Yükleniyor . . .

KALBİNİZİ TOPARLAMAYA NE DERSİNİZ?

KALBİNİZİ TOPARLAMAYA NE DERSİNİZ?

Hangi burç kırdı kalbinizi ya da kim elinizden tutup en büyük destekçiniz oldu? Söz konusu aşk olduğu zaman varını yoğunu ortaya koyan siz misiniz, yoksa kendi hayatına odaklanan mı? Aşkınızı, evliliğinizi hangi duygularla ayakta tutuyorsunuz ya da kendinizi çaba harcayacak kadar yorgun mu hissediyorsunuz? Birlikteliklerdeki davranışları analiz edebilmeniz adına size özel bir içerik hazırladım. Buyurun bakalım, kim hangi davranışı ile aşkta yer alıyor…

İlişkilerinde bağımlılıktan vazgeçmeyen burçlar

Boğa, Yengeç ve Oğlak burçları için sadakat her zaman ön plandadır. Gözü sevdiğinden başkasını görmediği gibi sadık ruhları ile de sevdiklerini kendilerine bağlarlar. Onlar için düzenli ve sağlıklı bir birliktelik çok önemlidir. Bu nedenle en hızlı evlenen burçlar arasında başı çekerler. Hayat paylaşınca güzel mottosu ilişkiye, evliliğe bakış açılarını net bir şekilde ortaya koyar. Eğer bu burçlardan biriyle beraberseniz çok şanlısınız demektir. 2019 yılının yazına düğün hazırlıklarına başlayın derim. ?

İlişkilerinde her daim romantik olan burçlar

Aslan, Terazi ve Balık burçları için bir ilişkinin vazgeçilmezi romantizmdir. Sürpriz yapmaktan hoşlandıkları gibi aynı şekilde karşılığını da beklerler. Bu onlar için düşünüldüklerinin, önemsendiklerinin göstergesidir. Evlilikleri, ilişkileri sıradanlaştığı zaman uzaklaşmayı tercih ederler. Eğer bu burçlardan biriyle beraberseniz ilişkinizin dinamiği mutlaka ama mutlaka romantizm olmalı.

İlişkilerinde özgür olmak isteyen burçlar

İkizler, Yay ve Kova burçları için saygı, sevginin getirdiği bir duygudur. Ve onların saygı sınırı da birlikteliklerde özgür olma düşüncesidir. Biz olmanın yanında bazen ben olmakta isterler ve bu isteklerini açık ve net bir şekilde dile getirirler. Eğer bu burçlardan biriyle beraberseniz kesinlikle sosyal hayatına, ben olma duygularına saygı duymalısınız. Bu çizgiyi belirlediğiniz sürece çok mutlu olursunuz.

İlişkilerinde rahat olmak isteyen burçlar;

Koç, Başak ve Akrep burçları için rahat olmak çok önemlidir. Aklınıza hemen bağımsız olma düşüncesi gelmesin. Aksine beraber hareket etmekten çok zevk alırlar ve ortak planlar onların vazgeçilmezidir. Ancak evliliklerinde, ilişkilerinde rahat olmayı isterler, kendilerini açıkça ifade edebilecekleri iletişimi tercih ederler. Eğer bu burçlardan biriyle beraberseniz onu olduğu gibi kabul ettiğinizi belli etmelisiniz.

Astrolog Zeynep Turan

06.12.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...