Yükleniyor . . .

KASIM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

KASIM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

İçinde bulunduğumuz yılın en kritik yol ayrımlarından yavaş yavaş sıyrılmaya çalışırken Kasım ayına merhaba diyeceğiz. İçinde önemli kararları, yol ayrımlarını, tecrübeleri, pişmanlıkları, kırgınlığı ve titizliği barındıracak olan bu ay bizleri bambaşka düşünmek konusunda da epey telkin edecek.

Haberci Gezegen Hava Burcunda!

İletişim konusunda bize kollarını açan Merkür, Kasım ayına da hava burcunda giriş yaparken aslında ne kadar büyüttüğümüz konular olduğunu bizlere gösterebilir. İçinde bulunduğumuz ya da bulunacağımız sosyal ortamlarda sağlıklı iletişim kurmanın ve uyumu yakalamanın da amacı içerisinde olabiliriz. Yaratıcılığımızı etkileyecek olan bu transit Kasım ayına daha enerjik başlamamızın önünü açarken aslında aceleci olmamamız gerektiğini de bize hatırlatacak. Duygularını kontrol edemeyenlerin sayısının yükseldiğini gösterecek bize 2020’nin Kasım’ı… Bu nedenledir ki duygusal anlamda da beklenmedik anlara kendimizi hazırlamamız gerekebilir. Merkür, dünyanın derdini sırtında hissedenlerin sitemlerinin bitmeyeceğinin altını çiziyor.

Durgunluğun Sebebi Başka

Kasım ayına mental anlamda enerjik giremediğimizi düşünebiliriz. Bu düşüncemizin sebebini işimizde, sosyal hayatımızda ya da kendi belirlediğimiz bazı sebeplerin içerisinde arasak da dertlerimizin kaynağı bambaşka olabilir. Kasım ayının gökyüzü hareketleri hem durgunluğumuzu hem de olgunluğumuzu aynı anda tetikleyecek. Aramızdaki ilişkiden memnun olmadığımız kişilerle ise ciddi konuşmalara gireceğimizin ayak seslerini duyacağız. Kaygılarımızın ve beklentilerimizin evrim geçirdiği bir döngüye hazırlanırken, duygusal anlamda da güçlü kalmanın yollarını arayabiliriz.

‘’Kendilerini güçlü hissedenler önemli sınavlar vermeye hazırlanırken, gardını düşürenlerin vereceği kararlar bizi şaşırtabilir.’’

Akrep Burcundaki Yeniay

Kasım ayının 15’inde su burcunun sabit burcunda gerçekleşecek olan Yeniay bizleri hislerimiz ile baş başa bırakacak. Ağır sorumlulukları, pişman olduğumuz kararları, zar zor elde edilen fırsatları ve bu etkileri daha az hissetmemiz ise bu Yeniay’ın bizde bırakacağı alameti farikalarından birisi olacak. Duygusal açıdan bizi anlayan kişilerin özlemini de çekebiliriz diyor bu Yeniay bizlere.

Değişimler Kolayca Olmaz

Hayatlarımızdaki değişim rüzgarını bize daha net hissettirerek hayatlarımıza usulca sirayet eden Kasım ayı aslında yaşamımızdaki birçok şeyi ne kadar çok değiştirmek istediğimiz gerçeğini bize gösterebilir. İnkar ettiklerimiz artık hayatımızın bir parçası haline gelirken ‘’asla!’’ sözünü ise kullanmamak konusunda titiz davranmamız gerekebilir. Nedensiz yere yaptığımız işlerle ve aldığımız kötü kararlarla karakterimizi sorgulamaktan yana bir tavır gütmememiz gerektiği konusunda ayrıca hissedebiliriz Kasım ayını… Ancak şu bir gerçek ki;

Standart çizgilerden sıyrılma isteğiyle daha önce alamadığımız radikal kararları bu ay alabiliriz. Çünkü bizim için değerli olmayan durumlara vakit ayırmak konusunda eskisi kadar bonkör davranmak istemeyeceğiz.

Tekdüze İlişkilerle Sınanıyoruz

Kendi hayatımızdaki kırılmalar bir yana dursun çevremizdeki kişilerin de hayatlarında ilişkileri ile sınandığını göreceğimiz bir sürece merhaba diyoruz. Samimiyeti ve güven duygusunu arıyoruz diyor gökyüzü. Kişisel hayatımıza odaklandığımızı hissedeceğiz. Öyle bir zaman gelir ki kendimize zaman ayıramadığımızı düşünürüz. İşte! Kasım ayında kendimize de hak ettiğimiz o zamanı ayırabileceğiz. Sevgi ve şefkat duygusunun gücünü ise çevremizdeki tekdüze gelişen ilişkileri gördükten sonra daha iyi anlayacağız.

İhtiyaçları Ertelemiyoruz

Duygusal anlamda kendimize iyi gelen rutinleri yaparken ve hayatımızdan tıpkı sosyal medya hesaplarımızdan da çıkardığımız gibi kişileri çıkarırken ihtiyaçlarımızı ikinci plana atmak istemeyeceğiz. Kasım ayının gökyüzü transitleri lüks harcamalara kaçabileceğimizi de usulca vurguluyor biz insanlığa. Kasım ayında en çok neleri mi yaparız?

 • Dostlarımızla eğlenebileceğimiz ve kaliteli zaman geçirebileceğimiz aktiviteler planlayabiliriz
 • Hobilerimize yönelebilir, bu hobilerimiz için harcama yapmaktan kaçınmayabiliriz.
 • Kozmetik, bakım ve temizlik eşyalarına olan harcamalarımız oldukça artabilir
 • Dış görünüşümüz için alışveriş yapmaktan ve yeni şeyler almaktan çekinmeyebiliriz.
 • Kendimizi mutlu etmek için elimizdeki maddi imkanları sonuna kadar kullanmak isteyeceğiz kısacası.

Toparlanan İlişkiler Yükselişte

Kasım ayının bir güzel etkisi de toparlanma sürecinde olan ilişkileri ilgilendiriyor. Gökyüzü ilişkisinde, evliliğinde sorunları olanlar için adeta ilaç niteliğinde etkilerini gösterebilir. Anlaşmazlıkları, ilgisizlikleri ve aşırı kıskançlığı ilişkilerimize dahil etmek istemeyeceğiz. Sevdiğimiz, değer verdiğimiz kişiyle zaman geçirmek için fırsat yaratabiliriz. Gök kubbe ilişkilerimizi toparlamanın sosyal hayatımıza olan olumlu etkisinin de çok olacağını vurguluyor.

Kasım Ayının IN’leri;

Teknolojik yatırımlar, online kurslar

Kasım Ayının OUT’ları;

Kısa süreli tatiller, estetik operasyonlar

Kasım Ayının Konuşulacak Sektörleri

 • Mühendisler
 • Diş Hekimleri
 • Online kişisel eğitmenler
 • Instagram’da satış yapanlar
 • Kozmetik ürünler ile ilgili içerik üretenler
 • Tasarımcılar

Kasım Ayının İyi Günleri;

15 Kasım (En güzel günü)

Kasım Ayının Zor Günleri;

1 Kasım ve 13 Kasım arası en kafa karıştıran günler

30 Kasım ise 2020’nin Beşinci iddialı günü! (Tutulma Var!)

Kasım Ayında Prangalarından Kurtulacak Burçlar;

Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak

Kasım Ayında Konuşulacak Burçlar;

Boğa, Aslan, Akrep, Kova

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

27.10.2020

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...