Yükleniyor . . .

SEVMEK KABUK DEĞİŞTİRİYOR

SEVMEK KABUK DEĞİŞTİRİYOR

Her haliyle değişimi getiren bir yıldayız. Bu yılın değişimi vurguladığını, hızına yetişemeyeceğimizi birçok kez yazılarımda kaleme almıştım. Değişim adına ektiğimiz tohumların filizlenmesiyle beraber sıfırdan başlamak için önemli bir yol kat edeceğiz. Günümüzde mevsimlerin hızlı bir şekilde yaşandığı gibi beklemediğimiz olaylar da hızla yaşanacak. “Ne zaman olmuştu? Ne olmuştu?” diyemeden, analizini yapamadan kendimizi olayların içinde bulacağız.

Gezegenler tüm ihtişamıyla bizleri kendi düzenine uydurmaya çalışırken baharın yaklaştığını üzerimizde hissedeceğiz. Geride bıraktığımız günlere inat kazanmak için mücadelemizin gücünü artırırken, ummadığımız insanların maskelerini de düşüreceğiz. Cesaret hapı içmişizcesine değişmekten korkmayacak, canımızı sıkan insanları ardımızda bırakabilmenin erdemini kalbimizde hissedeceğiz.

Arkamıza Bakmıyoruz

Aile hayatının, ilişkilerin yıprandığı, zorlukların artık rutin haline geldiği bir sürecin kenarında yürürken kendi yolumuzu da yönümüzü de değiştireceğiz. Olur mu olmaz mı diye düşünmeden hareket etmek 2022’nin şanından olacak. Çok sevdiğimiz için vazgeçemediğimiz kişileri bir çırpıda silecek, arkamıza dahi bakmayacağız. Sevginin anlamının değiştiği bu yılda karşılığını alamadığımız sevdalarla bağımızı keseceğiz.

Aile birliği bozulmasın, aman huzursuzluk çıkmasın, kesin ben yanlış anlamışımdır, o öyle söylemez vb. söylemleri bir kenara bırakacağız. Tam aksine, sade düşünüp, imâ edilmelere dahi gerek duymadan yolumuza bakacağız.

Üzülmekten de Mi Vazgeçeceğiz?

Tabi ki kırgınlıklar da üzüntüler de olacak. Ancak bir yandan da hayatımızdan koca bir belirsizlik kalkacak. Dört dörtlük yaşamaya, hislerimize sahip çıkmaya çalışırken yorgunluklar da yaşayacağız. 2022, tüm bu duyguları çok net bir şekilde hissettirecek. Gökyüzü payına düşen görevi ziyadesiyle gerçekleştirecek. Gök kubbe, meşrulaşmış gerçeklerle yaşamaya alışırken, çevremizdeki kişilerin de gerçek yüzünü göreceğimizin altını kalın puntolarla çiziyor. 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

18.02.2022

 

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...