Yükleniyor . . .

SATÜRN NE YAPACAK?

EVREN DEĞİŞİYOR!

SIKI SIKIYA BAĞLANDIĞIMIZ, SAHİPLENDİĞİMİZ DEĞERLER KENDİ KENDİNİ ÇÜRÜTECEK!

Satürn Yay burcunda, 2017’ye kadar değişen değerler ve düşüncelerimiz karşı karşıya kalırken dünya bize başka boyutları göstermeyi hedefliyor...

Soyutla somutun savaşı Mart itibariyle gündemimize hükmetmeye başlarken siz kendi gündeminize yabancı kalmayın. Satürn kaçıncı evinizde, 2017’ye kadar hayatınızı nasıl etkileyecek  buyrun tek tek anlattım...

KOÇ BURÇLARI/ SATÜRN’Ü KOÇ BURCUNDA OLANLAR (9.EV)

Satürn YAY cümleniz; “Bilgi güçtür!”

İkili ilişkilerle ilgili zorlukları artık atlattınız. Aşk artık sizin için zorlu bir sınav olmayacak. Aksine siz etrafınızdakilere akıl hocalığı yapacağınız bir döngüdesiniz. Eğitim hayatı yarım kalan Koç burçlarının bu dönemde okula dönmesi, onlara güzel sonuçlar getirecektir. Düşünsel, maneviyatla ilgili alanlarda profesyonellik elde etmeye çalışabilirsiniz. Bu dönemde farklı ülkelere seyahat edebilir, hayatınızın seyrini değiştirecek gelişmeler size farklı bir kültürden gelebilir.

Tavsiye; keşfetmek önceliğiniz olsun. Merakınızın peşine düşün...

BOĞA BURÇLARI / SATÜRN’Ü BOĞA BURCUNDA OLANLAR (8.EV)

Satürn Yay cümleniz; “düşmanımın düşmanı dostumdur”

Şimdi birleşme zamanı! Sizi sırtınızdan vuranları da, yanınızda olanı da 2012’den beri o kadar iyi gördünüz ki. Arkanızda bıraktığınız çok insan, etkileri hala taze ağır tecrübeleriniz oldu. Kötü gün dostlarınızla ilişkileriniz güçlenecek. Sizi yönetmeye çalışan insanlara bu dönemde çok sert tepkilere vereceksiniz. Bağımsızlığınızı  ilan ettiğiniz özellikle alışkanlıklarınız ve yaşam tarzını daha çok sahipleneceğiniz bir döngü olacak.

Tavsiye; çok güvenmediğiniz insanlara kör merhametinize kapılıp borç vermeyin!

İKİZLER BURÇLARI / SATÜRN’Ü İKİZLER BURCUNDA OLANLAR (7.EV)

Satürn Yay cümleniz; “sensiz olmaz”

Kim o? Hala cevabını bilmiyorsanız, söyleyeyim. Çok özel biri… Belki de evleneceğiniz, gelecek hayallerinizi paylaşacağınız insan. Uçarı İkizler burçları için ciddi bir ilişki diyor gökyüzü. İlişkisi olanlar ise zorlu bir 2 yıl… Ama sonuç olarak doğru insanı bu dönemde bulacaksınız. Bu dönemde iş hayatınızda da size bir ortağın eşlik etmesini isteyeceksiniz. Yalnız yaşayan İkizler burçları ise deneme yanılma yoluyla kendilerine bir ev arkadaşı nihayet bulacaklar.

Tavsiye; pes etmeyin, yılmayın. O kişiyi mutlaka bulacaksınız!

YENGEÇ BURÇLARI / SATÜRN’Ü YENGEÇ BURCUNDA OLANLAR (6.EV)

Satürn Yay cümleniz; “sağlık her şeydir!”

Beslenme konusundaki alışkanlıklarınız değişiyor, hazır mısınız? Anneliği temsil eden bir burçta olmanın fiziksel tüm dezavantajlarından kurtulacaksınız. Planlı, programlı ve fit bir Yengeç göreceğiz bu iki yılın sonunda. Fakat biraz da rahatınızdan ödün vereceksiniz, kusura bakmayın… “Aşk hayatım beni bezdirdi” diyen bir Yengeç burcuysanız, size ve önceliklerinize hitap edecek yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Tavsiye; çalışma şartlarınız, mesai saatleriniz, mide problemleriniz hepsi üst üste mi gelir? Gelir. Yılmayın. Satürn’ün sizi eğitmek istediği alanları göz ardı etmeyin.

ASLAN BURÇLARI / SATÜRN’Ü ASLAN BURCUNDA OLANLAR (5.EV)

Satürn Yay cümleniz; “ dramaya son!”

Perde kapansın! Evet, bunu söyleyen siz olacaksınız. Hayatınızda daha ciddi sorumluluklar alacağınız bir döneme resmen girdiniz. Anne- baba adayları bu sene Aslan burçları olacağa benziyor! Ebeveynlikle ilgili yükümlülükleriniz artarken, artistik yetenekleri olan Aslan burçları sıkı bir çalışmanın ardından keşfedebilir. Ailenizle ilgili yaşadığınız sorunları onaracaksınız.

Tavsiye; yaratıcılık, yetenek yetmez. Disiplinli çalışmanız şart.

BAŞAK BURÇLARI / SATÜRN’Ü BAŞAK BURCUNDA OLANLAR (4.EV)

Satürn Yay cümleniz; “aile her şeyden önce gelir!”

Güneş burcunuzla önümüzdeki 3 yıl boyunca sert bir açı gerçekleştirecek Satürn, hayatınızı çok değiştirecek. Özellikle yaşam alanınız ve aile bireylerinizle ilgili bu dönemde hayatınıza girecek sorumluluklar sizin için yeni bir dönemin başlangıcı niteliğinde olacak. Ev sahibi olmak ya da aile kurmak isteyen Başak burçları ise isteklerine ulaşacak. Annenizle ilgili meseleler sizi biraz üzebilir.

Tavsiye; fedakarlıklarınızı ölçülü tutun. Taşıyabileceğiniz kadar yük alın, fazlasını değil.

TERAZİ BURÇLARI / SATÜRN’Ü TERAZİ BURCUNDA OLANLAR (3.EV)

Satürn Yay cümleniz; “hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!”

Olmayacak çünkü siz çok değiştiniz. Satürn ile birlikte de çevrenizi genişletecek, düşündüklerinizi hayata geçirmek için çok vakit harcamayacaksınız. Özellikle basın-yayın işlerinde çalışan, sanatçı, yazar Terazi burçları için çok önemli bir döngü. Bu döngüde sürekli kendinizi geliştirmeye yönelik hareket ederseniz, hedeflerinize ulaşacaksınız. Hayatınıza çok insan girecek.

Tavsiye; geçmiş tecrübelerinizin düşüncelerinizi etkilemesine izin vermeyin...

AKREP BURÇLARI / SATÜRN’Ü AKREP BURCUNDA OLANLAR (2.EV)

Satürn Yay cümleniz; “derin acılar dilsizdir”

Şimdi sizden bir şey istiyorum; koca bir nefes alın... Çünkü Satürn sizi uzun bir süre rahatsız etmeyecek!  Şimdi ise bu sert mücadelenizle edindiklerinizi hayata kazandırma zamanı. Gerçekten kim olduğunuzu size öğreten ağır bir döngünün ardından artık hayatınızı yeniden düzene sokacaksınız. Yeteneklerinizi yansıtacağınız, güzel kazançlar elde edeceğiniz bir iş edineceksiniz.

Tavsiye; maddi konularda haklarınızı talep edin. Verilene razı olmayın.

YAY BURÇLARI / SATÜRN’Ü YAY BURCUNDA OLANLAR (1.EV)

Satürn Yay cümleniz; “dönüşüm kendinle başlar”

Gardınızı kuşanın, Satürn ziyaretinize geldi. Ve uzun bir süre de misafiriniz olmaya hazırlanıyor. Hayatında yeni, dönüştürücü ve yeri geldiğinde ağır sorumluluklar yükleneceğiniz bir dönem başladı sizin için. Çok çaba göstereceksiniz, yeri gelecek yaptıklarınız yetmeyecek kendi kapasitenizi aşmak isteyeceksiniz. Fakat bu sürecin sonunda belki hiç başaramayacağınızı düşündüğünüz şeyleri başarmış olacaksınız. Alanınızda lider olacaksınız.

Tavsiye; yılmayın, kendinizi motive edin. Hayatınız kötü yönde değil aksine iyi yönde değişecek.

OĞLAK BURÇLARI / SATÜRN’Ü OĞLAK BURCUNDA OLANLAR (12.EV)

Satürn Yay cümleniz “ iyileştir, affet, yansıt”

Kendinizi frenleyin. Satürn iç dünyanızdakileri dışarıya yansıtacağınız önemli bir döngüye girdiğinize işaret ederken eminim kartlarınızı bu kadar açık oynamayı siz hiç istemezsiniz. Geçmişle, pişmanlıklarınızla, öfkenizle başa çıkmakla ilgili önemli dersler edineceğiniz günlerdesiniz. Kendinizle baş başa vakit geçirmek size daha çok keyif verirken, hayatınızı bireysel seçimleriniz doğrultusunda yeniden şekillendireceksiniz. Enerjinizi emen insanları hayatınızdan çıkaracaksınız.

Tavsiye; mutlaka spritüal danışmanlıklardan, meditasyon, terapi gibi uygulamalardan faydalanın.

KOVA BURÇLARI / SATÜRN’Ü KOVA BURCUNDA OLANLAR (11.EV)

Satürn Yay cümleniz; “ bir ben vardır bende benden içeri”

Kendinizi yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Satürn, Güneş burcunuzun 11.evinde hareket ederken önceliğiniz olan konularda önemli gelişmelerle karşılaşacak, kendinizi geliştireceksiniz. Network alanında çalışan Kova burçları bu dönemde harika başarılara imza atabilir. Arkadaş çevrenizi genişletecek, birlikte hareket edip önemli gelişmelere birlikte imza atacağınız insanlarla tanışacaksınız. Teknoloji alanından disiplinli bir çalışma yürüttüğünüzde büyük kazançlar elde edeceksiniz.

Tavsiye; her insana güvenmeyin. Tanıştığınız insanların özgeçmişini mutlaka araştırın.

BALIK BURÇLARI / SATÜRN’Ü BALIK BURCUNDA OLANLAR (10.EV)

Satürn Yay cümleniz; “ güç bende!”

Geleceğinizi şekillendireceğiniz önemli bir döngü başladı sizin için, hazır mısın? Görev adamı gezegen Satürn, başarınızı katlamanız ve hedeflerinize odaklanmanız adına sizi sürekli uyarıyor olacak. Satürn’ün Güneş burcunuzun 10.evinde yani Satürn kendi evinde hareket edecek. Hayatınızın bir çok alanında disiplinli hareket etmeden bir şeyleri elde etmek sizin için zor olacaktır. Babanız yada hayatınızdaki önemli erkek figürleri hayatınızın değişmesinde büyük rol oynayacak.

Tavsiye; hedeflerinizi belirleyin ve kendinizi her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğinize ikna edin.

Son olarak; unutmayın Satürn’ün haritanızdaki diğer göstergelerle etkileşimi de çok önemli. Eğer Satürn’ün geleceğinizi nasıl şekillendireceğini merak ediyorsanız, “Zeynep Turan’a Sor” bölümünden bana ulaşıp bununla ilgili de soru sorabilirsiniz. Ofisime de beklerim...

Eğer Satürn Yay burcunda 2017’ye kadar olan döngüyü nasıl yönetecek, neleri değiştirecek merak ediyorsanız, linkteki yazıya mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

https://www.twitburc.com.tr/yazi/saturn-yay-burcunda-hareket-ediyor.html

Sevgiler...

Yazının Tüm Hakları Saklıdır.

16.02.2016

ASTROLOG ZEYNEP TURAN

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...