Yükleniyor . . .

MERKÜR BALIK BURCUNDA (3 ŞUBAT 2020)

2020 MERKÜR BALIK BURCUNDA

3 – 17 Şubat tarihlerine dikkat!

3 Şubat’ta su burcunda hareket etmeye başlayacak olan Merkür’ün seyri bu defa çok başka olacak. Neden derseniz, 17 Şubat’a kadar düz seyrinde devam edecek olan gezegenlerin en hareketlisi, 17 Şubat’tan itibaren geri hareketine başlayacak. Tabi gölgeli günlerini biz önceden hissedeceğiz. Yani kısacası Merkür,  perdeyi bir kez daha aralayacak ve su grubu olan Balık burcunda işleri biraz karıştıracak.

Gelin Merkür’ü biraz kendinden dinleyelim.

‘’Siz beni iletişim gezegeni olarak biliyorsunuz ancak bu defa misyonum biraz daha farklı olacak. Yalnızca iletişimi değil, ikili ilişkileri, olmaz denen olurları, arafta kalan her türlü olayı da etkileyeceğim. Yabana atılmayacak kadar güçlüyüm, sizin kendinizi ifade etmenizde rol üstleniyorum. Ancak bu defa başka! Balık burcunda çok da güçlü olmadığım doğrudur, işte tam bu yüzden tüm iletişimleri birbirine katmadan önce hepinizin sezgilerini yanlış yönlendireceğim öyle ki ben bunu nasıl söyledim diyecek sözler dökülecek ağzınızdan. 17 Şubat’ta artık yavaşlayacağım ve bu sefer hesabımın farklı olduğunu görmenizi sağlayacağım.  Az veren candan mantığını konuşmalarınıza kadar sokarken, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını kanıtlar nitelikte tüm gücümle destek vereceğim. ‘’

Merkür, Balık burcundaysa aklımız karışık demektir.

Her alanda kendini gösteren, etkisi yabana atılmayacak, birlikteliklerin, zekanın ve iletişimin yöneticisi Merkür, hepimizin hayatında somut gelişmelerin öncüsü olacak etkiler yaratmaya hazırlanıyor.  Ele aldığımız her konuya ve adım attığımız her şeye engel olacak gelişmeleri rahatlıkla atlatacağız. Hayatımızdaki engellerin sorumlusunu aramak yerine tüm sorumluluğu kabul edecek ve çözüm yolları arayacağız. Gelişime, bilgiye çok daha önem vereceğimiz bu süreçte bireyselliği en aza indirip kolektif bilinçle hareket etmeyi tercih edeceğiz.

Farklı olmaktan çekinmeyeceğiz.

Adaletli olmak çok daha önem kazanacak.

Zihinsel olarak sürekli yoğun olacağız.

Hislerimiz inişli çıkışlı olurken yorgun düşeceğiz.

İkili ilişkiler hedefinde!

Sevgili Twitburc ailem Merkür’ün Balık burcundaki geri hareketinin etkilerini okumayı unutmayın.

Astrolog Zeynep Turan

Yazını her hakkı saklıdır

16.01.2020

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...