boyunca hayatın yakasına iki elle sarılacaklar. Aşk hayatları hareketlenirken keskin bitişler ve başlangıçlar da toprak burçlarını bekliyor olacak. Bahar aylarında aşk adına yenilenmek toprak burçları için büyük önem taşıyacak. Gezegenlerin seyrini aşk hayatlarını toparlamaya çalışacaklarını işaret ediyor. Toprak burçları için ayrıntılar önemlidir, ancak aşk hayatlarında çok daha önemli hâle gelecek. En ufak nüansı dahi kaçırmak istemeyecek, birlikte oldukları kişileri bu anlamda zorlayacaklar. Eğer eşiniz ya da sevgiliniz Boğa, Başak ya da Oğlak burcuysa herhangi bir konu ile ilgili detayları atlamadan anlattığınızdan emin olun. Fedakarlıkta sınır tanımayacak olan bu burçlar verdiklerinin karşılığını da almak isteyecekler. Aşk hayatlarında çok ince bir çizgide yürüyecekler.

  • Boğa, Başak veya Oğlak burçları 2019 yılının mart aylarında gönüllerine sıkı sahip çıksınlar. Özellikle ilişkisi olan toprak burçları için bahar ayları son derece hareketli geçecek.
  • Evli toprak burçları bahar aylarında çekirdek ailelerinin büyüyeceğine dair sürpriz haberler alabilirler.
  • İlişkisi olmayan ya da ilişkisi yeni sonlanmış bir Boğa, Başak veya Oğlak burçları bahar aylarını adeta sosyal kelebek gibi geçirecekler. Onlar için yeni bir ilişkiye başlamak hiç de zor olmayacak.
  • Eski sevgilisi veya eşiyle 2019 yılının başında yeniden bir araya gelen toprak burçları bahar aylarında ciddi adımlar atabilirler.

Toprak burçlarını her anlamda destekleyen Uranüs ayağının tozu ile taşındığı Boğa burcunu baştan aşağı değiştirirken, , bazı duyguların da esnemesine yardımcı olacak. 7 yıllık yeni bir döngüye merhaba derken toprak burçları aşk hayatları adına aldıkları kararlarda keskin olacaklar. Olursa olur, olmazsa da olmasın demekten ise hiç çekinmeyecekler. Bahar aylarının Boğa, Başak ve Oğlak burçlarına getirisi yüksek olacak. Hislerini ön plana çıkarmakla kalmayacak aynı zamanda mantığının sesine de kulak verecekler.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…