Yükleniyor . . .

TERAZİ KADINI, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA, NASIL YAŞAR?

Bir Terazi burcu kadınının nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Venüs’tür… 

Elementi havadır. Zodyak’ın yedinci burcudur.

Bu burçta doğan kadın, tam anlamıyla dişidir. Çok cazibeli, hoş ve güzeldir.

Terazi burcu kadını, etkileyiciliğinin farkındadır. Bakışları üzerinde toplamaktan hoşlanan bir yapısı vardır. Flört etmekten hoşlanan Terazi kadınının, sadakatsiz olduğu söylenemez. İsteklerine ulaşmak için çaba sarf ederken, bunu zorunluluk olarak yapmak istemez. Keyif alarak yapmayı tercih eder.

Özellikle aşk konusunda oldukça idialı çıkışları vardır.

Bu ahenkli, rahat, güzelliklerle ve sevgiyle dolu hayat isteyen kadın, üstelik çok yönlüdür de. Terazi kadını ile birlikteyken, kısıtlamaz ve anlayışınızı gösterirseniz; eğlenceli ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Onlar için maddi konular önemlidir, çünkü kendilerini güvende hissetmek isterler. İş hayatlarında da ne kadar başarılı olduklarını görmeniz mümkündür. Paylaşımcı yapısı öne çıkan Terazi burcu kadını, arkadaşlığa çok önem verir.  

Terazi Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Terazi ve İkizler:  Bir Terazi kadını bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir.

İkizler burcu, sizin en derin ihtiyaçlarınızı anlayan dost hava burcudur. İki analitik, iletişimci hava burcunun ilişkisinde duygusal derinlik az olur diyenlere aldırmayın. Zaten ikinizin de kalbini aklı yönetmektedir. Kimse size Terazi ve İkizler ’in birbiri için yaratılmadığını söylemesin.

Beyin, vücudun en erotik organıdır! Sizinkiler fazla mesai yapıyor. İkizler burcunun sözleri ile sizi baştan çıkarması çok heyecan vericidir. Siz ise ne istediğinizi rahatlıkla dile getirebildiğinizden, birlikte tutkuların doruğuna çıkabilirsiniz. İkizler burcunun keskin zekâsına hayransınızdır!

O da sizin insanlarla olan ilişkilerinizi beğenir. Birlikte arkadaş çevreniz iki üç katına çıkacaktır. Birlikte egzotik ülkelere harika seyahatler yapabilirsiniz. İkiniz de monotonluktan hoşlanmadığınız için aradığınız değişiklikleri birlikte yaratabilirsiniz.

Terazi ve Yay: Bu ilişkinin başarı şansı oldukça yüksek!

Terazi ve Yay, hareketli ve iyimser kişilerdir. Siz Terazi, yeni insanlarla tanışarak, arkadaş çevrenizi genişletmek ve yeni deneyimler edinmek istersiniz. Siz insanlarla eğlenmek, Yay ise seyahat etmek ister. Birbirinizi bu aktivitelere ikna etmek, çok kolay olacaktır.

Yay burcunun açık sözlülüğü, sizi rahatsız edebilir. Onun bu kadar dürüst ve açık olması, egonuzu incitecektir. Terazi, ‘ortaklık’ burcudur ve evlilikten yanadır! Yay ise ‘bekârlık’ burcudur ve özgürlüğüne düşkündür! Bu farklılık, problem yaratabilir. Siz evliliğe hazır olduğunuzu hissettiğinizde, sevgilinizin bu konuda şüpheleri olduğunu göreceksiniz.

Sakın üzerinize alınmayın, Yay bireyselliğini ve özgürlüğünü kaybetmekten korkmaktadır. Kendi kendini böyle olmayacağına inandırırsa, çok kolay ikna olabilir. Yay burcunu aşkınızla kuşatın, sizin için doğru kişi olabilir!

Terazi ve Terazi: Bu ilişkide aynada kendinizi görür gibi olacaksınız!

Görüntüyü seveceksiniz, ama zaten bu insan aynı sizin gibidir. Birbirinizin zayıf ve kuvvetli yönlerini iyi bilirsiniz. Aynı içgüdülere ve tepkilere sahipsiniz. Bunlardan dolayı birbirinizi iyi anlarsınız ama birbirinizin eksiklerini tamamlayamazsınız. Terazi insanı ince görüntüsünün ardında, güçlü bir burçtur ve zaman zaman fazla otoriter olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Bu ilişkide iki patron birden olacaktır! İkiniz de istediklerinizi tatlılıkla yaptırdığınız için bu fazla sorun olmayacaktır.İkiniz için de evlilik, beraberliğin doğal bir sonucudur!

Kararsız olduğunuz için evlilik tarihiniz belirlenene kadar, ‘acaba’, ‘belki’, ‘düşüneyim’ dönemlerinden geçebilirsiniz.

Mitilojide Terazi burcu ve temel içgüdüsü

Terazi, kelime anlamı olarak dengeyi ve eşitliği simgeler. Mitolojide adalet tanrıçası Themis'in kız olan Astrema aynı annesi gibi hak ve adaleti temsil eder. Astrema tarihte baş heykelleri ile simgelenmek istenmiştir. Nedeni ise; insanların fikirlerini, düşüncelerini ve öğütlerini yansıttığı yerin beyin gücü olmasıdır, bu yüzden heykellerde sadece baş kısmı vurgulanmıştır. Doğası gereği çekici olan Terazi insanları ilk etapta konuşmaları ve fiziksel görüntüsü ile dikkat çeker. Cinsel yaşantısında paylaşımlarda açık görüşlü ve yapıcıdır. Fiziksel ilişkide bile yaşanacağı ortamın zevkli hoş görünüyor olması partnerini mutlu etmesine kâfi olabilir. Keyifli ortamlar yaratmayı sever ve bundan has duyar. Aşkı karşı taraf gösterdikçe, kendisi de almaktan mutluluk duyar.

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

18.11.2015

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...