Yükleniyor . . .

MAYIS AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

MAYIS AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

Dünya istatistiklerle uğraştığı bir ayın içerisine giriyor. Bir de yılın ilk tutulması buna cabası, e kolay değil. Şu anda aşılama konularında koşturan dünya, koca bir “Truman Şovu” nun içinde olduğumuzu gösterecek. Mayıs ayı bir yanıyla sorgulatan bir yanıyla da gerçekleri tüm yüzüyle ortaya çıkaran bir ay olacak. Gökyüzü, insanlığın üzerinde dönen bütün hesapları ortaya dökecek. 2021 Mayıs ayındaki ilk tutulma insanlığın insanlığa farklı bir bakış açısı kazandıracak. Buna ilk olarak ulus üstü kurumların potları start verecek.

Sınandığımız Bir Süreçteyiz

Hangi kapının kapalı, hangi kapının da açık olduğunu kestiremediğimiz bir Mayıs ayından geçiyoruz. Bu nedenle komşularımızdan gelecek en küçük takırtıya bile takılabiliriz. Gökyüzü bu kadar sınandığımız zamanlardan geçerken sabırlı olmamızdan yana… Kısacası herkese bir alan bırakmamız gerektiğini fark edeceğiz. Kişisel kontrol ve denge ise bunun ilk adımı olacak. Dar alanda kısa paslaşmalar günleri geldi, hazır mısınız?  

Kendinizi Esnekliğe Hazırlayın

Sanmayın ki İngiltere’nin herhangi bir kafesinde oturanlar astrolojiden nasibini almayacak. … Dünya bir yandan sıkışırken bir yandan da kursağında takılan olayları ise yutkunmaya çalışıyor. Güneş dünyanın en doğusundan en batısına kadar bizleri sarmalı altına alacak. Bu sarmalın adı da tutulma olacak. Gökyüzünün frekansları değişirken yüzleşmeler yönünü bilim adamlarına çevirecek. İlaç sektörlerinde de gerçekler bir şekilde gündeme dökülecek. Biz bilmeden adımıza yapılan planları öğrendikçe dertlerin büyütmeye değer olmadığını ve kişisel hayatlarımıza büyük sorunları sokmamak gerektiğini anlayacağız. Önyargıların ve stresin yer yer etkilerini hissettireceği Mayıs ayı, en çok da esneklik düşüncesini hayatlarımıza sirayet ettirecek. “Sorunsuz hayat yoktur.” Sözünü hatırlayacağız.

Mayıs Ayında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Ateşli ve kesici aletlere dikkat.
 • Virüsün dünyayı bir Truman şova çevirdiğini biliyoruz. Bu nedenle birçok solunum hastalıklarına karşı verilen her tedaviyi uygulamaya dikkat. Her tarif herkese uymaz, unutmayın.
 • Parayı doğru kullanmak isterken aceleci olmamalıyız. Yatırım kanallarını belirlerken bir uzmana danışmak şart.
 • Uzun zamandır görüşmediğimiz kişilerle sosyal medya platformlarından denk gelebiliriz. “İşi düşünce yazıyor zaten.” Sözü akıllardan çıkmayacak.
 • İşini evinden yürütenler için ani internet ve elektrik kesintileri can sıkabilir.

Dünya Neleri Konuşacak?

 • Kurulan Avrupa Süper Ligi’nin UEFA’nın bir mizanseni mi olduğuna kafa yoran spor dünyası, eş zamanlı bir şekilde UEFA’ya kafa tutan sonra da bu tavrı bırakan kulüp başkanlarını mercek altına alacak. Kendi yazıp kendi oynayan 15 Haziran 1954 kuruluşlu Satürn’ü Akrep olan UEFA, aslında neyi amaçlıyor? 2022’nin Haziran ayına kadar göreceğiz.
 • Eğitim alanında yenilikçi fikirler veren birçok girişimci firma ön plana çıkacak.
 • Dünyanın önde gelen büyük şirketleri, yeni yapılanmaları da bünyesine katarken dijital diktatörlükte ikinci perde oynanabilir.
 • Ticari limanlar adından daha çok söz ettirebilir. Denizlerdeki mücadelenin formu değişecek.
 • Yeni dünya düzenine ayak uydurmak isteyenler Mayıs ayının belirsizliği ile adım atmak konusunda kararsız kalabilirler.
 • Ülkemizin mühendisleri ön plana çıkabilir.

Mayıs Ayında Bizi Zorlayacak Tarihler;

23 Mayıs, 24 Mayıs, 26 Mayıs, 30 Mayıs, 31 Mayıs

Mayıs Ayında İşlerin Yolunda Gideceği Tarihler;

4 Mayıs, 9 Mayıs, 11 Mayıs, 14 Mayıs (5 Yıldızlı Gün),

Bir Sen Eksiktin!

Merkür Retrosu ile bitireceğimiz Mayıs ayı “Bir sen eksiktin.” dedirtecek. İletişim gezegeninin başrolde olduğu bu Retro kişisel hayatlarımızdaki amansız değişime dem vururken kararsız kişilerin yaşadığı içsel krizler daha güçlü bir biçimde ortaya çıkabilir. Aile içi tartışmalar ise Mayıs ayının ana başlıklarından bir tanesi olacak. Kendi yönettiği burçta Merkür’ün geri gitmesi sıradan bir geri gidiş olmayacak. Sınırlarımızı göreceğiz. Her davranışın bir sonucu olabileceğini görmek ise cabası.

Merkür Retrosu Nelere Dalacak?

 • WhatsApp gruplarına (Özellikle de aile üyelerinin oluşturduğu gruplara)
 • Sosyal medya ifşalarına
 • Eski sevgililerini stalklayan kişilere (Özellikle de evliler)
 • Yanlış aramalara ve telefon konuşmalarını başkalarının dinlemesine
 • Bilgisayar arızalarına, kaybolan dosyalara ve unutulan şifrelere.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

30.04.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...