Yükleniyor . . .

JÜPİTER ASLAN BURCUNDA (16 TEMMUZ 2014)

Makale 01/01/2014

JÜPİTER ASLAN BURCUNDA (16 TEMMUZ 2014) 

ŞOV BAŞLASIN!

Adeta retrolar döneminden geçiyoruz. Merkür, Neptün, Satürn, Pluton derken oldukça yıprandık ve yıpranmaya da devam ediyoruz… Eğer gökyüzünde iyi, sevecen, toparlayan, zenginleştiren bir gezegen yok mu diyorsanız tam üstüne bastınız; ayağınızı kaldırın! Egonun, heybetin, duruşun, takdim edilişin abartılı olduğu bir döneme hoş geldiniz…

Son 1 yıldır Yengeç burçlarına büyük jestler yapan Jüpiter, 16 Temmuz’dan itibaren gücün, istikrarın, duyguların, beklentilerin, yapıcılığın en iddialı olduğu alanda yani Aslan burcunda kendini gösteriyor. ‘Dertliyim dertli’ diyenlere kallavi cömertlikler yapmayı planlasa da, her türlü jesti önce Aslan burcuna yapacaktır. Ne de olsa önce misafir olduğu eve bonkörlük yapması Jüpiter’in şanından! Fakat merak etmeyin, hepimize ayrı ayrı ödülleri de olacak...

Bu bir yıllık süreçte riskleri dozunda ayarlamak kolaylaşıyor. Fakat Jüpiter’in abartan yönü de kulağınıza küpe olsun. Genişlemeyi ve büyümeyi temsil eden Jüpiter, özellikle Aslan ve Kova burçlarına öncelikler tanırken, bir yandan da kilo alımına neden olabilir. Ayrıca çevremizdeki insanları ikinci plana atmamız da söz konusu... En büyük derdiniz bu dönemde kilonuz olsun diyerek size önce Aslan burcunu, sonra da Jüpiter’i uzun uzun anlatacağım.

 

Aslan hayatımızda baba figürünü temsil eder. Yıldız haritasında Aslan burcu 5.evin yöneticisi konumundadır…

Aşk hayatımızı, tutkuları, sevgi ihtiyacımızı temsil eden 5.ev; kumar, piyango, borsa gibi riskli konular, eğlence ve zevkler, sosyal aktiviteler, serüven, önderlik, yaratıcılık, sanat, ego ve benlik üzerinde de söz sahibidir. Ayrıca çocuklar, hamilelik ve doğumu da yönetir. Kişinin irade gücünü, kararlılığını, zevk aldığı alanları, yaratıcılığını ortaya koyma isteğini, kendini ifade etme ve dikkat çekme çabalarını anlatır.

Doğum haritasında beşinci evin yönetici gezegeni Güneş, evin sahibi Aslan burcudur. Bu burcun insanları genelde otoriter bir yapıya sahiptir. Daima yaptıkları ile övünürler. Onları sözlerinden döndürmek, oldukça zordur. Toplumda ilgi odağı olmak ve tanınmak isterler. Onları överseniz, mutlu olduklarını görürsünüz. Kızdıkları zaman, çok ateşli olurlar. Daima insanlık için kendilerini feda eden bir yapıya sahiptirler. İnsanlara yardım etmek için fedakârlıklarda bulunur, bütün imkânlarını sunarlar.

Aslan burcunun çekim alanı çok güçlü olduğu için bu burca rastlayan insanlar, ondan kolay kolay vazgeçemezler. Aslan burcunun diğer adı da "Kral burcu" dur. Krallar daima önden gider! Konuşmayı severler, konuşmayı bir sanatçı edasıyla yaparak, çevresindekileri etkileri altına alırlar. Güçlü bir isteğe sahiptirler. Kendinden emin ve kararlı bir biçimde eyleme geçerler. Ancak karar vermekte ve seçim yapmakta çok aceleci davranırlar.

Onu mantığından çok, duyguları yönlendirir. Kendilerini beğenirler, dikkat çektikleri görülür. Çok renkli bir kişiliğe sahiptirler. Kendi değirmenini döndürmek için kuyudan su taşır gibi konuşur ve sustuğu zaman ise bu daha çok mistik, esrarlı bir hava yaratmak, yani karşısındakini etkilemek içindir. Bazen riske girmemek için susar. Çevresine emir vermekten hoşlanır, bazen abartıya kaçsa da yönetmekten keyif aldıkları ve başarılı oldukları söylenebilir.

Jüpiter kimdir temel fonksiyonları nelerdir hatırlayalım.

Yönettiği burçlar: Yay, Balık

Cinsiyeti: Eril

Sembol: Madde

Gün: Perşembe

Yönelimleri: Genişleme, arttırma, bollaştırma

Temsil ettiği şeyler: Bolluk, bereket, şans, hoşgörü, barış, affedicilik, iyimserlik, umut,  zenginlik, kazanç sağlayan işler, ileri görüşlülük, bilgelik, dürüstlük, ahlak, inanç, din, hukuk ve kanunlar, eğitim…

Temsil ettiği kişiler: Hakimler, papazlar, kardinaller, avukatlar, eğitmenler, üniversite öğrencileri, tüccarlar, yabancılar, yayıncılar, din görevlileri…

Olumlu: Mütevazı, asil, adil, yardımsever, paylaşımcı, onurlu, dindar, sohbetli, toleranslı, hayırsever işlerine koşturan, vefakar, güvenilir, zeki, sabırlı, bilge, cömert, arkadaşçıl, eğitimli…

Olumsuz: Fanatik, vurdumduymaz, küçümseyen, anlayışsız, dinsel konularda yanlışa düşen, yanlıştan kurtulamayan, gereksiz işlerle uğraşan…

Bu gezegen yücelik, cömertlik, güler yüzlülük, dostluk, doğruluk, adalet gibi en yüksek değerleri temsil eder. Jüpiter aynı zamanda başkalarının hakkını korumak ve sıkıntıda olanlara yardımcı olmak gibi özellikler taşır.

Temel fonksiyonu kendini genişletmektir. Örneğin iyi bir konumdaysa kişinin servetini büyütür, ya da kişiye büyük bir şifa gücü verebilir. Kazanç, bilgelik, inanç, adalet bu gezegenin erdemleri arasındadır. Bolluk gezegeni Jüpiter aynı zamanda diğer yıldızların en iyimseridir. Kişinin her konuda olumlu ve büyük düşünmesini sağlar. Jüpiter’in etkilediği insanlar adil, insancıl, sempatik, nazik olduğu kadar yeri geldiğinde oldukça sivri dilli olabilirler.

Vücutta karaciğer, hipofiz bezi, damarlar, kalça ve baldırları yöneten Jüpiter, yöneticisi olduğu Yay ve Balık burcunda tüm özelliklerini sergiler. Özellikle saf Jüpiter insanı olarak Yaylar gezegenlerinin yardımıyla bolluk ve bereket içinde yaşarlar. Fakat bu bolluk ya da zenginlik bazen ters de tepebilir. Kişiye çok fazla para hırsı verebildiği gibi, her şeyi genişletme özelliğinden dolayı kilo artışına da neden olabilir.

Bu yararlı, olumlu ve hayırlı gezegen horoskopta, kısmet getiren bir erdem ve yetenek demektir. Kişiyi akıl ile donatmak ve lider özellikleri vermek de etkileri arasındadır. İnsan olgunluk yıllarından, yaşlılık yıllarına doğru Jüpiter’in koruması altındadır.

Olumlu parlak yüzü ve karanlık tarafı ile Jüpiter horoskopta 9. ve 12.evi etkiler. Dokuzuncu ev felsefe, eğitim, din, uzun yolculuklar ve iletişim alanlarını kapsar. Fakat 12.evi de etkisi altına alan Jüpiter’in buradaki misyonu biraz farklıdır. Burası gizli düşmanlar, doğaüstü güçler, kısıtlamalar, suç ve ceza eylemleri alanıdır. Ters bir etkilenme durumunda Jüpiter’in karanlık yüzünü düşünürsek, kumarbazlık, alkolizm ortaya çıkar. Akıllı bir kafada dogmatik etkiler göze çapar. Jüpiter karakteri en yararlı olarak dine yöneltebilir ve hayırsever bir mizaç oluşturur.

 

Mitolojik hikâyesinde de sevecendir.

Jüpiter (Iuppiter),Tanrıların en güçlülerinden birisi olan Zeus ile denktir. Bir tanrı olan Atlas'a dünyayı taşıma görevini o vermiştir. (Ben ayrıca severim kendisini oğluşumun adını bulmama da yardımcı oldu.) Ayrıca Romalıların büyük bir sevgiyle taptıkları yüce tanrılarından biridir. Etrüks mitolojisinde ise Tinia olarak bilinir.

Jüpiter’in Aslan burcuna geçişiyle sevinç, macera, açık fikirlilik, yüksek eğitim, seyahat, küresel bakış açısı, din, inançlar, farkındalık gibi konularda değişim sürecine girdiğimizi unutmayın… Aslan burcunun da Ateş grubuna mensup olduğunu hesaba katarsak, libidonun artacağını ve büyük konuşmaların yaygınlaşacağını göreceksiniz.

 

SİZİ NASIL ETKİLEYECEK?

Jüpiter’in Aslan burcundaki 1 senelik macerasında burçlar nasıl etkilenecek dersiniz? Jüpiter’in hangi evinizi etkilediğini okursanız, büyümenin hangi yönde olacağını daha iyi yorumlayabilirsiniz.

KOÇ: Jüpiter Aslan burcundayken sizin 5.evinize vurgu yapacak. Aşk, eğlence, çocuklar ve yaratıcılık konularına vurgu yapan Jüpiter, sizi adeta aşka davet ediyor. Küçük aşk oyunları, flörtler derken kendinizi ciddi bir ilişkinin içinde bile bulabilirsiniz. 2013 yılının son aylarından bu yana pek de hayatı sevdiğiniz söylenemez. Özellikle de Yönetici gezegeniniz Mars’ın gerilme sürecinde aşk hayatınız adeta kabusa döndü, ilişkiler zor hale geldi, elinize aldığınız her konu adeta elinizde kaldı değil mi? E, her karanlık gecenin aydınlık bir sabahı vardır! İşte, Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi sizin için aydınlık günler demek… Gelecek Temmuz ayına kadar eğlenceli aktiviteler ve sosyal ortamlarda kazanılan dostluklar sayesinde vaktinizi oldukça keyifli geçireceksiniz. Yaşam artık size zevk verecek, günlerinizin dolu dolu geçtiğini fark edeceksiniz. “Ben hayatımın aşkını yaşadım, hayatımın en mutlu, sosyal ve eğlenceli günleriydi” diyeceğiniz bir döneme girdiğinizin müjdesini şimdiden vereyim… Çocuğu olan Koç burçları, çocuklarıyla daha fazla vakit geçirebilir, eğer aralarında bir problem varsa bu süreçte rahatlıkla tatlıya bağlayabilirler. Çocuklarla ve gençlerle aranız oldukça iyi…

Jüpiter sözü: Birisine birisine aşık oldum birisine, rastlamak çok zor şey böylesine…

 

BOĞA: Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi sizin 4.evinizi etkileyecek. Ailevi konular, akrabalar, yaşam alanınız, örf ve adetler, kişisel bağlılıklar bu süreç içinde ilgileneceğiniz konular arasında. Güven kavramıyla ilgili bir sorununuz varsa, merak etmeyin. Jüpiter size joker hakkı tanıyor ve hayatınızda güvenli bir alan oluşturuyor. Örneğin evinizi değiştirmek istiyorsunuz ya da şehir değişikliği düşünüyorsunuz. Buyurun, devam edin! Daha güzel bir eve taşınmanız içten ile değil… Aynı şekilde ev alım-satım, gayrimenkul için de gayet verimli bir dönem… Hangi işe el atarsam karlı çıkarım diye soruyorsanız; özellikle emlak alım satımı, toprak konuları ve mali işler sizin için uygun olabilir. Mesela varsa imkanınız arsa alın, emin olun ki değeri yıllar içinde artacaktır. Aile büyüklerinizden aldığınız destekle hayatınızı dengeye oturtabilir, yaşam alanınızda değişiklikler yaparken çevrenizden yardım alabilirsiniz. Ailenizin ya da yakın akrabalarınızın tanıdığı biriyle romantik bir ilişki kurabilirsiniz. Evli Boğalar için ise ailelerini genişletme vakti… Kim bilir belki de 2015 yılında bebeğinizi kucağınıza alırsınız, ne dersiniz?

Jüpiter sözü: Bir sen, bir ben, bir de bebek!

 

İKİZLER: Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi sizin 3.evinizi etkileyecek. Eğlenmek, kısa seyahatler yapmak ve kendinizi geliştirmek için oldukça uygun bir dönem. Kısa süreli aşk maceraları yaşayabilir, pahalı hobiler edinebilirsiniz. Araba, iş ve evinizde değişiklik yapma isteğiniz bu süreçte daha da artacaktır. Siz zaten iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen bir burç olarak sürekli yeni bir şeyler öğrenmeye ve iletişime açık bir yapıya sahipsiniz. İşte bu durum iki katına çıkacak ve kültürel anlamda çok daha yeterli bir hale geleceksiniz. Çok yönlü olduğunuz bir süreç… Ben bu süreci nasıl değerlendirmeliyim ki Jüpiter’in şansından yararlanmalıyım diyenler; öncelikle ne kadar çok bilgi o kadar çok başarı! Basın, yayın, yazarlık, reklamcılık, halkla ilişkiler, pazarlama tarzı bir iş yapıyorsanız yüzünüze bir gülümseme kondurun. Çünkü işinizde istediğiniz konuma gelmeniz için şans meleği sizinle. Kısacası iletişime ve ticarete bağlı bir iş yapıyorsanız, cüzdanınızı genişletme ve bağlantılarınızı çoğaltma zamanı! Zekanıza ve fikirlerinize güvenin, sizi yarı yolda bırakmayacaktır…

Jüpiter sözü: Gel kardeşim, neşe getirdim sana. Al kardeşim ye, iç, gül, oyna…

 

YENGEÇ: 2013 Temmuz ayından bu yana şans gezegeni Jüpiter sizin burcunuzdaydı. Kendinizi yeniden keşfettiğiniz, kazançlarınızı, gelirlerinizi arttırdığınız, yeni iş bağlantıları kurdunuz… Gezegenlerin en olumlusu sizi terk ediyor olabilir fakat Aslan burcuna geçerek 2.evinizi yani para evinizi etkileyecek. Maddi değerler ön planda olacakken, sahiplendiğiniz ve size ait olan her şeye daha sıkı sarılacaksınız. Hiçbir şey yapmadan evde otursanız bile para kazanabilirsiniz desem çok mu abartmış olurum. Toprak, emlak, inşaat işlerine girerseniz kazançlı çıkmanız çok yüksek… Bunlara ek olarak aileden kalma mal, mülk söz konusu olabilir. Jüpiter belki sizde eksik olan para hırsını biraz körükleyecek, ama ilişkileri ön planda tutan biri olarak sanırım buna ihtiyacınız var. Fakat Jüpiter’in büyüteç görevi gördüğünü artık biliyorsunuz. Bu bir yıllık süreçte eliniz bollaşacağı gibi, müsriflik de yapabilirsiniz. Madde ve duygular arasındaki dengeyi kurduğunuz takdirde emin olun ki Jüpiter’in burcunuzdan gitmesine üzülmeyeceksiniz…

Jüpiter sözü: Para, para, para… Varlığı bir dert yokluğu yara…

 

ASLAN: Haydi bakalım, şans artık sizden yana! Jüpiter burcunuza geçiş yapıyor ve 1.evinizi etkiliyor. Dış görünüşünüz, kimliğiniz, kişiliğiniz, benlik kavramı ön planda olacağı gibi, bazen durumu abartıp bencil tavırlar sergilemeniz de mümkün. Buna dikkat etmelisiniz. Bulunduğunuz ortamlarda daha da görünür olmak için Jüpiter size yardımcı olacaktır. Buradaki ince nokta, ne istediğinizi bilmeniz ev hedefe kilitlenmeniz! Kendinizi başarılarınıza hazırlamalısınız ve amacınızı yerine getireceğinizden emin olmalısınız. Jüpiter’in şifa gezegeni olduğundan da bahsetmiştim. Sadece kariyeriniz ve özel hayatınız değil, sağlığınız da koruma altında merak etmeyin… Jüpiter aslında bu bir yıllık süreçte “evde durma, haydi dışarı çık diyor!” Ne kadar insan tanırsanız, o kadar iyi… Bu durumdan en çok da yanınızdakiler yararlanacak sanırım; neşeli tavırlarınız, bonkör halleriniz, olumlu bakış açınız çevrenizin genişlemesine ve sizi seven insanların çoğalmasına sebep olacak. Kendinize olan güveniniz ve çekiciliğiniz artacağı için bu senenin gönül hırsızı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Haydi, bakalım popüler olmaya hazır mısınız?

Jüpiter sözü: Yeni bir aşk, yeni bir iş, kendime yeni bir ben lazım!

 

BAŞAK: Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi sizin 12.evinizi etkileyecek. Duygusal ihtiyaçlarınıza yoğunlaştığınız bu dönemde, sevgi isteğiniz artacak, talihiniz aklınıza hiç gelmeyecek yerden sizi bulacak! Manevi anlamda beklentileriniz çoğalacağı gibi, bu istekleriniz karşılıksız kalmayacaktır. Hani bazen hiç ummadığınız anda şans kapınızı çalar ya, siz dibe vurduğunuzu sanırsınız ama bir bakmışsınız en tepedesiniz… İşte Jüpiter, size böyle imkanlar sağlayacak. Hayal gücünüzün arttığı ve yaratıcılığınız en üst seviyede olduğu bir sene… Bence gerçekten takdir görecek ve çok konuşulacak projelere imza atacaksınız… Aklınızdan geçenleri somut hale getirmekten çekinmeyin ve hayallerinizi gerçekleştirin. Unutmayın, Alâeddin’in sihirli lambası elinizde. Fakat şu ayrıntıyı es geçmeyin; hayallerinizi sık sık değiştirmemeniz lazım! İstikrarlı olun ve en büyük hayalinizin üstüne gidin!

Jüpiter sözü: Hayalperestsin, güzel hayaller peşinde. Çok gençsin, çok gerçeksin; bu yüzden çok güzelsin…

 

Terazi: Jüpiter’den ben nasıl yararlanırım diye soruyorsanız, bu geçişin sizin 11.evinizi etkileyeceğini söyleyerek söze başlayabilirim... Toplumsal alanda yaptığınız işler, kalabalık bir çevre, farklı projeler, sosyal ağlar, kulüpler ve ortaklaşa yapılan tüm işlerde Jüpiter’in desteğini yanınızda hissedeceksiniz. Hayatın anlamı bu dönemde kalabalık ortamlarda desem yeridir! Sosyal gruplarda herkesten sıyrılıp, onlara öncülük yapabilirsiniz.  Dostlarınızdan 2013 yılında çok çekmiştiniz, işte şimdi özellikle şanslı olduğunuz konu bu! Bu dostlar sizin yükselmenize yardımcı olacak, her konuda sizi destekleyecektir. Asla yalnız kalmayacaksınız, emin olun. Şans gezegeni, ün ve hayaller evinizde olduğu için kendinize büyük hedefler seçmeyi unutmayın.

Jüpiter sözü: Gönlüm eğlenmek ister, ister… Kahkahalarla, coşmak ister…

 

Akrep: Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi sizin 10.evinizi etkileyecek. Kariyer alanında yapmak istedikleriniz, hedefleriniz, kendiniz için belirlediğiniz kurallar, yükselme ve başarı gibi konulara vurgu yapan bu geçiş sizi bir üst level’a taşımak için hazırda bekliyor. Zaten Jüpiter’in en sık yaptığı şey ani fırsatlar yaratmak. Hiç ummadığınız anda, faklı sektörlerden teklifler alabilir, kariyer hayatınızda yön değiştirebilirsiniz. Ayrıca şöyle ufak da bir hatırlatma yapayım; Jüpiter’in en sevdiği evlerden biridir 10.ev… Bu bir senelik dönemde adınızdan söz ettirmeniz, istediğiniz konuma gelmeniz, başarıyı yakalamanız oldukça mümkün. Hatta durumu söyle de örneklendirebiliriz; bekarsanız, sizden maddi olarak daha güçlü, başarılı, işinde önemli bir konumda olan biriyle evlenebilirsiniz! Yani, Jüpiter öyle ya da böyle sizi yükseltecek, şartlarınızı daha iyi bir konuma taşıyacaktır.

Jüpiter sözü: Çocuk da yaparım kariyer de!

 

Yay: Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi beni nasıl etkileyecek diyen Yay burçları… Bol bol gezeceksiniz, leyleği havada göreceksiniz demek istiyorum size… Yönetici gezegeniniz Jüpiter 2014’ün sonuna kadar size adeta şans meleği olarak hizmet edecektir. 9 evinizi etkileyen bu geçiş hangi konularda beni destekleyecek derseniz; eğitim, uzun süreli seyahatler, kişisel gelişim, yakın arkadaşlar, eğlenceli aktiviteler, turizm ve farklı kültürler konusunda diyebiliriz. Yurt dışına çıkmak, ev değiştirmek, eğitimle ve hukuksal konularla ilgili problemlerini çözmek isteyenler için verimli bir dönem. Aynı zamanda sezgileriniz de doruk noktasına ulaşacak, kafanızda problem çözmeniz kolaylaşacak. Telepatik olaylara başınıza sıklıkla gelecek, algılarınız oldukça açık... “A, tam da onu söyleyecektim”, “tam da onu düşünüyordum ben de!” demeye hazır olun!

Jüpiter sözü: Bir kaç gün tatile çıkmalıyım. Aklıma gelirsen sana yazarım…

 

Oğlak: Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi 8.evinizi etkileyecek. Güven duygusunu sonuna kadar hissetmek isteyecek, sadakat konusunda daha fazla düşüneceksiniz. Miras, kredi, nafaka, toplu paralar gibi maddi konularda büyümeye gidecek; hukuksal konuları lehinize çevireceksiniz. Ayrıca bu bir yıllık süreçte, gizli olana, dine, felsefi konulara ve metafiziğe daha fazla yönelebilirsiniz. Zaten şöyle bir durum da var; Jüpiter 8.evdeyken dilekler, dualar ön plana çıkar… İstemekten, dua etmekten, dilemekten çekinmeyin. Kalbinizden geçenlerin kabul olacağı bir süreçtesiniz. Hayal edin, düşleyin, kafanızda bu hayalin dünyasını kurun. Bir de bakmışsınız o dünya gerçek olmuş…

Jüpiter sözü: Dileğini tutmuş, sayar sonsuzdan geri…

 

Kova: Jüpiter karşıt burcunuza geçiş yapıyor olsa da, siz de en az Aslan burçları kadar şanslısınız bu bir yıllık süreçte! 7.evinizi etkileyen bu geçiş ile evlilik, aşk, ortaklıklar, ilişkiler konusunda eğlenceli günler sizi bekliyor... Aniden aşık olmayı geçin, aniden evlenebilirsiniz de! Dostlarınızı ve ailenizi şaşırtacak kararlar alacak, ticarete göz kırpacak, yakın arkadaşlarınızla ortaklaşa işlere adım atacaksınız. Özel hayatınızda, ilişkileriniz sıkıcı bir modda ilerlemeyecek merak etmeyin… Bu sene evlenecek olan Kova burçları gerçekten de çok şanslı; yapılan evlilik hem eğlenceli, hem aşk dolu, hem de bol kısmetli! Bu sene doğru kararlar alabilir, işbirliklerinden para kazanabilir, hayatınıza denge, güzellik ve zevk katabilirsiniz.

Jüpiter sözü: Bim bam bom çok şükür dostlar. Benimde artık bir sevgilim var!

 

BALIK: Jüpiter Aslan burcuna geçiş yapıyor ve sizin 6.evinizi şenlendiriyor. Daha fazla çalışma, daha fazla müşteri, daha fazla proje ve daha fazla emek harcanacağı günleri vurgulansa da gözünüz korkmasın hemen. Unutmayın, emek olmadan yemek olmaz… İş yoğunluğunuz çoğalacak belki ama doğru orantılı olarak maddi kazançlarınız artacak. Emeğinizin karşılığını alacağınız bir süreç bu! Çalışma arkadaşlarınızdan yana da şansınız yaver gidecek, yanınızda size destek olacak insanların olması işinizde yükselmenizi sağlayabilir. Bu geçiş, 2015’te cebinizin dolacağına işaret ediyor… 6.ev aynı zamanda sağlık evidir. Nasıl dualarımızın başında sağlık diliyorsak, işte sizin bu sene en büyük zenginliğiniz de sağlığınız olacak. Sağlık problemlerinizi çözebilirsiniz.

Jüpiter sözü: Nazar etme ne olur; çalış, senin de olur!

Not: Ben bu kadar güzel şeyler anlatıyorum size ama millet olarak, ne kadar da aceleci olduğumuzu çok iyi biliyorum. Jüpiter Aslan burcuna 16 Temmuz’da geçti diye, 17 Temmuz’da hayatınızın değişeceğini ve bir şeylerin değişmesini beklemeyin. Yardımcı meleğinizin 1 gün yanınızda mı olmasını istersiniz, yoksa 365 gün mü? O yüzden, acele etmeyin. Zaman içinde bu güzel etkileri en keskin şekilde hissedeceksiniz. Hem unutmayın, hala ensemizde Satürn Retrosu var. 20 Temmuz’dan sonra biraz daha nefes aldığınızı hissedecek ve Jüpiter’in sürprizlerine daha açık olacaksınız.

Astrolog Zeynep Turan 

Yazının Tüm Hakları Saklıdır 

13.06.2014

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…