Yükleniyor . . .

ŞUBAT AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

ŞUBAT AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

İçinde birçok duyguyu barındıran bir yıldan geçerken, Şubat ayında daha kişisel konulara yöneleceğiz. Pandeminin yavaş yavaş biteceği, insanların sokağa döküleceğine sayılı günler kala içimizdeki sorunların hepsini çözmek, bir daha bakmamak üzere ardımızda bırakacağız. İnsanoğlunun yaşam alanlarını hapishaneye dönüştüren bu pandemi kelimesinin ilk raundunu yeneceğiz. Hazır olun dünya sokağa dökülecek!

Yılın en kısa ayında son virajları alacağız. Peki gökyüzünün duygu durumlarımızı en hızlı değiştiren ayı ne yapacak? Ay’ın boşlukta olduğu saatler dalgınlığımızı ne kadar tetikleyecek? Gezegenler Kova burcundayken dağılmak, pot kırmak, duygu değişimleri yaşamak kişisel haritamızdan çıkıp kolektif bilincin ortak konusu olacak.

Kova Burcunda Düğün Var!

Tahminlerimizden daha fazla taşa elimizi soktuğumuz günlerden geçeceğiz. Gezegenlerin binde bir yaşanan Kova dizilimine Ay’ın da eşlik edeceği günleri daha spesifik bir şekilde yazacağım. Siz de o günü kendiniz için özel kılabilirsiniz.

Gezegenler hizalanırken zaman daha hızlı akacak. Bilim adamları özellikle bu ay ardı ardına açıklamalar yapacak. Gündeme gelecek bu açıklamalar bilgi karmaşasına sebep olurken, soru sormaktan açıklamaları duymakta zorlanacağız. 22 Şubat tarihine kadar birçok işimiz dağınık gidebilir. Üzerine yoğunlaştığımız konular artarken fırsatları her zamankinden daha fazla kovalayacağız.

Yeniay Duygulara Vurgu Yapacak!

Tarihler 11 Şubat’ı gösterdiğinde Kova burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Saat 21.05’te 23 derece ile gerçekleşecek olan bu Yeniay duygusal anlamda içimize attığımız konulara vurgu yapabilir. Örneğin;

  • Uzun süredir görüşemediğimiz kişilerle yeniden bir araya gelmek isteyebiliriz.
  • İlişkisi olanlar önemli kararlar alabilirler.
  • Aile içinde yaşanabilecek gerginlikler ani öfke geçişlerine ev sahipliği yapabilir.
  • En önemlisi de yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiz.
  • Dünyayı ilgilendiren kolektif açıklamalar ve kararlar bir akıma dönüşebilir.

27 Şubat’a Dikkat!

Şubat ayının son demlerinde toprağın değişkeninde bir Dolunay meydana gelirken yenilikçi yanımızın güçlendiğini hissedeceğiz. Daha önce olumlu yaklaşmadığımız konular bir anda ilgi çekebilir. Davranışlarımızla fark yaratmak isteyeceğimiz günlere vurgu yapan Dolunay, bizleri ilgi alanlarımız ile sınayacak!

Dolunay Uyarıyor!

  • Uzun telefon görüşmeleri gündeme gelebilir.
  • Dostlar arasında saklanan sırlar, sanıldığından daha büyük olabilir
  • Maddi kaygısı olanlar hal ve tavırlarıyla dikkat çekecek!

Şubat ayında toplamda 10 gün boyunca boşlukta kalacak olan Ay, bizlere tersliklerin dikkatli olarak çözülebileceğinin haberciliğini yapacak. Notlarınızı almayı unutmayın.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

3 Şubat Çarşamba

08:15 -

16:14  

   

5 Şubat Cuma

11:19 – 19:16

   

7 Şubat Pazar 

08:15 -  22:51  

   

9 Şubat Salı

19:21’den

10 Şubat Çarşamba

03:20’ye kadar

14 Şubat Pazar  

09:28 – 17:53

   

19 Şubat Cuma

09:27 – 18:03

   

21 Şubat Pazar 

20:39’dan

22 Şubat Pazartesi

05:53’ye kadar

24 Şubat Çarşamba

06:53 – 14:22

 

 

26 Şubat Cuma

13:31 – 19:07

   

28 Şubat Pazar

17:57 – 21:16

 

 

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

29.01.2021

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...