Yükleniyor . . .

MARS BOĞA BURCUNA GEÇİYOR (7 OCAK 2021)

Savaş Gezegeni Pozisyon Değiştiriyor

Savaş gezegeni Mars, Koçburcundayken pek çok kırılmayı hayatımıza taşıdı. Bu süreçler bizim için elbette ki kolay geçmedi. Tecrübeleri de beraberinde getirdi. Savaş gezegeni, 7 Ocak itibariyle Boğa burcuna taşınıyor. Bize bütün bu süreçleri yaşatan Mars, hayatlarımızı nasıl etkilemeye devam edecek? Sözü ona bırakalım ve söyleyeceklerine kulak verelim.

Ben Mars, Adım Savaş Gezegeni

Son 6 aydır kendi gücümü ortaya koyabileceğim Koç burcunda hareket ettim.

Limanları, ormanları, geçtiğimiz Haziran ayından bu yana gördüğünüz her köşeyi ben ateşe verdim. Cephelere indim, savaşı başlattım. Beyrut’tan, Kazakistan’a kadar uzandı elim, gücüm, ateşim.

7 Ocak İtibariyle Burç Değiştiriyorum

Artık yoruldum.

7 Ocak itibariyle burç değiştiriyorum. Yönettiğim burçla vedalaşmadan gidiyorum. Çünkü geri giderek, başıbozuk davranarak herkesin yüreğinde ayrı bir ateş oldum. Sırf bu yüzden gücümü düşüreceğim burca taşınıyorum.

“Büyük laflar eden sizdiniz. Bana bakmayın öyle ben adalet dağıtmam. Ben sadece içinizdeki ateşi körükledim.“

Rengimin Kırmızılığını Değil, Toprağın Gücünü Hatırlatacağım

Son 6 aydır yaptığım şovu, Boğa burcunda yapmayacağım. Ama rahatta durmayacağım.

Bu sefer de parası olup gizleyeni ortaya çıkaracağım. Haklı davasından pes edip yoluna gideni, döndürüp hakkını söke söke alması için elimden geleni yapacağım.

Tabii ki gözüm kara. Rengimin kırmızılığını değil, bu sefer toprağın gücünü hatırlatacağım size. Benim adım Mars.

Yönetici Gezegenimin Karşısına Yerleşeceğim

Boğa burcundayken de zararlı olacağım. Çünkü yönettiğim Akrep burcunun karşısına yerleşeceğim. Enerjinizi kolay kolay boşaltamayacak ve içinizde biriktireceksiniz. İnatçı ve azimli karakterinizi de bu yerleşimle birlikte ortaya çıkaracağım. Kimse sizi yolunuzdan döndüremeyecek. Kendi ihtiyaçlarınızı düşünmenizi ve en önemlisi bunun için mücadele etmenizi sağlayacağım.

Finans ile Oturup Kalkacaksınız

Sizin daha çok parayı, maddi konuları konuşmanızı sağlayacağım. Finans ile oturup kalkacaksınız. Üzerinizdeki gücüm yine rahat durmayacak. Hali hazırda parasal krizlerinize yenilerini ekleyeceğim.

Kişisel Güvenliğiniz İçin de Adım Atmanızı Sağlayacağım

Gündeminize sadece parasal konuları getirmeyeceğim tabii ki. Kişisel güvenliğinizi oluşturmanız için de gerekli adımları atmanızı sağlayacağım. Güvenlik duygunuzu tehdit edecek her konuya dair şüphenizi arttıracağım. Önlemler almanız için sizi harekete geçireceğim.

Benim adım Mars. Boğa burcunda hareket ettiğim sürece cinsel güdülerinizi daha çok tetikleyeceğim. Cinsel problemleri olan ilişkileri ve kişileri yüzleşmeye iteceğim.

“Huzurunuzu sağlamak benim için çok kolay olmayacak fakat kaçırması o kadar çok zor olmayacak.”

Bu sefer iç sesinizi susturmayacağım.

Gündeminize Boğa Burcu Döngüsünde Kurulan Yapıları Getireceğim

 • İsrail
 • Milli Eğitim Bakanlığı
 • İçişleri Bakanlığı
 • Dışişleri Bakanlığı
 • Adalet Bakanlığı
 • Sabancı Holding
 • Coca Cola
 • Philips

Gündeme Getireceğim Kişiler

 • Ziya Selçuk (d. 1 Mayıs 1961)
 • Muharrem İnce (d. 4 Mayıs 1964)
 • II. Elizabeth (d. 21 Nisan 1926)
 • Cem Yılmaz (d. 23 Nisan 1973)

Dikkat Etmeniz Gereken Günler

 • 20 Ocak’ta Uranüs’ün kalbinden geçeceğim.
 • 24 Ocak’ta Jüpiter ile 90’lık yapacağım.

Çözüm Getireceğim Gün

 • 13 Şubat Neptün ile 60’lık yapacağım.

Aşıkları Yoracağım Gün

 • 23 Şubat Venüs’e kafa tutacağım.

Ben Mars, Tarihi de Gün Yüzüne Çıkaracağım

 • 24 Şubat Plüton İle 120’lik yapacağım.

7 Ocak 2021 ile 5 Mart 2021 tarihleri arasında Boğa burcundaki yolcuğumu mutlaka hayatlarınıza dokunarak hissettireceğim.
İmza Mars.

Not: Mars’ın Boğa burcu halini haftalık ve aylık yorumlarınızda burcunuza özel kaleme aldım. Okumayı unutmayın!

Astrolog Zeynep Turan

Yazının bütün hakları saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

26.12.2020

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...