Yükleniyor . . .

KRALİYET KADINLARININ BURÇ ANALİZLERİ

Makale 09/01/2022

KRALİYET KADINLARININ BURÇ ANALİZLERİ

2020 yılında   gezegenler toprak burcu takım yıldızlarında hareket etmeye var gücüyle devam edecek. Bu da aslında toprağın gücüyle tanışmamızı sağlayacak. Durum yalnızca bu kadarla kalmayacak kadınları da dünyanın merkezine taşıyacak.  2020 yılında dünyada savaş ve salgın davulları çalarken, denizlerde bile sıcak gelişmeler yaşanmaya yüz tutmuşken, kadınlar dünyasında neler olacak dersiniz? 2020 yılında kadınlar yavaş yavaş sahneye çıkarken en çok konuşulacak kadınların listesini yapacağım size.  Zaten yılın başında birçoğu hakkında büyük haberler yazıldı çizildi. Kaldı ki ben de hepsiyle ilgili detayları eski kitaplarımda da bolca yazmıştım. Şimdi ne olacak bu prenselerin hali derseniz; gelin onlara gelecekten bakalım, geleceğin onlara nasıl kucak açacağını değerlendirelim. Tabi bu yazıda Lady Diana'yı da anacağım.  

 

Kate Middleton

Doğum günü: 9 Ocak 1982

Doğum Saati: Bilinmiyor

Doğum Yeri: Berkshire, İngiltere

Güneş burcu: Oğlak

Ay burcu: Terazi

Yükselen burç: Bilinmiyor

Her ne kadar dünyanın yarısının sempatisini kazanmış olsa da dünyanın diğer bir yarısının ise soğuk bulduğu biri Kate Middleton.  Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını hatta ciddi anlamda eşinin yükünü hafiflettiğini kendi ağzından duyacağız. Haritasında Teraziler olan Prenses’ in Kraliyet monarşisinin karşısında duramadığını, boyun eğdiğini gözlemlesek de aslında sistemin insanı olmak için dünyaya gelmediğini ancak dayatmalarla yönlendirildiğini gelecekte bizlere gösterecek. Diğer yandan Natal haritası, sarayındaki kuralları yumuşatacağını da işaret ediyor. Çünkü Elizabeth’ten sonra sözü geçen prenses o olacak. Yüzyıllık sarayın kurallarını revize ederek çocuklarına bırakmayı hedefliyor olabilir.  2023 yılına kadar Kate Middleton kendinden söz ettirirken, bizim deyimimizle eltisiyle sorunu olmadığını da dünya basınına sunacak.

Meghan Markle

Doğum günü: 4 Ağustos 1981

Doğum Saati: 4:46

Doğum yeri: Los Angeles, Kaliforniya

Güneş burcu: Aslan

Ay burcu: Terazi

Yükselen burç: Yengeç

Meghan Markle, dünya sahnesinde yüzyıl masalının baş kahramanı gibi gösterilirken, yakında Hollywood’un yeni yüzü olma yolunda ilerleyecek. Kendi sektöründe ünlü olmayan ama dünyanın en eski saraylarından birine gelin giderek herkesin bildiği biri haline gelen prenses sizce büyük planlar mı yapıyor yoksa tabuları değiştiren rahmetli kayınvalidesinin izinden mi gidiyor?  Bunun cevabını bize zaman gösterirken, yıldızlar 1981 yılında Ay düğümleri Oğlak-Yengeç aksındayken doğmuş, dünyanın en çok bilinen kadınının çocuk gibi bir kocası olduğunu öğreneceğiz. Sorunun aslında kocası olduğunu dev ekranlarda seyrederken; 2023 yılına kadar prensin doğduğu saraya dönüşüne tanıklık edebiliriz. Ancak bundan önce Ay burcu Terazi olan prensesin ABD’ye taşınması çok konuşulacak.

Prenses Beatrice

Doğum günü: 8 Ağustos 1988

Doğum Saati: 20:18

Doğum Yeri: Londra

Güneş burcu: Aslan

Ay burcu: Yengeç

Yükselen burç: Kova

Beatrice, Elizabeth’in ikinci oğlundan olan kız torunudur. Her ne hikmettir ki o da sarayın oyunları ile adından söz ettirenler arasına girdi. 2020 yılında ablasının düğününde olduğu gibi kendi düğünü de yine kuzenlerinin eşleri yüzünden ikinci planda kalabilir. Gök kubbe 1988 doğumlu, Ay burcu Yengeç prensesin gazabının sert olacağının işaret ediyor. Diğer yandan Meghan’ın sosyal kraliyet sorumluklarını ya da vitrinini tam olarak dolduracak mı yoksa sönük mü kalacak, medyanın ilgisini çekmek için ne yaşanacak? soruları akıllara zarar cevapları da beraberinde getirecek.  En çokta ruh hali konuşulacak Prenses Beatrice’nin.

Prenses Eugenie

Doğum günü: 23 Mart 1990

Doğum Saati: 19:58

Doğum Yeri: Londra

Güneş burcu: Koç

Ay burcu: Kova

Yükselen burç: Terazi

Elizabeth’in ardı arda evlenen torunlarından biri olan Prenses Eugenie eşinin ailesinin skandalları çok konuşulacak. 2020 yılının ikinci yarısında dünya basınında yer alması için denk mi getirildi   yoksa tesadüf mü derken, hamileliği güdeme gelen prensesler arasında yer alacak. Kaleme aldığım bu prenseler 2020 yılında Elizabeth’ten el alarak dünya basınında daha çok yer edinecek gibi görünüyor.

Prenses Charlotte

Doğum Günü: 2 Mayıs 2015

Doğum Saati: 08:34

Doğum Yeri: Londra

Güneş burcu: Boğa

Ay burcu: Terazi

Yükselen burç: Yengeç

21. yüzyılın gerçek kraliçesi olabilecek mi bilinmez ama suratının aynı büyük babaannesi olduğu şüphe götürmez bir gerçek.  Burcu Boğa olan Prenses Charlotte, Elizabeth’in   tüm doğrularını yıkacak gibi görünüyor. Önündeki nesil tahtı hızlı bir şekilde ona verebilir.  Öyle ki tıpkı Elizabeth gibi erken yaşta tahta çıkanlardan biri olabilir.

Kraliçe Elizabeth

Doğum günü: 21 Nisan 1926

Doğum Saati: 14:40

Doğum Yeri: Mayfair, Londra, İngiltere

Güneş burcu: Boğa

Ay burcu: Aslan

Yükselen burç: Başak

Tarihe adını altın harflerle yazdıran kadının şimdilerde ise tüm sistemi yeniden inşa ederek, geriye yıllarca sürecek bir sistem bırakmaya çalıştığından hiç şüpheniz olmasın.  Akdeniz ve Kıbrıs’ın da akışını değiştirmek için dünyaya bol bol direktifler verdiğini işaret ediyor Gök kubbe.  100 yıllık bir hikâye yazdığını, o gittikten sonra bile İngiltere’de dengeleri sağlamak adına bazı değişiklikler ve büyük, bağlayıcı yaptırımlar uyguladığını öğreneceğiz.  

 

Prenses Diana

Doğum günü: 1 Temmuz 1961

Doğum Saati: 19:45

Doğum Yeri: Sandringham, Norfolk, İngiltere

Güneş burcu: Yengeç

Ay burcu: Kova

Yükselen burç: Yay

Değil bir yüzyıl, onlarca yüzyıl geçse bile insanların kalbine nakış gibi işlenen, hala fotoğrafları en çok paylaşılan prenses olan leydi Diana’nın oğulları ve torunları konuşulurken; gelinlerinin dünya arenasında baş kaldırışları da dikkat çekmeye devam edecek. Diğer yandan ise 2021 yılına kadar ölümünün üstündeki sır perdesi tüm çıplaklığı ile kaldırılacak.

Astrolog Zeynep Turan

17.02.2020

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi paylaşılamaz.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…